free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Wasz staż na forum oraz skuteczność metod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak czytam i czytam to forum i sie zastanawiam jak to jest ze skutecznościa tych wszystkich metod tutaj opisywanych w perspektywie kilku lat. Mam na myśli to, że na forum sa same przypadki góra rok, dwa lata. A jak to będzie dalej?

Sam mam 19 lat no i zastanawiam sie czy jest sens zaczynać i czy bedzie możliwe konkretne zatrzymanie procesu na kilka ładnych lat czy to tylko zabawa w kilku miesieczne duże wydatki? Bo widze ze duża cześć użytkowników ma staż mniejszy niż pół roku z dobrymi wynikami, a ci troche starsi stażem co chwile zmieniaja terapie bo porzedania straciła na swojej skuteczności.

Są tutaj w wiekszosci ludzie młodzi po 20 kilka lat. Ja mam pytanie czy znajda sie jacys uzytkwonicy którzy rozpoczeli leczenie np w moim wieku i jada tak powiedzmy z 5 lat z dobrym efektem?

 

Zastanaiwam sie też w jaki sposób naturalnie by to postepowało? Czy te srodki nie przyspieszaja wypadania w razie odstawienia oczywiscie w porównaniu do stanu jaki bysmy mieli nie ingerujac w to wgl?

 

Baiwłem sie loxonem 2% z 2-3tyg, który dostałem od dermatologa, a w perspektywie dłuzeszego czasu pani doktoe poleciła mi propecie. Jednak po przeczytaniu forum odstawiłem minoxa, zostawiajac go sobie na pozniej a zastanawiam sie teraz nad RU + saba i jakies tam inne dodatki których jeszcze nie ogarniam?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci sie, ze ludzie tutaj krotko kuracje stosuja, bo forum powstalo niedawno i stad takie masz spostrzezenia;] Sporo ludzi tutaj jest co stosuja kuracje 5 a nawet i sa tacy co stosuja i 10;] Walka z lysieniem przy dobrej kuracji nie jest tylko na kilka miesiecy, jak podzialaja na nas srodki to mozna zmieniajac rozne kuracje utrzymywac stan na lata, ale to tez zalezne wszystko jest od wielu czynnikow i glownie agresywnosci lysienia oraz jak podziala nasz organizm na dane kuracje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...