free web hit counter Skocz do zawartości
m242989

Moja Historia - Pomóżcie

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze odnosnie Proscara jak wplywa na Twoje zycie ? ( sportowe sexualne itd )

czy czujesz roznice? czy masz jakies efekty uboczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje raczej że stoję w miejscu tzn dalej czuje się łysy jak cholera mam wrażenie że łysienie zwolniło może włosy na koronie jedynie zrobiły się gęstsze ale tam najłatwiej je odzyskać więc szału nie ma

 

Trzeba dodać że zdjęcia przed kuracją zrobiłem gdy obciąłem maszynką całą głowę bez końcówki na zero dlatego może się wydawać że efekt jest lepszy

 

 

Odnośnie kuracji biorę Proscar ale nie wpływa on jakoś szczególnie na moje życie raczej czuje się dobrze efektów ubocznych raczej nie odczuwam co do libido może trochę spadło kondycja włosów trudno powiedzieć ale raczej tak samo

 

 

Cały czas czekam na cudowną terapie bo na przeszczep 5000 graftów gdzie musiałbym wydać 50-60 tysięcy u dobrego lekarza porzuciłem daleko gdyż czekają mnie inne wydatki w życiu

 

Często wydaje mi się że stoję w miejscu i mam chęć odstawić tego fina


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Często wydaje mi się że stoję w miejscu i mam chęć odstawić tego fina

 

Jezeli tak postapisz to wtedy zobaczysz roznice, postep rowniez , ale w strone, ktorej nikt na tym forum nie chce.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie widać poprawę jeżeli chodzi o ilość włosów. Wydaje się, że jest ich jednak wyraźnie więcej(biorąc pod uwagę całą "górę"). Nie znalazłem tego w Twoich postach, więc się spytam dlaczego nie stosowałeś minoksidilu ? Choćby 2 % ? Czy chodzi o to, że on w pewnym stopniu "uzależnia" włosy ? CB + Minoks mogłyby coś zdziałać u Ciebie.

 

Jeżeli nie chcesz stosować Minoksa to mógłbyś spróbować neogenic albo revivogen scalp therapy jako dodatki do doustnej kuracji finem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys gdy bralem jeszcze propecie uzywalem 5% i nie widzialem zbytniego efektu dlatego nie uzywam


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O faktycznie pisałeś o tym na początku. Dziwne, że mimo kuracji fin + minoks włosy poszły. Być może należysz do osób, którym minoks szkodzi a nie pomaga.

 

Jesteś jeszcze bardzo młody , bo masz 26 lat, więc może faktycznie załapiesz się na jakąś przełomową terapie będąc w jeszcze fajnym dla faceta wieku (30-35 lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O faktycznie pisałeś o tym na początku. Dziwne, że mimo kuracji fin + minoks włosy poszły. Być może należysz do osób, którym minoks szkodzi a nie pomaga.

Czytajac to mam dziwne wrazenie jakby sie to tyczylo mnie i calej mojej walki oraz przygody glownie z minoxem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O faktycznie pisałeś o tym na początku. Dziwne, że mimo kuracji fin + minoks włosy poszły. Być może należysz do osób, którym minoks szkodzi a nie pomaga.

Czytajac to mam dziwne wrazenie jakby sie to tyczylo mnie i calej mojej walki oraz przygody glownie z minoxem.

 

Nie jestes sam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje stosować kuracje z myślą że w niedalekiej przyszłości coś wymyślą.... chociaż raczej się to nie zapowiada....


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje stosować kuracje z myślą że w niedalekiej przyszłości coś wymyślą.... chociaż raczej się to nie zapowiada....

 

Mysle tak wciaz od 9 lat, za wiele sie nie zmienilo, niestety...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówcy pisali, transplantacje sobie lepiej odpuść, masz bardzo rzadkie włosy, więc wątpię, że byś był zadowolony z efektów nawet i w najlepszej klinice HT na świecie.

Nie tacy jak Ty i bardziej łysi robili HT będąc piłkarzami, koszykarzami i innymi celebrytami zarabiającymi krocie i zabiegi robili w najbardziej prestiżowych klinikach HT i ich efekty były słabe np. Wayne Rooney z Manchesteru United.

HT daje najlepsze efekty dla ludzi którzy mają włosy "dobrej" jakości najlepiej gęste i czarne i chcą zrobić ubytki jak zakola - Efekty z wszystkich klinik właśnie w tych przypadkach są najlepsze.

A jak ktoś się nie zgadza to proszę mi wysłać 2-3 dobre efekty z wszystkich możliwych klinik poczynając od 1 euro/graft do 20 euro/graft (jak takie są ) którzy uzyskali bujną czuprynę z NW5-NW7 mając rzadkie "pozostałe" włosy - I nie mówię tu o łbie z prześwitami, niektórym to oczywiście wystarcza, ale z założeń to każdy myśli, że po HT to zaraz będzie z łysiny NW6 miał włochy jak Marcelo z Realu Madryt.

Przecież same kliniki o tym mówią, że jak ktoś ma kiepskie włosy to niech nie oczekuje włosów Tarzana 8 miesięcy po transplantacji, jeszcze raz to napiszę autorze tematu, koledzy dobrze Ci wyżej napisali, odpuszczając HT zaoszczędzisz w swoim przypadku pieniądze i wielkie rozczarowanie HT chodźbyś i chatę sprzedał i pojechał do najlepszej kliniki

 

To jest genetyka tego się nie pominie, struktury włosa nikt nie jest wstanie zmienić - Może w przyszłości będzie ten sklonowany włos na którego tak wszyscy bacznie liczą o odpowiedniej strukturze nadający się do ładnego grubego pokrycia łysiny u osób z rzadkimi włosami- Ale nie ma co ukrywać nawet jak coś takiego się uda zrobić z pewnością CENA wypierdoli przeciętnego Polaka z butów i pojedzie kupić maszynkę Gillette Fusion Proglide


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie jest az tak zle ...jest z czego brac grafty....jak nie bedziesz mnial nie wiadomo jakich oczekiwan i zgodzisz sie na troche wysza linie to HT ma sens u marala masz za 2500€ co naprawde jest smieszna cena i te 4500 grafts powinien ci wycagnac , korony nie masz tez za gestej wec nawet efekt powinien wyglondac naturalnie...kolega pisal o Wayne Rooney i fakt u niego szalu nie ma ale moim zdaniem lepsze to co teraz ma na glowie niz ta jego lysina przed HT

 

-- 06 kwie 2016, 17:04 --

 

jak prochy beda pomagac a tak mi sie wydaje na podstawie zdjec to HT potem sypanie jakiegos ''pudru'' i powino to wyglondac ok....przynajmniej na pare lat ....a potem moze Mikropigmentacja.....wlosow Brada Pitta to ty pewno nigdy nie mialaes i nie bedziesz mial ale stan obecny da sie poprawic

 

-- 06 kwie 2016, 17:11 --

 

Moim skromnym zdaniem taka linia powina byc mozliwa przy zalozeniu ze te 4000-4500 graftow uzbierajom i ze tylko przod bedzie robiony

1115612449_linia3.JPG.a4d82bcf2846d866e7d0bdd06134087b.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...