free web hit counter Skocz do zawartości
tempmail

20 lat - duże prześwity. Co robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem założyć ten temat, ponieważ zaobserwowałem coś bardzo niepokojącego. Mam 20 lat. Z tego co pamiętam, to kilka lat temu moje włosy były bardziej gęste i nie było w ogóle widać żadnych prześwitów. Słowami tego raczej nie opiszę zbyt dokładnie, więc załączam kilka zdjęć. Ostatnie było wykonane około 2 miesiące temu, kiedy miałem nieco dłuższe włosy:

http://imgur.com/a/ewNa4

 

Czy to łysienie? Jeśli tak, to czy da się coś z tym zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy to łysienie? Jeśli tak, to czy da się coś z tym zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

 

Wygląda na początki klasycznego łysienia typu męskiego (AGA, MPB). Na tym etapie da się dużo zrobić, tzn. zatrzymać co jest na lata, ewentualnie uzyskać, przy odrobinie szczęścia, zagęszczenie. Minusem jest młody wiek (i już się zaczyna).

 

Środki? BIG 3 (Propecia, Loxon, Nizoral), leki eksperymentalne typu Ru i dziesiątki innych, z suplementów wspomagających tylko MSM i biotyna coś mogą dać (podług wieloletnich doświadczeń forumowiczów, nie reklam scam'ów). Wszystko jest wielokrotnie opisane na forum, zapoznaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...