free web hit counter Skocz do zawartości
dert90

Znani łysiejący

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Osobiście dziwi mnie to, że ludzie myślą, że jak ktoś jest znany to z automaty wybrał dobrą klinikę.

 

Starczy popatrzeć na zabiegi Wayne Rooney'a albo Berluscioni'ego. Oba były omawiane na forach, oba wyszły słabo. Berlusconi'ego ratuje tylko dobra zaczeska i wysoka linia włosów (od połowy głowy), a o Rooney'u mówią wprost, że zmarnował pieniądze.

 

Co do Dymka to widać, że ma ogólnie rzadkie włosy na całej głowie, więc pewnie nie ma i wielkich wymagań. W niecałej 4 minucie widać efekty zabiegu, które są typowe jak dla polskich klinik, a więc prześwity jak na dłoni. Dziwie się, że jest z tego zadowolony. Być może bardziej różnica (wcześniej nic, teraz coś) go zadowala, raczej niż efekt.

Podejrzewam jednak, że u większości młodych, taki efekt kompletnie nie spełni ich oczekiwań.

 

PS.

No i przykład pobrania 900 graftów przez dr-a Pietuszkę, metodą FUE w MH http://imageshack.us/photo/my-images/337/31120055.jpg/ - zabieg z 20.08.11, ze starego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion źle mnie zrozumiałeś. Wcale nie twierdzę że wybrał dobrą klinikę. Chodziło mi o to w jakich superlatywach opisują efekt. Według mnie wyszedł dość słabo. Mnie nie zadowoliłaby taka gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chłopaki to jak na polską klinike wcale nie wygląda nadto tragicznie. Nasi rzeźniki ida powolutku do przodu - temu nie wolno zaprzeczyć. Może nie jest to ideał, ale na pewno dla starszego faceta jest to w miare zadowalajacy efekt, szczegolnie przy jego rzadkich włosach. Druga sprawa, ciekawe ile Jarciu za to zabuliuł - na pewno miał rabat za reportaż.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ogólnie chłopaki to jak na polską klinike wcale nie wygląda nadto tragicznie. Nasi rzeźniki ida powolutku do przodu - temu nie wolno zaprzeczyć. Może nie jest to ideał, ale na pewno dla starszego faceta jest to w miare zadowalajacy efekt, szczegolnie przy jego rzadkich włosach.

 

Porównanie efektów nie daje wszystkiego, bo o niektórych problemach dowiadujesz się po fakcie, np.:

1. Zjechany donor - dowiesz się dopiero jak będziesz dogęszczał i jak ci będą oceniać donor w zagranicznej klinice, że jest na wyczerpaniu.

2. Zniszczona skóra i wolniejszy odrost przy dogęszczeniach w innych klinikach. O tym tez się dowiesz dopiero dużo później.

3. W przypadku stripa, okazuje się, że nie mogą ci pobrać w tym samym miejscu (jak u Aisopa) i robią drugą bliznę, bo techniki zamykania blizn polskie i zagraniczne się różnią.

4. W przypadku stripa, jak blizna ci się u polskich speców rozlezie (jak u mnie, czy u majette), to są potem nieziemskie problemy z jej załataniem. Nie załatwisz tego prostym przeszczepem w bliznę, bo jest ona słabo ukrwiona i część włosów zawsze nie odrośnie. Trzeba to więc robić etapami po trochu żeby przybywało naczyń krwionośnych, jak to kiedyś tłumaczył migdal (czyli lataj sobie za granicę i łataj se bliznę na raty).

 

Ja też chciałem zaoszczędzić, robiąc u polskich speców i efekt jest taki, że jestem po 5 zabiegach żeby zrobić pieprzone zakola i linię. A i tak jeszcze blizna jest niezałatwiona i pewnie będę się z nią babrał/dogęszczał, kombinując z BHT z brody (rozważam w tym celu wstępnie, bardzo wstępnie Czechy, bo nie chce mi się latać po 100-200 graftów na samą tylko bliznę do odległych klinik).

Obecnie dopiero uzyskuję to co powinno być na początku, ale nie da się określić przebieg mojego chirurgicznego leczenia inaczej niż dramatyczne.

 

Ktoś to określił "skórę ci oskalpują do łydek, w ramach poprawek" i niestety mój przypadek dowodzi, że tak właśnie jest.

Dlatego każdemu rozsądnemu, polecam pominąć polskie kliniki i od razu rozglądać się za zagranicznymi.

 

Donor jest ograniczony, zabiegi naprawcze bardziej skomplikowane niż zabiegi dziewicze, więc każdy prędzej czy później przekona się jak wdupił, wybierając się do polskich szpeców.

Możesz wdupić bardziej lub mniej, ale zawsze wdupisz, o ile nie jesteś 50-60 latkiem który chce trochę siana na głowie od tak żeby mieć.

 

PS. Jarkowi też będzie łysienie postępować, włosy się pogarszać, a donoru brakować.

 

Druga sprawa, ciekawe ile Jarciu za to zabuliuł - na pewno miał rabat za reportaż.

 

Z drugiej strony czy jemu potrzebne są takie rabaty ? I czy to jest miejsce w którym warto oszczędzać, skoro gościa stać pewnie na każdą klinikę na świecie ? Rozumiem młodego zdesperowanego, który po prostu nie ma kasy. Ale w jego przypadku.

To przecież zabieg na całe życie, a nie wizyta u kosmetyczki, której efekty przemijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony czy jemu potrzebne są takie rabaty ?

Nie chce wchodzic w temat jego zarobków, ale Dymek nie jest zadnym multimilionerem, wiec komu jak komu ale jemu na pewno przydalby sie rabat.

 

Co do reszty to na pewno masz racje. Na pewno też daleki jestem od stwierdzenia, że w Polsce warto robic przeszczep...po prostu obserwujac od 8 lat polskie kliniki twierdze, iż poziom sie poprawia.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleilem na innym forum to wkleje i tu :

 

kto mi powie co jest na głowie Stachurskiego?

raz ma dłuższe gęste włosy, raz jest obcięty prawie na łyso i ma rzadkie włosy,

a jeszcze nieraz prawie na łyso i ma mega gęstość - ale w dwóch wersjach - bez zakoli i z zakolami.

To mikropigmentacja? czy jakiś mega dobry przeszczep?

i wszystko oczywiście w odwrotnej kolejności niż postępuje lysienie wieć coś musi kombinować na głowie

 

wyrazne zakola - takie ostre trójkąty

http://www.wnowogardzie.pl/cooltura/sta ... a-majowce/

 

a tu, na stonie w dolnej części widać, - prawie zero zakoli

http://www.beeper.tv/video/2375,stachursky-taki-raj

albo tutaj - też zero zakoli - obecna sytuacja

http://vipnews.pl/2012/01/08/stachursky-studiuje-prawo/

prawie łysy na planie teledysku - 2010r.

http://www.fotka.pl/grupa/772017/PIEKNI ... c_32221768

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/stachu ... 52104.html

 

 

 

i AJ z Backstreet Boys też zrobił :

http://www.starpulse.com/news/index.php ... an_proudly

 

gdzieś widizałem że ma fajny patent na bliznę z tyłu, ścina się krótko że ją widać i dodatkowo robi sobie maszynką szlaczki cos ala Vanilla Ice kiedys ale to celebryta to może popłynąć w kwestii fryzury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...