free web hit counter Skocz do zawartości
kuba890

Najwyższa pora coś z tym zrobić!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja historia wygląda następująco:

Mam 20 lat, jakieś póltora roku temu włosy zaczęły strasznie lecieć, po zwykłym przejechaniem ręką zostawiałem ich o co najmniej 4 mniej na głowie i to za każdym razem gdy to robiłem.

W rodzinie kilku wujków ma zakola ale nie jakieś duże, więc wszyscy wmawiali mi że to przez stres (matura, potem wyjazd za granice, dużo się działo w tym czasie) i powinno się wszystko uspokoić za jakiś czas...

Gdyby tak się stało to prawdopodobnie nie wylądowałbym na tym forum

Po powrocie do Polski wszystkim rzuciło się w oczy że moja czupryna ucierpiała, szczególnie że zaraz po przyjeździe ściąłem bardzo krótko włosy.

Dzięki temu nie widzę już włosów na każdym meblu, ale to tylko dlatego że są krótkie plus jestem jasnym blondynem.

 

Teraz przyszła pora na leczenie, bo łysa czacha mi stanowczo nie pasuje

Zrobiłem badania, wszystko w normie, więc to typowe MPB.

U dermatologów byłem dwóch, obaj powiedzieli mi że walka z łysieniem to walka z wiatrakami i nie ma sensu jej podejmować, od tej pory szukałem rozwiązania na własna rękę.

Przeszukałem hairlosstalk.com, zdecydowałem się na Big 3, nie bez wahania, bo stosowanie fina mnie troche przeraża, minox również mi nie bardzo pasuje przez to że po odstawieniu włosy szybko wracają do stanu w jakim powinny się znajdować gdyby się go w ogóle nie stosowało.

 

Potem znalazłem Wasze forum.

I w tym miejscu proszę o radę.

Chciałbym zacząć używać SABA gel z hydro i EMU oil na zmianę, do tego tabsy: saw palmetto, biotyna/gelacet i Nizoral 2x w tyg.

 

Pyt.1

Skąd wziąć dobre jakościowo składniki tego zestawu? Czy zamiawanie z forum to dobra opcja?

 

Pyt.2

Czy będzie to lepsze niż Big 3?

 

Pyt.3

Czy są osoby na które SABA nie działa w ogóle?

 

Pyt.4

Jakich bać się uboków przy takim zestawie?

 

Pyt.4

SABA z forum to hydro plus retin a?

 

Dodam że włosy przerzedziły się ogólnie na szczycie oraz zrobiły się duże zakola.

Zamierzam udokumetować moją walkę fotkami, bo wiem jak oglądanie takich (udanych) zmagań dodaje siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyt 1. Tymi środkami nie zatrzymasz łysienia Saba to środek przeciwzapalny a EMU OIL regeneruje i łagodzi podraznienia na skórze. Nizoral 3x w tyg minimum jest to dobry dodatek do kuracji ale tym łysienia tez nie zatrzymasz. Biotyna nie na każdego działa i nie będziesz miał po niej niewiadomo czego.

Pyt 2. BIG 3 to FIN/MINOX/NIZORAL naprzyklad. Czyli dobry bloker stymulator wzrostu i szampon przeciwłupiezowy w moim odczuciu po umyciu głowy Nizoralem czuje taki łagodzący efekt. Do tego mozna jeszcze by dorzucic SABA GEL.

Pyt 3. NIE WIEEEEEEEEEEM

Pyt 4. Nawazniejsze to nie wkręcic sobie ze odrazu bedziesz miał uboki i naczytać sie artykułow jakis cieci ze jak wezmiesz FINA to odrazu umrzesz albo będziesz impotentem FIN na niektórych dziala dobrze a na niektórych wcale jedni maja uboki jedni nie ale wydaje mi sie ze większosc nie ma uboków ale są one możliwe. Gdybym nie był sportowcem napewno bym go spróbował czy on mi może zaszkodzic w sporcie to nie wiem ale to jakby niepatrzeć steryd a tego nie chce.

Pyt 5. Chyba tak ale poczytaj jeszcze o tym.

 

WRZUC JAKIES ZDJECIA ! Poczytaj temat o RU bo to dobry bloker nie musisz odrazu z FINEM wjezdzac. Jak RU dobrze podziała to na lata zatrzymasz łysienie.


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pyt 4. Nawazniejsze to nie wkręcic sobie ze odrazu bedziesz miał uboki i naczytać sie artykułow jakis cieci ze jak wezmiesz FINA to odrazu umrzesz albo będziesz impotentem FIN na niektórych dziala dobrze a na niektórych wcale jedni maja uboki jedni nie ale wydaje mi sie ze większosc nie ma uboków ale są one możliwe. Gdybym nie był sportowcem napewno bym go spróbował czy on mi może zaszkodzic w sporcie to nie wiem ale to jakby niepatrzeć steryd a tego nie chce.
Były chyba badania porównawcze fin-dut w różnych dawkach i wystąpił tam zdaje się jeden przypadek ginekomastii... w grupie kontrolnej
Pyt.4

SABA z forum to hydro plus retin a?

Tak. Hydro albo betha. Możesz zacząć od betha (silniejszy), a potem przejść na hydro (słabszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja powiedzialem ze nie mogą wystąpic skutki uboczne ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy ja powiedzialem ze nie mogą wystąpic skutki uboczne ?

A czy ja powiedziałem, że powiedziałeś..? Chodziło mi o to, jak duży wpływ ma wkręcanie sobie skutków ubocznych - wystąpiły w grupie kontrolnej, gdzie ludzie dostają przecież placebo.

Trzeba podejść na luzie, ale ze świadomością, że mogą się pojawić i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...