free web hit counter Skocz do zawartości
wertical

zabieg w Vatanmed w Polsce.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wczoraj przeszedłem zabieg w klinice Vatanmed w Warszawie. Udało mi się skorzystać z promocji i za 5 tys graftow zapłaciłem 8.9 tys, więc jak na polskie warunki bardzo tanio. Zabieg wykonany profesjonalnie przez 3 lekarzy. Będę wrzucał relacje z postępów na bieżąco.

20240427_153611.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia po 10 dniach. Strupki już zeszły, wszystko wygląda ok. Dzisiaj zaczęły wypadać przeszczepione włoski. Troche szkoda bo fajnie rosna, ale taki już ich los. 🙂 Na początku czerwca wybieram się do nich na PRP, koszt 650 zl

Messenger_creation_8dc3f25e-861f-4b5f-9e61-e19e1dfaf667.jpeg

Messenger_creation_1c102a44-b0e4-40ee-a63d-70a3a03c2050.jpeg

Messenger_creation_1419f47e-c957-40eb-873d-f804fcf90fae.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena szokująco niska. Szkoda, że tak skąpo opisałeś szczegóły zabiegu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ad7 napisał:

Cena szokująco niska. Szkoda, że tak skąpo opisałeś szczegóły zabiegu. 

Umówiłem się na konsultacje i skorzystałem z super oferty za 8.9 tys zł, teraz jest za 11 tys. Na konsultacji przyjął mnie turecki lekarz około 35 lat. Od razu powiedział że będą potrzebne 2 zabiegi i byłem tego świadomy. Linia wlosow została ustalaona za mięśniami twarzy i mi sie podobała. Zabieg ustaliłem sobie na 27.04, bo taki termin najlepiej mi odpowiadał. Wpłaciłem tylko 500 zł zaliczki.

Tydzień przed zabiegiem dostałem skierowanie na badania do synevo, na koszt kliniki. Wyniki były na drugi dzień. Wysłałem je na maila do vatanmed.

Zabieg zaczął się o 8 od ogolenia i ustalenia lini przeszczepu. Dostałem znieczulenie miejscowe które było najbardziej nieprzyjemna częścią zabiegu, później już bólu nie było. Pobranie graftow trwało około 3 godz i robiło to 2 osoby. O 11 przekręciłem się na drugą stronę i 1 lekarz inny niż ta dwójka robił kanały około 1 h. Pod koniec robienia kanałów zrobiło mu się słabo, ale to całkowicie normalne przy tak dużym przezzczepie. Od razu unieśli mi nogi i dali sole trzeźwiące, także widać że byli przygotowani na takie sytuacje. O 12 był obiad kurczak po azjatycku klasyka, ale smaczny. Potem 2 lekarzy do 15:30 czyli około 3 godzin przeszczepili grafty. Na koniec opatrunek założyli i konsultacje w poniedziałek.

Na konsultacjach zdjęli opatrunek i przekazali piankę do mycia, certyfikat i instrukcje postępowania na kolejne 4 mce. Następna wizyta kontrolna z myciem głowy była po 11 dniach od zabiegu.

Włosy po 2 tygodniach zaczynają wypadać, co jest normalne, ale mimo to rosna także chyba ok.

20240510_183027.jpg

20240510_183022.jpg

20240510_183018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...