free web hit counter Skocz do zawartości
razorpolska1

Przetłuszczająca sie skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Przetłuszcza mi sie skóra twarzy i głowy tez zakola i cala glowa jest chyba tak przetłuszczona jak i zakola bo tylko sie błyszczy jak patrze w świetle dziennym.Co to moze byc i jak to zwalczyc ? Stosuje jeszcze Differin żel na trądzik rano i Duac na noc i ATREDERM 0,025 % na plecy na noc.Kuracja to minox biotyna skrzyp szampon z novoxidylem 3x w tyg czasem 4 i babydream z rumiankiem. kiedys wezme sie za RU jak bedzie wiecej kasy. pozdro Panowie


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyrwe włosa takiego chyba słabszego co tak odstaje od wszystkich to koniec jego jest taki czarny taka czarna kropke ma na koncu nie wiem jak to nazwac jak podrape sie chwile po glowie to jak powocham palce to dzwiny taki zapach czuje i czuje ze przetłuszczone sa nie wiem co to jest.


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...