free web hit counter Skocz do zawartości
marekt

Czy można tzw. systemem włosów osiągnąć taką fryzurę? (zdj.)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

Jak to nie? Oczywiście, że tak. Perukę zrobią ci przecież jaką chcesz. Co za problem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA to nie? Oczywiście, że tak. Perukę zrobią ci przecież jaką chcesz. Co za problem.

 

Źle przeczytałem, chyba chodzi o godzinę - myślałem, że napisane było "bez" tzw. systemu. Co do systemów - nie znam się na tym szczególnie, ale wiele z hollywodzkich gwiazd ich używa, a jak wiadomo ich fryzury wyglądają "nieźle"


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wiesz, "system" to peruka za parę tysięcy. Zamówisz jaką zechcesz, nawet afro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi konkretnie o system - który można każdego dnia układać w inną fryzurę. Coś takiego że naklejają Ci na głowe dłuugie włosy, poźniej je przycina fryzjer do Twojej pozostałej fryzury.

 

konkretnie coś takiego -

- tylko wiadomo to jest reklama- która z praktyką może mieć niewiele wspólnego.

Czy włosy z sytemu są z prawdziwych włosów, które są podatne na układanie, które można suszyć i prostować prostownicą?

Orientuje się ktoś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie systemy są chyba używane w przemyśle filmowym, więc pewnie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą dlaczego tu na forum o czymś takim jest tak cicho, przecież to może być ciekawe rozwiązanie, gdzieś na forum czytałem nawet o tym że jakiś piłkarz "załatwił" tak problem łysinki...

wszyscy macie króciutkie włosy czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest załatwienie problemu i dla większości jest to obciach. Vrodoljak z Legii ma coś takiego, ostatnio podczas oglądania meczu na bliskim ujęciu widziałem jak sie odcina jego peruka od reszty włosów. Swoją drogą ciekawe co na to jego kumple z drużyny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
swoją drogą dlaczego tu na forum o czymś takim jest tak cicho, przecież to może być ciekawe rozwiązanie

 

Była już mowa. To jest peruka. Każdy widzi, że to jest peruka (Stasiak z Papa Dance, Vrodoljak). Ogólni jest to obciach za spore pieniądze.

 

Jak chcesz nosić perukę, to wypróbuj i dasz znać jak się z tym czujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Vrdoljakiem to nie byłbym taki pewny. U niego wystarczyłoby 5000 graftów na przód i SPOKOJNIE miałby taki efekt jak ma. Właściwie miał do zrobienia tylko sam przód.

 

Niektórzy piszą, że gość był praktycznie łysy, ale to bzdura. Na koronie i na czubku miał sporo dobrej jakości włosów. To pokazuje jak bardzo zamykająca owal twarzy linia włosów (a raczej jej brak) potrafi wpłynąć na percepcję wizerunku człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z tym Vrdoljakiem to nie byłbym taki pewny.

 

Na 100 % ma perukę. Po pierwsze nie uzyskałby takiego odrostu w tak krótkim czasie. Po drugie, podczas meczu cała głowa mu się poci, oprócz tej peruki. Wygląda to komicznie, jakby miał palmę przyczepioną do głowy.

 

U niego wystarczyłoby 5000 graftów na przód i SPOKOJNIE miałby taki efekt jak ma.

 

Moim zdaniem ŻADEN przeszczep nie dałby takiego efektu jak ta peruka, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % ma perukę. Po pierwsze nie uzyskałby takiego odrostu w tak krótkim czasie. Po drugie, podczas meczu cała głowa mu się poci, oprócz tej peruki. Wygląda to komicznie, jakby miał palmę przyczepioną do głowy.

To są tylko Twoje spekulacje, więc nie wiem skąd się to 100% wzięło.

