free web hit counter Skocz do zawartości
m242989

Moja Historia - Pomóżcie

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy niestety depilują plecki i tym samym marnują donor .

 

Pisząc 3500 graftów miałem na myśli konkretnie przypadek autora tematu .

 

Średnio jest około 4000 graftów metodą FUE .

5000 to już ekstra gęsty donor .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety tez zmarnowalem donor depilujac klatek brzuch i plecy ale na przeszczep mnie narazie nie stac wiec wybralem to by teraz lepiej wygladac a nie za 10 lat ;/


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety tez zmarnowalem donor depilujac klatek brzuch i plecy ale na przeszczep mnie narazie nie stac wiec wybralem to by teraz lepiej wygladac a nie za 10 lat ;/

 

Kilkukrotna depilacja laserowa i nic już nie rośnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety tez zmarnowalem donor depilujac klatek brzuch i plecy ale na przeszczep mnie narazie nie stac wiec wybralem to by teraz lepiej wygladac a nie za 10 lat ;/

 

Kilkukrotna depilacja laserowa i nic już nie rośnie ?

 

 

rośnie włosów mozna powiedziec ze ubyło mało ( jestem po dwóch zabiegach ) są one po prostu duzo mniej widoczne jasniejsze slabsze i ciensze a były mega grube i czarne ogolnie jestem zadowolony bo nie chodzilo mi w sumie o to by sie pozbyc wlosow i byc 100% głatki a zeby wlasnie nie wyglądac jak zarośnięta małpa a przy łysinie to wygląda dodatkowo mega słabo -_-

 

Pytanie czy jak te włosy są duzo slabsze ciensze i jasniejsze po takiej depilacji laserowej to czy kwalifikują sie dalej do zabiegu w przyszlosci np bht ?


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to z krocza xD

 

malkom109 --> wczoraj jak poszedłem się odlać to właśnie o tym samym pomyślałem haha. I najlepsze że to wcale nie jest takie głupie bo te włosy z nad małegp są całkiem grube i gęste, pytanie tylko czy ktoś takie coś wgl kiedyś robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, grube i długie, zastanawiam sie czy względy etyczne są tu przeszkodzą dla "chirurgów", czy po prostu nie wiem, nie pasują czy co. Choć dziwnie bym sie cuzl noszac łoniaki na głowie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto byłoby spytac ktoregos chirurga

 

 

 

A myslicie ze dałoby rade bym stosował proscar i za pare lat zrobil przeszczep kolo 4000 graftow na góre i zakola ???

 

 

czy lepiej w ogole odpuscic i moze za pare lat ceny bht + fue spadną znacząco ze wtedy bedzie mozna powalczyc o jako taki wygląd......


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

A więc zamówiłem proscar i w przyszłym tygodniu planuje zacząć kuracje i dzielić go na 4 czesci przyjmujac 1 czesc dziennie

 

teraz pytanie czy przyjmować sam proscar czy cos jeszcze dołozyc do kuracji ?


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat Proscar ? Są przecież inne tabletki z finem , które dużo łatwiej podzielić na części .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego akurat Proscar ? Są przecież inne tabletki z finem , które dużo łatwiej podzielić na części .

 

kolega mógłby napisać dokladnie o jakie ma na myśle a nie tylko że są inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z tego co sie orientuje proscar jest najtańszą kuracją o tym samym działaniu...


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Finaride łatwo się ponoć dzieli.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem proscar bo na taką kurację mnie stać i nic mi nie szkodzispróbować jak by mi się po tym zagesciła się góra która teraz jest mocno przerzedzona to byłoby super i w przyszłości może zabieg na zakola i przód jak stanieją

 

Edit:

1) będę wrzucał fotki z kuracji czy w ogóle na mnie działa

2) da coś w miarę tanio wrzucić taniego do kuracji by ją wspomóc?


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie napiszę to co inni, ale w Twojej sytuacji raczej nie zawracałbym sobie głowy żadną kuracją. Sytuacja jest ciężka do odratowania ale za to masz zajebistą glacę. Ścinasz na łyso (nawet krócej niż na zdjęciach które wrzuciłeś) i zapominasz o problemie. Znajomi się przyzwyczają i przestaną gadać głupoty. Oszczędzasz czas i kasę, którą możesz wydać na ciuchy, imprezy itp. Gdybym ja miał taką czachę to bym raczej nie ryzykował tych niebezpiecznych kuracji. Jednak miałem mały wypadek w dzieciństwie, który spowodował że moja głowa jest zajebiście niesymetryczna, dlatego nie wyobrażam sobie siebie łysego. Ty masz za to super sytuację bo jak leczenie nic nie da to i tak będziesz wyglądał jak człowiek.

Z tanich rzeczy które możesz dorzucić do kuracji to może jakiś sport? Ja jak przestałem regularnie ćwiczyć to zauważyłem pogorszenie sytuacji na głowie.. Być może jest jakieś powiązanie pomiędzy ogólną kondycją organizmu a łysieniem..

