free web hit counter Skocz do zawartości
zbyszek1

Exagon - ktoś stosował?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 27 lat i od jakiegoś czasu widzę, że moje włosy są rzadsze... Czytałem, że Exagon zatrzymuje ten proces i powoduje przyrost nowych włosów. Czy ktoś stosował tą kurację? Jakie efekty? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brak podanego składu, żadnych konkretów na stronie - jak dla mnie kolejny syf mający na celu wyciągnięcie kasy.

 

Rada na początek: trzymaj się z daleka od wszystkiego, czego producent sugeruje, że "wyleczenie" czy zatrzymanie łysienia nie stanowi problemu - stanowi, inaczej fora takie jak to nie miałyby prawa bytu. Czyli wszystkie Exagony, szampony DX2, grzebienie laserowe itd. wsadź między bajki.

 

Ze środków działających i dostępnych do nabycia "bez przekrętów" masz tak naprawdę finasteryd, dutasteryd i minox pod różnymi nazwami handlowymi. No i szampony z keto czy disiarczkiem selenu, które pomagają poprawić stan skóry głowy. Jak chcesz "z przekrętami" i nie boisz się eksperymentów, to masz o wiele więcej możliwości.

 

Edit: faktycznie skład jest, sorry za brak umiejętności czytania ;x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak podanego składu, żadnych konkretów na stronie - jak dla mnie kolejny syf mający na celu wyciągnięcie kasy.

 

 

Skład jest na stronie:

"SKŁAD SERUM EXAGON:

Aqua (water), Alcohol Denat, Hydrolyzed Soy Protein, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Peg-35 Castor Oil, Polysorbate 20, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Camphor, Propylene Glycol, Sodium Dehydroacetate, Diazolidinyl Urea, Lodopropynyl Butylcarbamate, Limonene, Linalool, Parfum (fragrance)"

 

Widziałem ten preparat na Citeam dużo taniej - 49 zł za 3 miesięczna kurację, też zastanawiam się nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn?

 

Nie jestem farmaceutą, ale sprawdziłem składniki Exagonu i te główne - aloes i soja - mają podobno silne działanie nawilżające. Czy to nie wzmacnia włosów?

 

Doradźcie coś bo łysienie mnie przeraża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oceni ktoś skład? Bo cena bardzo dobra...

 

Te składniki to: ziółka + witaminki, a także środki ułatwiające wchłanianie (alkohol, polisorbat) oraz konserwanty i perfum.

Jeśli chodzi o tzw składniki aktywne, czyli te wszystkie ziółka, witaminki, czy kwasy tłuszczowe, to są one dość powszechnie stosowane w wielu produktach.

Wszyscy producenci twierdzą, że to ma (wszystko z osobna) jakiś tam udowodniony wpływ na włosy/łysienie. Zaś połączona siła tych składników, no to... to już musi być rewelacja.

 

Prawda jest jednak taka, że bazując na własnym doświadczeniu nie kupiłbym już nigdy czegoś o podobnym składzie. A naciąłem się m.in. na Crinagen, Revivogen, które niby miały za sobą jakąś tam "bazę naukową", a działały jak gówno.

Ale to było dawno, w czasach, gdy byłem dużo bardziej naiwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem epizod (3 m-ce) z Exagonem. Mialem wtedy nieco dłuższe włosy i po 2 miesiącu stosowania przy przedziałku były zauważalne nowo rosnące włoski. Uważam, że takie preparaty mogą u każdego inaczej się sprawdzać. Mi na pewno nie zaszkodził Exagon, a wręcz przeciwnie - włosy miały więcej blasku. Zależy na jakim kto jest etapie - łysemu włosy raczej nie odrosną, ale jak ktoś dba o wzmocnienie - preparat jest odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...