free web hit counter Skocz do zawartości
marekl91

Zamówienie z genhair.com

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby lub osób do współdzielenia zamówienia z genhair.com. Chce zamówić dla siebie minoxidill sensitive ale dla jednej osoby wychodzi droga przesyłka, więc może ktoś się dołączy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wypadło,bo sam chce kupić Minoxa tej stronki,ale nie orientuje się jak przelać kasę,zresztą w kilka osób wysylka wyszłaby znacznie taniej.

Kupuję w piance,ale wychodzi dosyć drogo,bo gdzieś 80 zl za 1 a z tej stronki ma się 2 w płynie+przysyłka.

Dodatkowo jestem za tym,bo piankowy minox z czasem traci swoją właściwość i z piany robi się woda

 

Jak mogę dołączyć do zamówienia jakby zebrało się więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy tego M15 widze ze w skladzie nie zawiera zwykłego minoxidilu tylko sulphate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakby zamówienie doszło do skutku to dajcie znać ile koszty wysyłki i komu trzeba kasę przelać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie dotyczące minoxidilu 15% z genhair otóż czy składniki w owym produkcie oczywiście oprócz minoxidilu mają jakiś wpływ na porost włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się dołączam, chciałbym kupić krem S5 bedtime... stosował to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nas trochę jest. Czekam na info komu i ile mam zapłacić . Jeśli wysyłka będzie stosunkowo tania to może wezmę nawet sobie 3 buteleczki Spiro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje poczekać do piątku bo może jeszcze znajdą się chętne osoby i wtedy wszystko podliczę i zrobię liste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą może ktoś się orientuje z jakiego kraju jest genhair.com i czy naliczą nam cło na celnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą może ktoś się orientuje z jakiego kraju jest genhair.com i czy naliczą nam cło na celnym?

 

z Czech o ile się nie mylę. Z vatem cięzko powiedzieć, bo mimo iż wysyłka z Europy to nasi celnicy mają swój świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę do czech posłać kuriera UPS za niespełna 60zł brutto . Ewentualnie teraz za 2 tygodnie będę w czechach, w pradze ale jadę na weekend czyli piątek, sobota, niedziela i w poniedziałek rano wracam no i jadę służbowo więc nie bardzo będę miał czas żeby jeździć i coś załatwiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...