Pzdr


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodze regularnie na siłownie + bieganie wiec sport juz jest w kuracji ;p niestety nie zauważyłem zeby po tym kondycja włosów się poprawiła ^^

 

 

 

zdecydowałem się na proscar by zachamować ( w dobrym wypadku zagęścić ) góre głowy bo spanikowałem gdy zauważyłem jak mocno przerzedziła się góra głowy ;/ chce ją chociaż zachować i moze za pare lat na tyle spadły by ceny HT w dobrych klinikach ze byloby mnie stac ewentualnie jakis nowy cudny lek moze wymyslą by zastopować łysienie to i tak wtedy za kilka lat taniej wyjdzie zrobienie HT tylko na zakola + troche zageszczenie góry niż brak wystarczającego donoru na pokrycie łysej głowy do NW5 ;/


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 dni kuracji

 

Kuracja :

Proscar dzielony na 4 raz dziennie ( czyli 1.25 fina )

Nizoral Szampon ( 2 razy w tygodniu )

 

Przepraszam za zdjęcia słabej jakości ale robione telefonem , zdjęcia " PO " robione dzisiaj po powrocie od fryzjera górę kazałem zostawić dłuższa a boki i tył bardzo krótko by był efekt większej ilości włosów

przed2.thumb.jpg.936d69e6aeb4845565d0a211ca7c0167.jpg

po.thumb.jpg.6e8ac27cb6b216c45ba9409a2ffbed0f.jpg


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 dni kuracji

 

Kuracja :

Proscar dzielony na 4 raz dziennie ( czyli 1.25 fina )

Nizoral Szampon ( 2 razy w tygodniu )

 

Przepraszam za zdjęcia słabej jakości ale robione telefonem , zdjęcia " PO " robione dzisiaj po powrocie od fryzjera górę kazałem zostawić dłuższa a boki i tył bardzo krótko by był efekt większej ilości włosów

 

 

a więc wrzucam aktualne zdjęcia kuracja bez zmian :

Proscar dzielony na 4 raz dziennie ( czyli 1.25 fina )

Nizoral Szampon ( 2 razy w tygodniu )

 

Sytuacja ogólnie tragiczna przód wygląda tragicznie jak dziecko z białaczką ;p góra przerzedzona ostro wydaje mi się że nic się nie poprawia a czy efekt docelowy tzn zachamowania łysienia został osiągnięty? sam nie wiem trudno ocenić jak spoglądam na przód głowy i na tą przerzedzoną górę z każdym dniem mam wrażenie że dążę do całkowitego wyłysienia a walka toczy się tylko o ocalenie kilku włosów wrzucam zdjęcia poniżej dodam że zdjęcia zrobione po wizycie u fryzjera gdzie każe się obcinać tył i boki na bardzo krótko a góre tylko troche przycinac by wyciągnąć lepszy efekt

 

Start kuracji : 23 maj

Zdjęcia aktualne : 18 styczeń

Czas kuracji ogółem : około 8 miesięcy

 

 

 

Opinie mile widziane

511848022_stangowy2015-01-18.thumb.jpg.a900a2046d07d2c90b8d63460fcc7a85.jpg


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mega Ci zalezy na wlosach i zauwazasz zatrzymanie, nie masz ubokow to wyjscie jest jedyne- hair transplant. Oczywiscie musialbys po ht kontynuowac kuracje to w Twoim przypadku bedzie musowe( w 99% przypadkach w sumie powinno sie stosowac , zeby nie wypadlo to co swoje).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w moim wypadku 4000 graftów na pokrycie przodu wystarczyłoby?

 

dodam ze jak patrze na fotki przed kuracją a teraz to zauważam jedynie większą ilość włosów na koronie


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w moim wypadku 4000 graftów na pokrycie przodu wystarczyłoby?

 

dodam ze jak patrze na fotki przed kuracją a teraz to zauważam jedynie większą ilość włosów na koronie

Najlepiej napisz do jakiejs renomowanej kliniki, pokaz zdjecia i ci mniej wiecej odpowiedza:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc walcze dalej tzn biore to samo Proscar 1/4 tabletki dziennie + z 2 razy w tygodniu szampon nizoral

 

zdjęcia przed po 45 dniach i aktualne po 21 miesiącach od kuracji w załączniku proszę o jakąś ocene zdjęcia słabej jakości ale tylko takie mogę wykonać

 

Zdjęcia aktualne po wyjściu z wanny około tygodnia od bycia u fryzjera gdzie obcinam się boki i tył maszynką bez końcówki oraz górę zostawiam dłuższa by był lepszy efekt pewnie jak większość osób na tym forum

przed.thumb.jpg.95d0ffb88f064a195f0ca698809462fd.jpg

654939174_po45dniach.thumb.jpg.5ed3e3d55cc68709c015a373d149bbee.jpg

624853257_Wosy2016-02-20.jpg.5b5882b1d601ea2a187816d28f108dec.jpg


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ,

 

moim skromnym zdaniem od 4000 do 5000 potrzeba nie wiecej

 

widac natomiast duza roznice po kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...