free web hit counter Skocz do zawartości
kawaguchi

Problem z włosami boję się loxonu.

Rekomendowane odpowiedzi

W wieku 18 lat zaczęły robić mi się lekkie zakola myślę że to przez bardzo wysoki poziom androgenów ponieważ miałem strasznie owłosione nogi i pośladki. Nie wiem czy możliwe to że przez złą dietę też jadłem dosyć dużo. Na dzień dzisiejszy mam 20 kg mniej obniżam testosteron lukrecją i innymi środkami włosów jakby w innych miejscach na ciele mniej zakola nic się nie powiększają. Jakieś 2 lata temu włosy mi się sypały dosyć bardzo przy samym myciu było ich z około 80 - 100 i się wystraszyłem. Na dzień dzisiejszy przy codziennym myciu wypada max 15 włosów a przy czesaniu można powiedzieć kompletnie nic chyba żebym z godzinę te włosy przeczesywał to może by coś wyleciało. Średnio w umywalce znajduje 6-8 włosów. Dzisiaj były tylko 2. Na tych zakolach mam taki lekki meszek i jakby to odrosło miałbym wtedy ładnie wyrównane i teraz pytanie czy jakbym użył loxonu 2 % nie powiększyły by mi się one ? boję się też linienia włosy ogólnie mam bardzo gęste tylko te lekkie zakola chce wyrównać linie no ale jeśli by miało mi to wyrządzić szkodę to wolę to zostawić tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wrzucenie zdjęcia lub dwóch rozjaśniłoby nieco sprawę.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...