free web hit counter Skocz do zawartości
kawaguchi

HairGain Formula PGD2 Blocker Supplement

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam karty płatniczej, zresztą stosuje na razie inną kuracje i nie stać mnie chwilowo na zakup tego preparatu. Może znajdzie się ktoś chętny ?

 

przed braniem

51b4jPCXFUL.jpg

 

w czasie kuracji

61fI3IoPTuL.jpg

 

Zawsze jest jakiś cień szansy że pomoże to na włosy. Jest to pierwszy suplement, który blokuje prostaglandynę d2 o której było ostatnio dosyć głośno.

 

Skład

 

HairGain_BackFinal_Web.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahhaha miałem kumpla w technikum co przez 4 lata chodził w tej samej bluzce i spodniach waliło od niego na kilometr

A co do tego suplementu to warto spróbować może coś komuś odrośnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjęcie włosy podniesione - drugie zdjęcie włosy opuszczone

 

każdy kto się przyjrzy całej sytuacji od razu to zauwazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to rzeczywiście wygląda, jakby zdjęcia były zrobione w odstępie chwili. Natomiast w metadanych jest zapisane, że pierwsze jest z sierpnia 2012, a drugie ze stycznia 2013. To tak gwoli ścisłości. Nie żebym wierzył, że odrost (o ile jest) miał cokolwiek wspólnego z tym preparatem. Włosy pewnie i tak by w tym przypadku odrosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...