free web hit counter Skocz do zawartości
razorpolska1

Odzywki itp

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie jakie odzywki do wlosow i rzeczy ktore pomoga wlosom wygladac zdrowo


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna jest odżywka z dermeny


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladniej ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze rozczesują się po niej włosy i w miarę ok wyglądają.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Nie chcę robić reklamy ani antyreklamy dla czegokolwiek


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam stosować maseczki robione samemu na włosy Bardzo pomagają.

Staram się wzmacniac włosy cały czas bo grozi mi wyłysienie niestety.. choć nie wiadomo jeszsze..

Ja stosuję na włosy olej kokosowy i dodaję do tej mieszanki sproszkowaną kofeinę jako wzmacniacz.

Włosy bardzo szybko po tym rosną, jest naprawdę vitalna http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina tutaj można kupić online

ale moze lepiej kupić w tabletkach i rozkruszyć? pewnie będzie taniej. ja już stosuję od pół roku raz w tygodniu i widzę sporą poprawę

a co jeszzce Wy znacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olejek kokosowy słynie ze swojej znakomitej skuteczności, po wielu pozytywnych opiniach, z którymi się spotkałam postanowiłam to sprawdzić i tak się składa,że używam go do dziś, naprawdę świetny efekt, do tego dorzuciłam adekwatne suplementy diety które mają ogromny wpływ na ogólny wygląd i stan naszych włosów, zdecydowanie każdemu polecam taką kombinację


pms - akcesoria medyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie dużych ilości pieniędzy na odżywki nie ma większego sensu. Wystarczy kupić jakąś najtańszą w rosmanie, tylko trzeba pamiętać, żeby nie trzymać na włosach dłużej niż 3 minuty. Gdyż włosy stają się cięższe pod wpływem odżywki i łatwiej wypadają.

O wiele lepszym sposobem jest odżywienie skóry głowy, ja używam produktów firmy vitapil i jeszcze chociaż raz w tygodniu nakładam maskę na całą długość włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olejek kokosowy słynie ze swojej znakomitej skuteczności, po wielu pozytywnych opiniach, z którymi się spotkałam postanowiłam to sprawdzić i tak się składa,że używam go do dziś, naprawdę świetny efekt, do tego dorzuciłam adekwatne suplementy diety które mają ogromny wpływ na ogólny wygląd i stan naszych włosów, zdecydowanie każdemu polecam taką kombinację

 

Co ciekawe w innym poście na forum pisałem o świetnej i rzetelnej stronie examinie.com i tamtejszym płatnym poradniku odnosnie suplementów. W dziale "włosy" jest tylko jeden preparat, który tamtejsi analitycy polecają jako potwierdzony badaniami... własnie olej kokosowy (poprawia jakość istniejących włosów, nie chodzi o odrost czy zagęszczanie).

 

Odnosnie suplementów, ja sama nazwa mówi - jeżeli ktoś nie ma autentycznego niedoboru np. botyny czy cynku, to cały efekt to placebo aka widze to co chcę widziec:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odżywki to długi temat, bo każdemu pasuje co innego. Polecam wejść na forum typowo włosowe lub poczytać blogi o tej tematyce. Tam dziewczyny polecają wiele produktów i piszą, u jakich włosów się odżywki sprawdzają. Poleca robić samemu, wystarczy kilka produktów spozywczych w różnych konfiguracjach i masz rożne odżywki. Wypróbuj miód, jogurt, banana, makę ziemniaczaną, drożdże. Te produkty mozesz też oddawać do kupnych masek.


Moim zda­niem to nicze­go nie jes­tem pe­wien, jed­nak wi­dok gwiazd spra­wia, iż zaczy­nam marzyć. - Vincent van Gogh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jest zajebista http://ceraplus.pl/produkty/produkt/57/ ... ych-200-ml (opinie też ma świetne), stosuję i polecam!

 

tylko ciężko ją dostać gdziekolwiek, więc polecam sklepy internetowe, apteki, allegro. etc.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...