free web hit counter Skocz do zawartości

ad7

Members
 • Liczba zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana ad7 w dniu 11 Kwietnia

Użytkownicy przyznają ad7 punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutral

O ad7

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To powiem ci jak było u mnie: - znieczulenie - tak bolało na maxa, jego podawanie 15-20 minut w pierwszej fazie przed pobieraniem z tyłu oraz w drugiej przy podawaniu na górę przed wkładaniem graftów, choć w tej drugiej ból już dużo mniej odczuwalny - szyja, nic mnie nie bolało, najpierw leżysz na brzuchu z głową we wnęce a panie które mi pobierały grafty przekręcały mi głowę mega delikatnie. Potem leżysz już na plecach więc szyja tym bardziej nie powinna w niczym przeszkadzać - wenflon miałem tylko 1 - przy wkładaniu graftów panie miały ręce przy głowie ale na nic mi nie naciskały, jedynie przy pobieraniu miały czasem oparte ręce na łopatkach na plecach ale mi to kompletnie nie przeszkadzało To co opisujesz u siebie to wygląda dość dziwnie i mało profesjonalnie, ale oby efekt był chociaż zadowalający. A jeszcze co do samej linii. Przypomniałem sobie, że trzeba poczekać przecież do zejścia znieczulenia z głowy, bo obrzęk ją przekłamuje. Więc tutaj cofam słowa o krzywiźnie itd.
 2. Stres tak, ale nie wiem co Cię mogło boleć prócz podawania znieczulenia? Co do linii w mojej ocenie ona ogólnie jest... dziwna i krzywa (choć może to być też złudzenie na zdjęciu). Co do masówek to tak już właśnie z nimi jest, że doktora zobaczysz jedynie w folderze i na stronie internetowej. U mnie ten aspekt był dość istotny w wyborze kliniki. Z resztą samo zachowanie opiekuna/tłumacza też świadczy już o samym pośredniku. Ok, wiadomo, że nikt nie będzie stał przy tobie cały czas, bo nie ma takiej potrzeby, ale wyjście przed nieskończonym zabiegiem jest poniżej krytyki. U mnie opiekun doglądał i pytał czy wszystko ok średnio co 20-30 min i był ze mną samego końca + odwiezienie do hotelu.
 3. ad7

  02.2024 w Aestepool

  Dzięki za dobre słowo. Zabiegu w Aeste nie żałuję ani trochę, poza tym, że tak późno się na niego zdecydowałem. Różnica już jest i zauważają to nawet moi sąsiedzi, którzy notabene są wręcz zafascynowani samym przeszczepem i śledzą efekty razem ze mną To dopiero 4 miesiąc więc na spokojnie czekam na dalsze odrosty. Zobaczymy. Przy okazji, hit od mojej sąsiadki emerytki... "No ładnie ładnie rosną, ale jak był pan łysy to też był pan przystojny".
 4. Efekty u mnie możesz sprawdzić w wątku, który aktualizuję co miesiąc z fotkami. Sam zabieg i fakt ładowania w to wszystko niemało kasy powoduje też większe zwracanie uwagi na dietę i kosmetyki. Ale owocuje to wszystko dobrymi mam wrażenie efektami Co do twojego przerzedzania się włosów to pamiętaj też, że na ten stan mają wpływ często i błahe rzeczy takie jak stres, niedobór witamin czy nawet zła dieta.
 5. Nie jestem oczywiście znawcą, ale tył w mojej ocenie jest mocno i nierównomiernie przeorany w stosunku do tego co można zobaczyć tutaj w relacjach na forum u innych. Co do samego osocza, 650 to sporo, w dodatku jeśli robiłeś u nich zabieg... No chyba, że to jakiś szerszy pakiet.
 6. ad7

  02.2024 w Aestepool

  4 miesiące po zabiegu. Póki co nadal bez fina. Jestem na suplementacji ustawionej u trychologa + mam za sobą już dwa osocza z trzech planowanych. W dobrym świetle nadal widać oczywiście prześwity, jednak w normalnych warunkach zarówno ja jak i otoczenie znajomych zauważa wyraźną różnicę pomiędzy stanem obecnym a sytuacją sprzed zabiegu. Zdecydowanie najwięcej dzieje się na froncie, tam też miałem ustawiony priorytet na grafty z Doktorem. Na donorze nie odczuwam praktycznie żadnej różnicy.
 7. Hej. Jesteśmy w podobnym wieku z podobną sytuacją na głowie i podobnie cienkimi włosami, wyniki badań jakie robiłeś również w normie jak u mnie + u mnie dodatkowo DHT w odpowiednim przedziale. Używamy też tej samej świetnej Revity Nie do końca rozumiem po co Ci wizyta u specjalisty skoro jesteś po konsultacji z Doktorem + po fotkach wyraźnie widać, że masz typową androgenówkę. Ale to Twoja decyzja oczywiście. Jeśli się zdecydujesz na przeszczep warto zrobić jeszcze w PL badania zakaźne, które i tak są robione przed zabiegiem szybkim testem. Czyli HIV, HCV i coś tam jeszcze. Na koniec ze swojej strony mogę naprawdę polecić ci Aestepool. Masz tam nie tylko sam zabieg na naprawdę dobrym poziomie, ale także jak się zdecydujesz zabiegi wspomagające po przeszczepie w naprawdę niskich cenach w partnerskim punkcie u trychologa w Warszawie. Panie mają dużą wiedzę i dobrze dobierają też suplementację.
 8. Super efekt. Będziesz dogęszczać koronę drugim zabiegiem?
 9. Czemu tak skromnie? Wrzuć więcej fotek, najlepiej także od góry.
 10. ad7

  02.2024 w Aestepool

  Hej, update po 3 miesiącach od zabiegu.
 11. Cena szokująco niska. Szkoda, że tak skąpo opisałeś szczegóły zabiegu.
 12. ad7

  02.2024 w Aestepool

  2 miesiące po zabiegu.
 13. Ja mogę od siebie polecić co polecił mi Damian z Aestopool - DS Lab Revita. Coś magicznego, może kosztuje swoje ale naprawdę przekłada się to jakość produktu i jest turbo wydajny. Wystarczy odrobina i pieni się na całą głowę. W życiu nie miałem lepszego szamponu. Też polecam mycie na dwa razy - tzn. najpierw normalne mycie i spłukanie po czym ponownie i pozostawienie szamponu na 2-3 minuty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...