free web hit counter Skocz do zawartości
robson15

Zneutralizowanie działania glikolu propylowego

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,chciałbym zacząć stosować Minoxidil dokładnie Loxon 5 % i tutaj mam pytanie,wcześniej już go stosowałem,ale po jakimś czasie zacząć pojawiać się łupież, m.in na przodzie prawie cała biała przez Glikol propylenowy i chciałbym go zneutralizować dodająć aloes,lub glicerynę,albo to i to.

Czy jest szansa,że podziała,czy muszę kupić minoxa bez tego składnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można w miare tanio dostać oprócz allegro? 240zł za 3 opakowania..

 

czy jest możliwość zamówienia gotowego minoxa bez glikolu oprócz tej pianki np tego od kane? czy jakąś trudnością jest zrobienie samemu płynnej postaci Minoxa od Kane bez glikolu?

 

sorry za takie pytania,ale trochę zielony w tym jestem..

 

nawet mniej niż podałeś można dostać minoxa w piance za 4 dychy:

 

http://www.amazon.com/Rogaine-Foam-Men-Month-Supply/dp/B0015SDC3S/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1370636607&sr=8-10&keywords=rogaine

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na ile średnio starcza przy stosowaniu na cały przód + czubek?

 

Ziom mam pytanie,czytałem,że do minoxa dodawałeś 3 olejki rozmarynowy,lawendowy i tymiankowy,jakieś spostrzeżenie czy mogą pomóc przy androgenówce dodane do minoxidila?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle co loxon/kirkland itp.

 

powinno stosować 1-2ml dziennie żeby mieć oczekiwane efekty, tutaj nie ma oszczędzania bo masz pokryć mniejszy obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...