free web hit counter Skocz do zawartości
Ariadna

Przeszczep w Indiach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkiech borykajacych sie z problemem lysienia. Chcialabym zoaferowac moja pomoc podczas zabiegow transplantacji wlosow w Delhi w Indiach u dr. Arvinda.

Mieszkam i pracuje w Delhi jako nauczyciel angielskiego, ale takze zajmuje sie turystyka. Wspolpracuje z klinika Dr. Arvinda, ktorego poznalam osobiscie kiedy odbieralam mojego przyjaciela z lotniska i zawozilam do kliniki na zabieg.

 

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, ktore chcialyby przyjechac do Indii na zabieg transplantacji wlosow. Oferuje odbior z lotniska ( smaochodem klimatyzowanym:), zakwaterowanie oraz opieke polaczona ze zwiedzaniem. Nie biore prowizji za operacje w klinice. Dodatkowo moge zoorganizowac zwiedzanie dla osob chetnych do przyjazdu do Indii na przyklad zobaczenie Taj Mahalu czy tez zwiedzanie Delhi.

Moja opieka w Indiach to nie tylko odbior z lotniska i zawiezienie do hotelu czy na zabieg, ale takze spedzanie czasu oraz sluzenie pomoca w razie jakicholwiek problemow. Moge rowniez byc pomocna jako tlumacz podczas zabiegu, co zreszta uczynilam podczas zabiegu mojego przyjaciela.

 

W razie jakichkolwiek pytan, prosze o kontakt mailowy burzum82@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Polakow i zapraszam do Indii:) ( nie tylko na zabieg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do Pani Ariadny:

 

Na przyszłość proszę wklejać ogłoszenia czy informacje tylko RAZ, a nie wklejać gdzie popadnie. Pokasowałem duble, bo to robienie śmietnika z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko przestrzec osoby przed wysyłaniem jakichkolwiek pieniędzy tej Pani. Wszelkie zaliczki itd. należy wysyłać bezpośrednio na konto kliniki. Na stronie dra Poswala jest tylko jeden adres do korespondencji z polskim konsultantem i jest to mój adres. Nie wiem kim jest Pani Adriadna, żaden z pracowników kliniki nigdy o niej nie wspominał. Proszę w żaden sposób mnie z nią nie łączyć. Oficjalnie i całkowicie odcinam się od tej sprawy.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym poinformowac osoby na forum, iz nie pobieram zadnych oplat z gory za zabieg u dr Arvinda. Mieszkam w Delhi i pracuje i z sugestii mojego przyjaciela zalogowalam sie na forum. Moge sluzyc tylko pomoca w zalatwieniu formalnosci na miejscu oraz ewentualny plan wycieczek polaczony z opieka podczas zabiegu plus tlumaczenia. Prosze wiec sie nie obawiac. W razie pytan moge podeslac na maila adres mojej strony w Indiach na potwierdzenie moich uslug turystycznych. Dr. Arvinda poznalam podczas konsultacji przed zabiegiem przyjaciela.

 

-- 21 sty 2014, 20:20 --

 

a tak a propo do Pana Skalda. Jak o mnie mogli wspominac w klinice, skoro nie wie Pan nawet jak mam na imie. Chyba, ze mysli Pan, ze w klinice przedstawilam sie jako Ariadna

Prosze sie nie bac o ewnentulana konkurencje:)Nie mam zamiaru pobierac oplat za zabiegi jak z pewnoscia czynia to konsultanci z Polski. Po za tym moj przyjaciel wspominal o duzych kwotach, ktore ludzie wplacaja za opieke podczas zabiegu....Moja reakcja bylo wiec zalogowanie sie na forum i otworzenie watku o opiece podczas zabiegu. Tym brdziej, ze tu mieszkam i jak wspominalam juz pracuje takze jako operator wycieczek. Znam Delhi jak swoje misto rodzinne, a chetnie pomoge rodakom z Polski w organizowaniu formlnosci przed zabiegiem. Nie pobieram zadnych oplat z gory!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym poinformowac osoby na forum, iz nie pobieram zadnych oplat z gory za zabieg u dr Arvinda. Mieszkam w Delhi i pracuje i z sugestii mojego przyjaciela zalogowalam sie na forum. Moge sluzyc tylko pomoca w zalatwieniu formalnosci na miejscu oraz ewentualny plan wycieczek polaczony z opieka podczas zabiegu plus tlumaczenia. Prosze wiec sie nie obawiac. W razie pytan moge podeslac na maila adres mojej strony w Indiach na potwierdzenie moich uslug turystycznych. Dr. Arvinda poznalam podczas konsultacji przed zabiegiem przyjaciela.

