free web hit counter Skocz do zawartości
Roberto

Porady dotyczące zakupu taniego pakietu przeszczepu włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam. Właśnie dołączyłem do forum o łysieniu. Mam dość wysokie aga grade 5 Norwood, nie mam cofającej się linii włosów, ale jestem dość łysy. Czy nadal mogę być kandydatem do przeszczepu? Czy możecie polecić jakąś tanią ofertę w Turcji? Chciałbym wydać około 1500-2000€.

 Dziękuję i chętnie zapoznam się z opiniami i poradami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było zebys wrzucił zdjęcia głowy. Rozumiem że po prostu łysiejesz w sposób taki, że przerzedzają Ci się wszystkie miejsca na głowie, czubek, boki, przód - robią się coraz rzadsze?
Wtedy to się nazywa diffuse pattern alopecia. Turcy raczej średni są w naprawie czegoś takiego. Celuj w Belgię/Indie, ale najpierw pokaż zdjęcia by móc uczciwie ocenić stan Twoich włosów.  
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Ja miałem zabieg robiony w Turcji ( Aestepool ) i na ten moment jestem bardzo zadowolony. Ubytek miałem duży przeszczepionych zostało 4500 graftów. Cena chyba u nich do końca sierpnia to coś około 2500 euro

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 9.05.2024 o 11:14, HiroMyszka napisał:

Dobrze by było zebys wrzucił zdjęcia głowy. Rozumiem że po prostu łysiejesz w sposób taki, że przerzedzają Ci się wszystkie miejsca na głowie, czubek, boki, przód - robią się coraz rzadsze?
Wtedy to się nazywa diffuse pattern alopecia. Turcy raczej średni są w naprawie czegoś takiego. Celuj w Belgię/Indie, ale najpierw pokaż zdjęcia by móc uczciwie ocenić stan Twoich włosów.  
Pozdro

Tak, opublikuję zdjęcia.Czy przeszczep w Indiach jest niezawodny?

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Roberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...