free web hit counter Skocz do zawartości
razorpolska1

Lysienie w wieku 17 lat ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczałem lysiec w wieku 17 lat jest to najprawdopodobniej lysienie androgenne i stosuje Loxon 5%. Dermatolog mi przepisala u ktorej bylem prywatnie i teraz skonczyl mi sie Loxon 5% i zamowilem przez neta dokladnie z tej strony http://www.aptekaolimpijska.com.pl/. Co prawda wlosy sie przerzedzily ale dermatolog mowila ze to co ma wypasc to musi wypasc i teraz widze juz po 2 miesiacach stosowania duzo nowych wloskow na zakolach i mam nadzieje ze jeszcze zgestnieja postaram sie jutro wrzucic jakies fotki a wy powiecie co o tym sądzicie. Chcialbym poznac waszą opinie na temat mezoterapi iglowej skory glowy przeciwko wypadaniu wlosow dermatolog mowi ze od 6 do 8 zabiegow jakbym zrobil bylo by dobrze ale jeszcze musze na nastepna wizyte zrobic badania takie jak : OB,Hemoglobina,Hematokryt,krw.czerwone,krw.biale,wzor krw.bialych,krew-glukoza,mocznik,choresterol,kreatynina,białko,pr,watrobowe,aminotransf,lipaza.Mocz:wlasnosci fizyczne,bialko,cuk,ciala ketanowe,barwniki zolciowe,osad.Kał-badanie ogolne,pasozyty,krew utajona.TSH,grupa krwi,Proba krzyzowa,i jakies jeszcze 2 badania ale nie moge sie po niej doczytac.Prowadzi mnie ta Pani Dermatolog http://dermatolog.kielce.pl/ sprawdzcie moze ktos był jak ktos z Kielc . Zamowilem Loxon przez neta poniewaz ona jest na urlopie i nie chce przerywac terapi a wroci dopiero 22 lipca i to by bylo pare dni bez loxonu i nie wiem czy to bedzoe dobre jak ktos wie cos tez i na ten temat prosze o odpowiedz.Serdecznie pozdrawiam.


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
efekty tego typeczka są niewiarygodne naprawde .

RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety większym problemem jest utrzymanie efektów, lub stanu włosów, bo minoxidili działa zazwyczaj krótkotrwale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
efekty tego typeczka są niewiarygodne naprawde .

 

Ten typek jest nam znany, to kolega ze starego forum. Tak czy siak, nie pamiętam kiedy widziałem taki efekt u gościa z polskiego forum (może nigdy). I to na czym, Loxon i Nizoral...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o mezoterapi iglowej ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś z moich terenów.

Niestety ja również udałem się do dermatologa i przepisał mi jedynie Loxon, dodatkowo 2 %. Z informacji, które udało mi się uzyskać z forum to samo stosowanie Loxona nie przyniesie trwałych efektów jeśli nie będzie on wspierany przez bloker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mezoterapia raczej nie pomoże na łysienie androgenowe, jedynie na kondycję włosów. Nie spotkałem się tutaj z osobą, która była na takim zabiegu i sobie chwaliła. Poszukaj na drugim forum. Pamiętam, że ktoś tam wspominał, że właśnie miał taki zabieg. Jak dla mnie to szkoda kasy. Już wolałbym terapie wstrzykiwania samemu pod skórę głowy igf.

viewtopic.php?f=6&t=856&p=11103&hilit=mezoterapia#p11103

 

- RU

- Retin-A albo SABA

- EMU oil

- dodatki (witaminki, biotyna, MSM)

no i minox, aczkolwiek stosowany długotrwale szkodzi na serce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prowadzi mnie ta Pani Dermatolog http://dermatolog.kielce.pl/ .