 

-- 21 sty 2014, 20:20 --

 

a tak a propo do Pana Skalda. Jak o mnie mogli wspominac w klinice, skoro nie wie Pan nawet jak mam na imie. Chyba, ze mysli Pan, ze w klinice przedstawilam sie jako Ariadna

Prosze sie nie bac o ewnentulana konkurencje:)Nie mam zamiaru pobierac oplat za zabiegi jak z pewnoscia czynia to konsultanci z Polski. Po za tym moj przyjaciel wspominal o duzych kwotach, ktore ludzie wplacaja za opieke podczas zabiegu....Moja reakcja bylo wiec zalogowanie sie na forum i otworzenie watku o opiece podczas zabiegu. Tym brdziej, ze tu mieszkam i jak wspominalam juz pracuje takze jako operator wycieczek. Znam Delhi jak swoje misto rodzinne, a chetnie pomoge rodakom z Polski w organizowaniu formlnosci przed zabiegiem. Nie pobieram zadnych oplat z gory!!!!

 

Jak pisałem wcześniej, odcinam się od tej sprawy i nie zamierzam komentować tematu poza tym co już napisałem. Chciałbym tylko sprostować dwie rzeczy:

1) nikt nie odprowadza na moją rzecz żadnych opłat, konsultacje w języku polskim jak i wszelka pomoc i doradztwo w organizacji wyjazdu są bezpłatne (poza tzw. "pełną kompleksową organizacją wyjazdu", kiedy to biorę prawną odpowiedzialność za wszystko, łącznie z kwestiami formalnymi tj. otrzymaniem wizy w Ambasadzie Indii w Warszawie ).

2) nie ma "konsultantów" z Polski, jestem jedynym przedstawicielem kliniki dra Poswala i jedynie mój mail znajduje się na ich oficjalnej stronie fusehair.com (http://www.fusehair.com/contact_us).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariadna, podaj jakieś ceny tego ht.

 

Ariadna nie oferuje przeszczepów, a tłumaczenie i opiekę na miejscu. Zresztą skontaktowałem się z nią i prawdopodobnie zastąpi mnie na miejscu w opiece nad pacjentami, co pozwoli zaoszczędzić mój czas i pieniądze zainteresowanych Temat można więc w zasadzie zamknąć.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jej znajomy robił i ogólnie pomaga ludziom to możliwe, że orientuje się w cenach, pytanie nie było skierowane do ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro jej znajomy robił i ogólnie pomaga ludziom to możliwe, że orientuje się w cenach, pytanie nie było skierowane do ciebie

 

Jezeli umiesz czytac ze zrozumieniem to pani "pomaga" za oplata za odbior z lotniska, zakwaterowanie, tlumaczenie a nie jest konsultantem w tej klinice. ceny mozesz zobaczyc na stronie kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ariana też jestem zainteresowany zabiegiem w Indiach.

Znam jeszcze jedną osobę co się również wybiera na zabieg do Indii i pewnie takich osób jest więcej.

Skoro jesteś na miejscu to może byś coś wynegocjowała z doktorem... jakąś prowizję dla siebie czy coś i wtedy by Twoja oferta w pomocy na miejscu była by tańsza lub za free Do Indii co jakiś czas ktoś lata na przeszczep.


p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,do cholery uczcie sie czytac ze zrozumieniem. skonczyliscie szkoly czy dopiero uczeszczacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej Ariana też jestem zainteresowany zabiegiem w Indiach.

Znam jeszcze jedną osobę co się również wybiera na zabieg do Indii i pewnie takich osób jest więcej.

Skoro jesteś na miejscu to może byś coś wynegocjowała z doktorem... jakąś prowizję dla siebie czy coś i wtedy by Twoja oferta w pomocy na miejscu była by tańsza lub za free Do Indii co jakiś czas ktoś lata na przeszczep.

 

Nie wierzę w to co widzę. Normalnie leming idący w przepaść My swoje, ten swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...