free web hit counter Skocz do zawartości
malkolm109

Malkolm

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na czym teraz lecisz? Fina skończyłes i przesiadłes się na RU - jak wynika z twojego opisu?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ketokonazol jako szampon czy nizoral krem?

 

nie uzywasz jakiegos olejka jak np EMU oil albo olejek rycynowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, szkoda mi czasu na zabawy takimi pierdołami, mam zadowalające efekty to nie będę kombinował, główna artyleria to ru i minox, reszta ma kosmetyczny wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co przy RU poprawiła sie ogolnie mówiąc kondycja włosa itp? Spełnia zadanie twoim zdaniem?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, szkoda tylko, że ludzie sami nie dzielą sie tym jak RU na nich działa, tylko trzeba samemu wyszukiwac i dopytywać czy w konkretnym przypadku podziałało.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się chwalić mają ? Ru to bloker, trzyma to co masz na głowie, w nielicznych przypadkach wpływa na odrost i te osoby się chwalą (fighter bodajże).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalić, tylko dzielić sie spostrzeżeniami, które sa bardzo cenne. Bo teraz wygląda to tak, ze w wątku o RU ludzie niestosujacy wiecznie się kłócą, a ta czesc forum która stosuje z pozytywnym skutkiem w większości milczy


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakbyś wstawiał zdjęcia od razu z porównaniem jakimś.

 

Kurcze niezła różnica jest. Chyba jesteś zadowolony co? I jak ze stosowaniem tego? Robisz to raz dziennie rano czy jak?

 

Możesz opisać jak wygląda taki dzień z kuracją?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze czy można wiedzieć z jakiego powodu bierzesz Letrox50 (jaki problem tarczycowy)?

Nie uzależniaj się od hormonów, bo rozleniwiają tarczyce. Spróbuj dietą białkową i np. biorąc Kelp FinCLubu (naturalny jod).

 

Oczywiście to zależy od natury Twojego problemu, ale jeśli niedoczynność jest niska (subkliniczna) to można się ratować w ten sposób.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to Hashimoto, więc diety nie zadziałają, znam się na temacie

 

Fighter, to zdjęcie, które przytoczyłeś jest z 2007 roku gdzieś xD jest na prawdę tragiczne i cięzko mi powiedzieć, czy po prostu zrobiłem je niefortunnie, czy kuracja jakoś szczególnie dobrze zadziałała, może i to drugie

 

Zdjęcia zrobię za jakiś czas kolejne, może po wakacjach walnę jakieś porównanie. Mimo wszystko niechętnie, bo proces łysienia zatrzymałem i jak dla mnie nie ma co porównywać, no ale zrobię to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wygląda sytuacja? Chyba już jest po wakacjach


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malkolm jest jeszcze na wakacjach . Dajcie chłopinie spokój . Niech sobie wypocznie chociaż raz na rok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wakacje już mi się jakiś czas temu skończyły, ale wypocząć zdążyłem

 

Ogólnie to stosuję dalej RU, zwiększyłem dawkę do 1,5ml, minoxa 5% z rana i nizoral co 2 dzień. Efekty ? odrostów więcej nie ma i raczej już nie będzie, ale to co mam dobrze się trzyma na głowie,a kółka z tyłu przy suchych włosach w ogóle nie widać (które było widocznie 3 lata temu!). Powoli zbieram na przeszczep, miałem jakiś czas temu manię by go zrobić, ale odkąd intensywnie uprawiam sport i skupiam się na innych sprawach, to w ogóle straciłem nim zainteresowanie (:

 

Rada dla wszystkich: obcinajcie się krótko po bokach (5-7mm) i zostawiajcie sobie długie włosy na górze. Efekt jest świetny, daje poczucie świeżości, a po sprawnej manipulacji gumą do włosów można na prawdę zrobić fajną fryzurę. Nie mogę patrzeć, jak ludzie łysiejący z "jakimiś" zakolami zapuszczają włosy z tyłu głowy (w sensie powyżej 3cm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.

Zdjęcia z 24.09.14 zrobione świeżo po umyciu włosów

http://gyazo.com/b0cdf54325dd19582462566bd2033619

http://gyazo.com/c7407bb86257e3832c091b0ef8c8a2e3

 

Dla porównania zdjęcie sprzed 5lat xD

http://s15.postimg.org/ekty9mxaj/bends11.jpg

 

Wydaje mi się, że gdybym przestał stosować to co stosuję, to w rok czasu miałbym włosy tylko po bokach głowy xD

 

Od tyłu nie jest równo, za co przepraszam, ale spróbujcie sobie sami zrobić takie ujęcie xD Nikogo nie było w domu akurat by pomóc Widać leciutkie przerzedzenia, ale na sucho nie ma śladu.

Zakola raczej jakie były, takie są. Zwiększyłem teraz dawkę RU do 1,5ml, by lepiej pokrywać docelowe miejsca.

 

Nie narzekam na taki stan, oczywiście jakby zakola były choć trochę mniejsze, to byłoby idealnie, lecz tragedii aż takiej też nie ma. Jak zachowam ten stan przez kilka lat do ewentualnego przeszczepu, to będzie bardzo dobrze (:

 

Włosy mam teraz dłuższe niż zazwyczaj, ale chcę zaryzykować i je nieco zapuścić, trzymając krótko po bokach i po prostu zarzucać je do przodu, ewentualnie lekko na bok. Możliwe, że coś w ten deseń

http://gyazo.com/47606e932105086f95c8dcb7e76dbcbf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malkolm. Wiem, że już dawno na tym nie "jedziesz" ale czy po odstawieniu Fin'a miałeś wzmożone wypadanie włosów? Generalnie Ru wydaje się spełniać u Ciebie zamierzoną rolę. Drodzy forumowicze, czy dla osób bojących się uboków można stosować RU jako zamiennik fina? Czy jednak RU + fin to 100% sukces tylko


23.02.2019 - początek kuracji RU + KB, stężenie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie stosuje większość użytkowników.

Jak ktoś stosuje połączenie to fina traktuje się jako główny bloker, ru natomiast na newralgiczne miejsca (tj. Zakola, czubek) . Ci którzy stosują samo ru muszą zastosować większe dawki żeby pokryć cały obszar narażony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem wzmożonego wypadania, bo od razu zacząłem stosować RU. Mimo wszystko, miałem kilka okresów przerw od RU i nie było żadnego gwałtownego wypadania włosów, aczkolwiek jestem pewien, że pewne obszary zaczęły się przerzedzać (tzn włosy jaśniejsze, cieńsze), także jestem pewien, że RU spełnia swoje zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...