 

Byłem u tej pani, tzn. leczyłem się u niej trochę ponad pół roku. No i cóż mógłbym powiedzieć, również na początku zaleciła mi badania (co mnie miło zaskoczyło, bo nie zawsze łysienie=łysieniu), ale niestety badania nic nie wykazały (tzn. wyszły wszystkie jak książkowe). Na finasteryd się nie zgodziła i powiedziała, żebym sobie to wybił z głowy w ogóle, bo młody jestem, etc. Przepisała mi tak jak Tobie Loxon 5% a do mycia głowy sebiprox (na zmianę ze zwykłym ziołowym). Oczywiście tak, jak i Tobie zaleciła mi mezoterapię (6-10 zabiegów), ale ich koszt mnie nieco przeraził 200 czy 250 zł już nawet nie pamiętam. A i jeszcze jakby była szansa, że by to coś dało to może bym się skusił. Chodziłem na terapie kontrolne, oczywiście alarmowałem, że jest gorzej, etc. ale pani dr szła w zaparte, że włosy są mocniejsze (podeszła do mnie, trochę sobie poszarpała te włosy i pokazała mi, że nie ma ich na ręku), szkoda że ja tego nie widziałem. Jest bardzo sympatyczna, umie podtrzymać pacjenta na duchu, ale to za mało...

 

Zmieniłem dermatologa. Z kolei druga pani dr (nie będę pisał która, bo to bez znaczenia), zaproponowała mi nieco inną kurację. Alpicort z izotrertynoiną oraz jakiś antybiotyk przeciw grzybiczy, bo podobno po naświetleniu lampą wooda, podświetlone zostały (co prawda b. nieliczne) ogniska zakażenia (żeby nie było ja tego nie widziałem, tylko pani dr). Niestety też bez efektów. Tzn. na pewno mi to nie pomogło, na izotretynoinę się nie zgodziłem, bo wiem jakie skutki uboczne ma ten lek (brałem go ok. 3 lata temu na trądzik). Kolejne wizyty kontrolne też bez efektu. Wtedy też pani dr zaproponowała mi mezoterapię, jak jej powiedziałem, że raczej nie jestem zainteresowany, bo nie słyszałem pochlebnych opinii i że raczej działa ona tylko na kobiety, które np. się odchudzały i ich włosy potrzebowały odżywienia - to nawet się ze mną zgodziła, sama podała za przykład, że chodził jakiś pan do niej na te zabiegi i też później zrezygnował, bo efektu po tym nie było (także uczciwa babka, że przyznała mi rację). Niestety musiałem zrezygnować, bo efektów jak można się domyślić nie było.

 

Zmieniłem dermatologa. Aktualny mój dr jest tym dermatologiem, z którym miałem do czynienia już wcześniej (prowadził właśnie tę kurację trądzikową 3 lata temu), zapytasz pewnie dlaczego nie poszedłem bezpośrednio do niego. Otóż byłem zaraz jak problem się zaczął, przepisał mi witaminy, ale i tak mówił, że raczej mi to nie pomoże. Oczywiście nie pomogło, jak poszedłem na kolejną wizytę to przyznał, że tylko finasteryd może mi pomóc, bo mam typowe łysienie androgenowe i żebym się zastanowił. Odpuściłem totalnie po tym co przeczytałem w necie o tym leku. Ale po wszystkich tych wizytach (a oprócz wyżej opisanych była jeszcze jedna, ale to krótka przygoda, więc pominąłem, bo szkoda wypisywać witaminy jakie dostałem bez żadnych leków) jednak zdecydowałem się na kurację finasterydem. Chodzę o dziwo teraz na NFZ (więc za wizyty nie płacę) i dostaję recepty na tzw. generyki, czyli finasteryd robiony w aptece 60zł/30szt po 1mg. I powiem tak, lekarz ten znany jest z dosyć drastycznych kuracji, ale nie czaruje i mówi jak jest, nie mydli oczu, że witaminy, mezoterapie i sam loxon pomoże, bo nie pomoże (chociaż na początku każdy z nas w to zapewne wierzył, że może jednak). Aktualnie jestem przy 3cim opakowaniu finasterydu, dopiero teraz włosy zaczęły mniej wypadać, ale zobaczymy co będzie dalej. Nie będę pisał nazwiska, żeby nie robić niepotrzebnej reklamy.

 

Ale się rozpisałem. Btw. słyszałem, że jeszcze dr Sielska jest ponoć dobra, ale... nie wiem jak radzi sobie z wypadaniem włosów, łysieniem, bo nie byłem u tej pani dr, gdyż ma odległe wizyty na NFZ, a nie mam zamiaru płacić za wypisywanie recept i wizyty 5 minutowe 80zł. Już dosyć długo płaciłem za coś, za co i tak są odprowadzane składki.

 

Pozdrawiam.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...