free web hit counter Skocz do zawartości
kubabkm

Dr. Erkan Demirsoy Armamed Stambuł co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Na zagranicznych forach znalazłem na temat tego chirurga bardzo wiele pozytywnych informacji dodam iż koszt Fue w tej klinice to zaledwie 1Euro/graft.

Czy ktoś z was o nim słyszał bądź posiada na jego temat jakieś informację? Będę wdzięczny za każdy komentarz gdyż poważnie zastanawiam się nad wykonaniem tam zabiegu. Poniżej podaje link do jednej z kilku relacji jakie udało mi się z jego udziałem znaleźć. Co sądzicie?

 

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... ul-11.html

 

-- 05 mar 2014, 19:39 --

 

kilka watkow z niemieckiego forum:

http://www.alopezie.de/foren/transplant ... hp/t/6729/

http://www.alopezie.de/foren/transplant ... hp/t/7303/

http://www.alopezie.de/foren/transplant ... hp/t/5644/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich efektach i takiej cenie to sam bym pojechał poprawić zakola. Tylko szkoda ze brak zdjęć donoru, no chyba ze cos przeoczyłem.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda no i cena..

 

-- 06 mar 2014, 7:45 --

 

Ciekawie to wygląda no i cena..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wręcz bajecznie.

Jeżeli robią tam takie cuda za te pieniądze to za kilka lat robię tam włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda żaden ze mnie fachowiec ale podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami. Sami przecież widzicie że wygląda to dobrze, a za taką cenę, to po prostu bajecznie, ale nie wiem za bardzo czego oczekujecie od fachowców. Każdy kto ma oczy powie że jest ok, cena dobra itd. ale dopóki kilka osób nie pojedzie tam i nie potwierdzi, że to prawda, nie spodziewałbym się od nikogo stwierdzenia "DOBRE, POLECAM" pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopoki kilka osob nie sprawdzi to sie nie przekonamy, ale prawda taka, ze coraz wiecej opcji wchodzi w gre a to jest najwazniejsze;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też trochę interesowałem się pracami tego chirurga już wcześniej, rzeczywiście, wyniki niczym nie odbiegają jakościowo od np dr bisangii, jednak ktoś na którymś niemieckim forum pisał że Demisoray robi FUE mechaniczne, a co za tym idzie niszczy donor. Nie wiem jednak ile w tym prawdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ze niszczy donor micromitorem? Ze niby co na 3 wyciągnięte wlosy jeden do kosza? Czy jak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też trochę interesowałem się pracami tego chirurga już wcześniej, rzeczywiście, wyniki niczym nie odbiegają jakościowo od np dr bisangii, jednak ktoś na którymś niemieckim forum pisał że Demisoray robi FUE mechaniczne, a co za tym idzie niszczy donor. Nie wiem jednak ile w tym prawdy

 

A gdzie jest napisane że mechaniczne niszczy donor. To zależy wyłącznie od wielkości puncha.

Poza tym zaleta mechanicznego to przede wszystkim krótszy czas operacji, zamiast 2-3 dni masz do 8 godzin pracy.

Tez się zastanwiałem nad tym chirurgiem ale ponoć niektórzy narzekają na trudną komunikację mailową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nord ja się na tym aż tak nie znam. Czytałem wątek jakiegoś niemca który robił fue u Dmirsoya. Efekt był bardzo dobry, ale inny forumowicz skomentował to w stylu , coś w tym stylu, nie pamiętam dokladnie bo czytalem to z rok temu.

Swoją drogą jeśli jest tak jak mówisz, że mechaniczny zabieg donoru niszczy, nie rozumiem dlaczego manualne jest 2 x droższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że 2x dłużej zajmuje. Robocizna kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 1 euro za graft powinna być standardem, a nie 3-5 euro. Jeśli temu doktorowi opłaca sie robić za 1 euro to przy tak sporej liczbie pacjentów Bhr tym bardziej się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może za kilka lat ceny spadną do takiego poziomu, popularność HT rośnie, klinik przybywa więc konkurencja siłą rzeczą powinna spowodować spadek cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
być może za kilka lat ceny spadną do takiego poziomu, popularność HT rośnie, klinik przybywa więc konkurencja siłą rzeczą powinna spowodować spadek cen

 

Trudno to przewidzieć. W USA klinik jest zatrzęsienie, ceny renomowanych klinik są natomiast niejednokrotnie wyższe od europejskich.

 

Co do Dra Demirsoya. Zdjęcia wyglądają bardzo dobrze, ale są to tylko zdjęcia niestety. W tej branży sporo marek kombinuje w ten czy inny sposób, także przydałaby się relacja zaufanej osoby.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie kto się pierwszy odważy z tych zdjęć z powyższego forum naprawdę fajnie to wygląda, przy takich cenach to już się robi dostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem spoko to wygląda, plus to że są to relacje prywatne a nie zdjęcia ,,reklamówki" kliniki. Jeśli nie pogodzę się z goleniem na zero to po 30ce (za 2 lata) możecie spodziewać się mojej relacji z zabiegu u tego doktora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny bardzo obiecujący przykład (jeszcze nie finalny efekt).

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... 177-a.html

 

Być może jeszcze w tym roku odwiedzę Turcję i zapewne będzie to doktorek z tego wątku Stosunkowo dużo, dobrze udokumentowanych Fue (i niezłych efektów), a to wszystko za rozsądną cenę. Jak by ktoś był wstępnie zainteresowany wspólnym wyjazdem we wrześniu to zapraszam, może uda się uzyskać drobną zniżkę, kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba by mi było wstyd pytać o zniżkę:) A swoją drogą szkoda że nie pobiera BHT z brody, mógłby kosmiczne fryzurki robić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny bardzo obiecujący przykład (jeszcze nie finalny efekt).

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... 177-a.html

 

Być może jeszcze w tym roku odwiedzę Turcję i zapewne będzie to doktorek z tego wątku Stosunkowo dużo, dobrze udokumentowanych Fue (i niezłych efektów), a to wszystko za rozsądną cenę. Jak by ktoś był wstępnie zainteresowany wspólnym wyjazdem we wrześniu to zapraszam, może uda się uzyskać drobną zniżkę, kto wie

 

A jaka techniką będziesz robił?? o ile wiem to cena za manulne fue wynosi 2 euro, co i tak jest dobrą ceną, za takie efekty. A za mechaniczne chyba 1 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zastanawiam nad wrześniem ale sie trochę boje.Zrobilbym bym 4000 tysiące graftow mechanicznym Fue.Mam 43 lata więc pewnie to mi wystarczy.W maju bizanga ma konsultacje w Warszawie moze sie wybiore.

 

Kto pierwszy do Turcji.

Myśle ze klinika znan w miarę długo.Zastanawiam sie tez na get fue ale chyba za mało w sieci info.

 

co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś nazwe linike w której ten doktorek robo FUE?

W necie znalazłem tylko strone niemieckiego biura która organizuje wyjazdy to Turcji

 

 

SPORTOWY-czy kontaktowałeś sie z kliniką?

 

Na jaki adres mailowy można wysłąć zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...