free web hit counter Skocz do zawartości
marekt

Czy można tzw. systemem włosów osiągnąć taką fryzurę? (zdj.)

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, nie wiedziałeś, że Vrdoljak ma perukę i broniłeś, że nie ma. Jak cię uświadomiono, próbujesz na siłę zgrywać internetowego bohatera i dowcipnisia.

 

No to musi mieć zarąbistą peruke, skoro ktoś tego nie widział. Zresztą przy dobrych systemach nie ma szans na zobaczenie czy to jest peruka, przy dobry doborze koloru, to są normalne włosy tylko przyczepione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Perukę zawsze z bliska widać. U tego Vrdoljak widać wyraźnie.

Ale właściwie o co wy walczycie? Podobają wam się te peruki to noście. Próbujecie chyba na siłę wmówić sobie, że to dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadzam się, widać że jest to peruka i to nie tylko z bliska. Miałem kiedyś pomysł, żeby zainwestować w system i nawet byłem na konsultacji. Dopiero jak zobaczyłem jak to wygląda, stwierdziałem że lepsza jest już łysina. W tym czasie co miałem wizytę było kilku klientów, którzy byli po i przed "zabiegiem", dodam że średnia ich wieku to ok 60-70 lat. Może to przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie przypadek. Takie "rozwiązanie" może młodego mężczyznę wpędzić w jeszcze większą depresję niż łysina. I tak każdy będzie wiedział, że to peruka i podśmiewał się po kontach. Nie inaczej zapewne jest wśród piłkarzy Legii. Zresztą, zapytajcie o wrażenia odnośnie takiej peruki nijakiego xattica, może to was przekona. Temat był wielokrotnie wałkowany na starym forum, nie było jednego zadowolonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Vrdoljak nie narzeka. Ale on pewnie zrobił sobie przeszczep i przez pewien czas przykrywał odrastające włosy peruką. Tak to przynajmniej wygląda na wklejonym przeze mnie filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat peruka peruce nie równa, powiedzmy sobie szczerze że handsome i inne tego typu firmy w Polsce to ściema. Akurat na świecie jest kilka firm które oferują rozwiązania przy których, przy pewnych fryzurach praktycznie nie da się zauważyć różnicy, gdzie zaczyna się a gdzie kończy peruka... i czy są to naturalne włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...