free web hit counter Skocz do zawartości
mg99

Skąd w nas tyle woli walki?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam. Skąd w nas tyle woli walki z tą przypadłością jaką jest łysienie. Czy wynika to z : kompleksów i braku akceptacji siebie; z tego że potrafimy obiektywnie spojrzeć na swój wygląd i widzimy że nasza czaszka po prostu nie pasuje do łysinki; czy może nie chcemy się upodobnić do swoich ojców (nie chcemy być w żadnym stopniu podobni jak on). Są to zwykłe rozważania, ale jeśli chcecie, powiedzcie jak jest z wami. W moim przypadku po prostu widzę że łysina nie będzie mi pasować - taki kształt czaszki. Dodam jeszcze że dopiero kilka lat temu zaakceptowałem i pokochałem siebie, a tutaj muszę się przyzwyczajać do czegoś nowego - łysienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie pasuje łysina i nie jest to tylko moje zdanie. To jest mój powód walki. Czyli innymi słowy kompleksy i brak akceptacji swojego wyglądu.

Jestem pewien, że gdyby łysina mi pasowała to bym nigdy nawet nie pomyślał o walce z genami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam taki donor ,tak piękne włosy anomalia zostałam z takimi że szkoda gadać patrzeć mi się nie chce i jak tu nie walczyć,człowiek nie może się chodżby przyzwyczaić do takiego stanu i jest to przykre samoocena spada w moim przypadku do zera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...