 

Być może widząc poniższe zdjęcie pękasz ze śmiechu, ja jednak nie widzę na nim nic komicznego. Nowe włosy Vrdoljaka bezpośrednio po meczu:

 

7857d03d6eb8dd4115ba86cae0910c82.jpg

 

Ja tu nie widzę żadnej palmy. Jak masz takie zdjęcia to wklej.

 

A tak wyglądał przed metamorfozą:

 

vrdoljak-2.jpg

 

 

Moim zdaniem ŻADEN przeszczep nie dałby takiego efektu jak ta peruka, niestety.

Tu się mylisz. Feriduni czy Poswal nie takie rzeczy wyprawiali z bardziej łysymi niż Vrdoljak. Nie wykluczam, że rzeczywiście ma perukę, ale na razie nie ma na to żadnych dowodów. Są tylko spekulacje. Mnie wydaje się to o tyle mało prawdopodobne, że reakcja szatni mogłaby być tylko jedna. Dwa, że gościu świetnie by wyglądał obcięty na zero i nikt by się nawet nie zająknął, że jest łysy. Nie wiem po co nosił taką obciachową fryzurę, która tylko podkreślała brak włosów z przodu.

 

Za tym, że jest to peruka przemawia na pewno dosyć niska linia włosów (idealne NW0). Zdecydowana większość chirurgów zaproponowałaby bardziej konserwatywne rozwiązanie (co nie znaczy, że nie można takiej sobie zrobić). No i dochodzi jeszcze kwestia długości włosów. Im dłużej jego fryzura nie będzie się zmieniać (przecież normalnie ludzie chodzą do fryzjera nie częściej niż raz w miesiącu) tym większe prawdopodobieństwo, że to rzeczywiście "system".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód jest jeden, niepodważalny. W listopadzie Vrdoljak był łysy, w lutym czy marcu wyskoczył z gęstą czupryną i włosami długości co najmniej 5cm. Cudów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać prawie że na każdym zdjęciu ten system. Przede wszystkim inny kolor, taki lekko brązowy mu wyszedł, a po bokach głęboka czerń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dowód jest jeden, niepodważalny. W listopadzie Vrdoljak był łysy, w lutym czy marcu wyskoczył z gęstą czupryną i włosami długości co najmniej 5cm. Cudów nie ma.
No to jest mocny argument, jeśli rzeczywiście tak było. Ja nie siedzę tak blisko Legii, żeby się orientować. Po przeszczepie konieczny jest rozbrat ze sportem przynajmniej na 3-4 tygodnie. Więc w trakcie sezonu nie mógł robić, ewentualnie gdyby miał poważniejszą kontuzję. A od listopada nie uzyskałby takiego odrostu (z nową fryzurą wyskoczył już bodajże w styczniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wykluczam, że rzeczywiście ma perukę, ale na razie nie ma na to żadnych dowodów. Są tylko spekulacje

 

Koledzy dali ci dowody. To jest peruka, żadne spekulacje. Oglądam czasami mecze Legii i wiem co mówię.

 

Ja tu nie widzę żadnej palmy. Jak masz takie zdjęcia to wklej.

 

Efekt palmy widać podczas meczu na żywo, jak się głowa spoci. Nie kolekcjonuję jego zdjęć.

 

Tak gęstych włosów jak ta peruka nie uzyskasz po przeszczepie, ale wierz w co chcesz. Zapytaj kolegów co już mieli przeszczepy, wytłumaczą ci. M.in. to, że od przeszczepu nie przybędzie ci na głowie nawet jeden włos, nie mówię o drogim i nieefektywnym BHT. Prawda, można uzyskać bardzo dobrą iluzję, ale nie tak dobrą jak przy peruce. Nigdy.

 

Nie pękam ze śmiechu. Jak chcesz to zamów taką perukę i opisz na forum wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak gęstych włosów jak ta peruka nie uzyskasz po przeszczepie, ale wierz w co chcesz. Zapytaj kolegów co już mieli przeszczepy, wytłumaczą ci.

