free web hit counter Skocz do zawartości
Michal

Nie wiem kiedy to się zaczęło :(

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Zacząłem łysieć, zauważyła to z 2 miesiące temu fryzjerka, czy odzyskam jeszcze włosy?

 

Jestem przerażony, mam 28 lat i nie wiem co mam robić. Błagam pomóżcie.

 

https://www.dropbox.com/s/ql56bra0klq2g3j/2013-11-06%2015.24.05.jpg

 

https://www.dropbox.com/s/urtk68r4a67ys64/2013-11-06%2015.34.27.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie najwazniejsze to nie stresuj sie.Zrob sobie badania zeby ustalic przyczyne lysienia i typ lysienia.Przeczytaj tematy o RU i o saba gelu obecnie to dwa najlepsze srodki pomagajace walce z lysieniem.RU zamawiane jest zza granicy cena wynosi okolo 650 zł na 10 gram akurat teraz jest zamowienie grupowe takze mozesz sie dołączyc + KB Solution koszt okolo 90-95 zł za 130 ml cos takiego to pojazd do RU (płyn w którym rozpuszczasz RU)


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie to pewnie wyprujesz do dermatologa zaraz a on przepisze CI odrazu Loxon 5% to nie stosuj go bo stan masz dobry tylko trzeba go utrzymac i dbac o niego.


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tutaj mozesz zobaczyc efekty działania dobrej i systematycznej kuracji polecam ten post viewtopic.php?f=6&t=551


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal nie ma tragedii tym bardziej ze jak piszesz stalo sie to dosc niedawno swoja droga nie zauwazyles zwiekszonego wypadania w ciagu dnia czy podczas mycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Dzięki wasze posty mnie uspokoiły.

 

Czyli mam iść do dermatologa i zrobić sobie badania? Czy wystarczy, że internista mnie wyśle? Bo do dermatologów to kolejki są.

 

Już jakieś 2 lata temu koleżanka powiedziała mi, że zostawiłem pełno włosów na jej poduszce, ale myślałem, że to normalne. Od kilku lat miałem bujną czuprynę a'la wczesny bieber no i jakieś 5 miesięcy temu koleżanka powiedziała mi, że mi się zakola robią, ale uznałem to za złośliwy żart. Tak czy inaczej, fryzjerzy nic nie mówili, a potem okazało się, że coś ciężko mi ułożyć włosy i fryzjerka powiedział, że włosy mam cienkie i jest ich mniej i poleciła to

 

http://sklep.wellu.eu/shop/products/63/ ... 250ml.html

 

ale jeszcze nie kupiłem, bo najpierw chciałem więcej się dowiedzieć więcej na ten temat, a nie kupować pierwsze lepsze co mi dadzą.

 

No i przez ostatnie 2 miesiące przed zauważeniem problemu miałem dużo stresu i byłem na wakacjach we Włoszech, gdzie było bardzo intensywne słońce, a moje włosy cały czas były w soli, bo nie myłem głowy po kąpieli w morzu. Taki kołtun się robił. Wydaje mi się, że największy postęp łysienia to właśnie przez ostatnie 2 miesiące.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
viewtopic.php?f=5&t=111 tutaj masz temat co do badan przy lysieniu idz zbadaj sie jezeli stwierdzi lysienie androgenowe to kuracja RU + Saba Gel z hydro/betha. Zagłęb się troche w tematy o Saba czy RU zebys wiedzial co i jak na to trzeba poświecic czasu z tym ze ty masz juz tutaj podana konkretna sprawdzoną kuracje a wiele osob które zaczynaly walczyc takiej kuracji jeszcze wtedy nie mialo obecnie RU to jest jeden z najbezpieczniejszych blokerow teoretycznie bez skutków ubocznych.

RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem przerażony, mam 28 lat i nie wiem co mam robić. Błagam pomóżcie.

 

Mając 28 lat i tak umiarkowane łysienie, masz bardzo dobre rokowania na przyszłość. Poczytaj, dobierz odpowiednią kurację, stosuj konsekwentnie i bądź cierpliwy.

 

Nawet jeśli nie będziesz miał znaczącej poprawy (bo jakaś poprawa, prawie na pewno będzie), to przynajmniej powstrzymasz lub co najmniej radykalnie spowolnisz proces na długie lata.

A jeśli nie będzie zadowalających odrostów, to możesz rozważyć jeszcze przeszczep, by uzupełnić dotychczasowe ubytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...