free web hit counter Skocz do zawartości
Vanjia

Medikemos - nowe ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Mex, dziękuje za twój wpis dotyczący cen i zgadzam się z twoja opinią, dlatego postanowiliśmy wyjść klientom na przeciw i w sezonie letnim wyrównać ceny zabiegów FUE do cen na rynku polskiego.Obecna cena dla klientów z Polski to:

 

- 2 euro/graft - FUT

- 2.5 euro/graft - FUE

 

- 2 euro/graft - FUT

- 2.5 euro/graft - FUE

 

Promocja dotyczy jedynie zapisu na dany zabieg, konkretny i dogodny termin (sierpień, listopad, grudzień, luty 2013 itd.) ustala sam pacjent.

 

Linki do galerii pacjentów przed i po zabiegu:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 246&type=3

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... -12-a.html


Anna- Medikemos Patient Advisor

[email protected]

 

MeDiKemos Hair Transplantation

263, Avenue Brugmann

1180 Brussels

Belgium

 

The natural solution for your hair loss

http://medikemosclinic.com/en/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow. Tylko zapisywać się na HT. Bardzo dobra klinika a cenny Polskie. Ja niestety muszę czekać na odrost i nazbierać kasę na następny zabieg, ale ta cena naprawdę kusi. Dziwi mnie to że nikt z Polski jeszcze nie był pacjentem tej kliniki, widziałem wiele HT z tej kliniki i jestem pod wrażeniem. Mam nadzieje że w następnym roku będziecie mieć takie cenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna wiadomosc! w koncu cos sie rusza w tym temacie. o tej klinice slyszalem juz duzo wczesniej same dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wow. Tylko zapisywać się na HT. Ta cena naprawdę kusi.

 

Cena jest dobra, ale kusi to dopiero 1 euro/graft - FUE.

 

Takie powszechne ceny (nie tylko Turcja) oraz postęp w zakresie klonowania włosów mogą dopiero rozwiązać na trwałe problem łysienia. Nic innego nie widać na horyzoncie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy czy w przyszłym roku również będziemy mieli takie ceny, pewne jest jednak, iż pacjenci z Polski zawsze będą mogli liczyć na upusty czy extra grafty bez poniesienia dodatkowych kosztów.


Anna- Medikemos Patient Advisor

[email protected]

 

MeDiKemos Hair Transplantation

263, Avenue Brugmann

1180 Brussels

Belgium

 

The natural solution for your hair loss

http://medikemosclinic.com/en/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow. Tylko zapisywać się na HT. Ta cena naprawdę kusi.

 

Cena jest dobra, ale kusi to dopiero 1 euro/graft - FUE.

 

Takie powszechne ceny (nie tylko Turcja) oraz postęp w zakresie klonowania włosów mogą dopiero rozwiązać na trwałe problem łysienia. Nic innego nie widać na horyzoncie...

 

w Polsce jest od 2 do 2,5 euro za FUE, a ty chcesz żeby w belgi było 1 euro za graft? Jak klinika zaproponuje euro za grafta to ja mogę lecieć nawet jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie pisałem, że w Polsce tylko ogólnie. W Polsce nie ma jednej kliniki, o której warto rozmawiać.

 

1 euro/graft - FUE jest w na razie w Turcji. Zobaczymy na ich efekty, są koledzy na forum po zabiegach. Nie jest to więc taka utopia jak się jeszcze niedawno wydawało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno się zastanawiam nad wyborem lekarza - po wykonanym researchu i możliwościach finansowych oraz w kategorii cena/jakość wydaje mi się, że dr Koryan Erdogan byłby ok. Taka sama cena za FUE jak w tym przypadku (2,5 Euro), co sądzicie Emorane Lupanzula vs Koryan Erdogan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vania ! zjedzcie do erlo za cebulke to beda tlumy walic drzwiami i oknami ,a i tak sie oplaca

 