Akurat sam jestem po przeszczepie, więc jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało, nie krępuj się

 

M.in. to, że od przeszczepu nie przybędzie ci na głowie nawet jeden włos, nie mówię o drogim i nieefektywnym BHT. Prawda, można uzyskać bardzo dobrą iluzję, ale nie tak dobrą jak przy peruce. Nigdy.
Dzięki za uświadomienie Myślałem, że włosy po przeszczepie się rozmnażają. Wszystko zależy od tego ile masz włosów z tyłu i jaki chcesz pokryć obszar z przodu. No i oczywiście od narzędzi i umiejętności chirurga. Nie wiem po co częstujesz mnie tu takimi banałami. Tak samo z tą iluzją. Owszem, jeśli ktoś jest łysy jak kolano, to pozostaje mu tylko iluzja. Jeśli jednak komuś brakuje tylko trochę włosów z przodu, a dysponuje przy tym ponadprzeciętnym donorem to nic nie stoi na przeszkodzie żeby nie tylko odtworzyć stan sprzed łysienia (bez żadnych iluzji), ale nawet poprawić naturę.

 

Nie pękam ze śmiechu.

Rozumiem, zachowujesz pełną powagę w obliczu jakże komicznej palmy na głowie Vrdoljaka Palmy, której nie widać na zdjęciach dodajmy, tylko na żywo. Ja kilka tygodni temu akurat oglądałem mecz Legii na żywo i żadnej palmy nie widziałem, ale może uwidacznia się ona tylko na Łazienkowskiej

 

Zresztą ten rzekomy komizm fryzury Vrdoljaka mówi nam więcej o Tobie. Najwyraźniej masz jakiś problem z tym, że ktoś nosi perukę. Zazdrość? Ja bym się nie zdecydował na taki krok, wolałbym być łysy. Ale z zupełnie innych powodów. Konserwacja, codzienne zakładanie, higiena skóry są jednak na dłuższą metę bardzo obciążające. Ponadto ciągle ta sama długość włosów, a po jakimś czasie włosy się zużywają i trzeba zamówić nowe. Po paru latach może się okazać, że zamówienie identycznej peruki nie jest możliwe. To tylko niektóre niedogodności. Swoją krótką przygodę z "systemem" najlepiej opisał na lysienie.info xattic. Można tam przeczytać z czym wiąże się używanie takiego systemu na co dzień.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słuchaj, nie wiedziałeś, że Vrdoljak ma perukę i broniłeś, że nie ma. Jak cię uświadomiono, próbujesz na siłę zgrywać internetowego bohatera i dowcipnisia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, nie wiedziałeś, że Vrdoljak ma perukę i broniłeś, że nie ma. Jak cię uświadomiono, próbujesz na siłę zgrywać internetowego bohatera i dowcipnisia.

Bo śmieszą mnie tacy ludzie, którzy w każdej sytuacji dążą do spięcia

 

Przecież sam przyznałem, że w obliczu przedstawionych mi faktów zgadzam się z tym, że jest to peruka. Jak mam Cię jeszcze dowartościować?

 

Wrzuć na luz. Traktujesz ludzi (bezpodstawnie) z góry, jesteś spięty, a potem dziwisz się, że kogoś to śmieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo śmieszą mnie tacy ludzie, którzy w każdej sytuacji dążą do spięcia

 

Właśnie takimi wypowiedziami ty zaczepiasz i trollujesz. Sam wrzuć na luz. Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczepiałbym, gdyby to nie była prawda. Chwila refleksji nad swoim sposobem dyskusji bardzo Ci się przyda. Odbiór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlandoo, nie kłóć się, ukishawa ma 100% racji

a od siebie Panowie, tak ogólnie dodam, że trzeba być ograniczonym, żeby tak szufladkować ludzi z systemami/perukami... p.s. wiedźcie że kumple co się z Ciebie śmieją, to chu*e a nie kumple, dlatego nie nadużywałbym tego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...