1 euro to MAX - powinno byc 0,7 , czas wyciagniecia cebulki i jej wlozenia to max 2 minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vania ! zjedzcie do erlo za cebulke to beda tlumy walic drzwiami i oknami ,a i tak sie oplaca

 

1 euro to MAX - powinno byc 0,7 , czas wyciągniecia cebulki i jej włożenia to max 2 minuty

 

 

No trochę przegiąłeś z tymi wyliczeniami:)

 

2 minuty na wyciągnięcie i włożenie cebulki (grafta) to 30 graftów przeszczepionych w godzinę, w 10 godzin 300 a w 100 godzin 3000, z tą prędkością siedziałbyś w Turcji dwa tygodnie a Ty załatwiłeś sprawę w 8 godzin:)

 

No i jakiż byłby to zarobek gdyby w godzinę przeszczepiano 30 graftów po 1 Euro za graft, 30 Euro za godzinę do podziału dla całego personelu, no może taka stawka w Turcji 50 lat temu ale nie w Belgii obecnie:) Ale rzeczywiście masz rację 1 Euro za graft to max jaki powinniśmy płacić za przeszczep, widząc Twoje efekty jestem w stanie uwierzyć że taka cena niedługo będzie w większości klinik na świecie, szczególnie tych renomowanych:)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo tak naprawde migdal to trwa kilka sekund ,moze kilkanascie , a wtedy zyski sie juz mnoza : D

 

..pamietam jak mnie pobierano micromotorem to szlo cebulka za cebulka co sekunde ,dwie , moze trzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no bo tak naprawde migdal to trwa kilka sekund ,moze kilkanascie , a wtedy zyski sie juz mnoza : D

 

..pamietam jak mnie pobierano micromotorem to szlo cebulka za cebulka co sekunde ,dwie , moze trzy...

 

Wiem wiem, zdaję sobie z tego sprawę, dlatego napisałem troszkę prowokując temat i z ironią - ja jestem zdecydowanym zwolennikiem nowości i usprawniania technik transplantacyjnych, o pobieraniu mechanicznym wypowiedziałem się kiedyś przy okazji rozmowy na temat jakiegoś doktorka z Indii, no to wtedy tez prawie mnie ukrzyżowali:)

 

Jak widać po kilku miesiącach ludzie zmieniają zdanie, dorastają, dojrzewają, nabywają zaufania do nowinek ale zawsze będą tacy którzy potrafią tylko szukać problemów i na siłę z manią prześladowczą twierdzić że jest tylko jedna racja i oni ją mają:)

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vania ! zjedzcie do erlo za cebulke to beda tlumy walic drzwiami i oknami ,a i tak sie oplaca

 

Alexy chyba nikt w europie nie zejdzie za manualne fue do 1 euro , może w pakistanie albo iranie znajdzie sie nawet taniej ale nigdy w europie, Medikemos przy tej cenie co ma to i tak chyba ma terminy zarezerwowane na 2 miesiące do przodu wiec po co mieliby schodzic z ceny , paradoksalnie w getfue masz mniej niż 1 euro za graft a termin mozesz miec juz za tydzien tak jak było w Twoim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna- Medikemos Patient Advisor

[email protected]

 

MeDiKemos Hair Transplantation

263, Avenue Brugmann

1180 Brussels

Belgium

 

The natural solution for your hair loss

http://medikemosclinic.com/en/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Nie Darku , Polacy musza placic w wyprzedanej Polsce najwyzsze podatki wylacznie z pracy(nikt wiecej nie placi) ,bo rzad nie ma z czego sie wyzywic na swoich posadkch i z czego okradac ludzi.

 

 

Od dzis wzrosl Vat na Cebulki Wlosowe ........Tusk podniosl do 22%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanjia jeżeli chcecie realnie przyciągnąć klientów z Polski to możecie to tylko osiągnąć przy cenie 2euro za FUE ponieważ 2,5euro oferują inne kliniki w tym miejscowa bardziej renomowana konkurencja BHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...