free web hit counter Skocz do zawartości
enigma

Wstrzykiwanie minoxa skuteczniejsze od typowej aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Badanie naukowe:

http://www.edoj.org.eg/vol006/0602/005/paper.pdf

 

Conclusion: this study showed that minoxidil injection by mesotherapy is more effective than

using it as topical application in treatment of androgenetic alopecia in female patients. This

appreciates the extension of use of minoxidil as mesotherapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś próbował?

majette nie używa minoxu ale wstrzykuje inne składniki, poczytaj jego dziennik, ma dość dobre efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co pamiętam to ziom mówił mi, że do wstrzykiwania trzeba mieć profesjonalny sprzęt. Wstrzykując np strzykawką, ryzykujesz, że pojawią ci się zrosty (coś pod skórą, co nie chce potem samo zejść).

Trudno jednak żebym chodził do jakiegoś gabinetu i bez końca płacił za mezoterapię. Dlatego nie sądzę żeby to była atrakcyjna metoda dla nas.

Lepiej (taniej) już chyba zainwestować w dobrą bazę i ew dermaroller lub tretinoinę (atrederm, retin-a), dla złuszczenia naskórka.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak te zrosty mogłyby powstać i co to dokładnie jest? Stosuję samemu kurację poprzez mezoterapię domową od 7 miesięcy nie zauważyłem żadnych zmian w strukturze skóry.

Jeśli chodzi o wstrzykiwanie minoksa to bardziej bałbym się o ciśnienie krwi i kołatanie serca, ale na pewno najlepszy sposób aplikacji minoksa.

Było już paru odważnych którzy pili minoksa, dokładnie nie pamiętam jak to się zakończyło. Wiem, że mieli właśnie takie uboki jak napisałem. Jeżeli znajdzie się chętny to musi częściej się badać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie bardzo wiem jak te zrosty mogłyby powstać i co to dokładnie jest? Stosuję samemu kurację poprzez mezoterapię domową od 7 miesięcy nie zauważyłem żadnych zmian w strukturze skóry.

 

Nieustępujące zgrubienia pod skórą.

 

A czym wstrzykujesz i w jakich ilościach ? Coś konkretniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam identycznych środków do kuracji jak majette. Tz. wstrzykuję igf 3xtydzień i koktajl bcn scalp 2xtydzień. Wstrzykuję igłą do mezoterapii około 1,5 ml-2 ml roztworu. W pozostałe 2 dni betha. Dodatkowo rano 5x1ml hp placenta 2x emu oil

 

Co do efektów to jestem zadowolony. Chociaż zawsze mogło być lepiej Wg mnie najlepsza kuracja jaką używałem, a było tego naprawdę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używam identycznych środków do kuracji jak majette. Tz. wstrzykuję igf 3xtydzień i koktajl bcn scalp 2xtydzień. Wstrzykuję igłą do mezoterapii około 1,5 ml-2 ml roztworu. W pozostałe 2 dni betha. Dodatkowo rano 5x1ml hp placenta 2x emu oil

 

Co do efektów to jestem zadowolony. Chociaż zawsze mogło być lepiej Wg mnie najlepsza kuracja jaką używałem, a było tego naprawdę sporo.

Masz foty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko skad zamawiasz igf? czy jest to jakieś konkretne igf?jakaś konkretna nazwa?czy jest to gotowe do wstrzykiwania czy trzeba to rozrabiac?jaki jest miesięczny koszt kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiam igf-lr3 z USA, jest to proszek w fiolce, który trzeba rozrobić w roztworze. Co do kosztów kuracji to nigdy nie robiłem kalkulacji: najdroższy jest bcn scalp za 5 fiolek po 5ml trzeba zapłacić 160zł.

 

A ty janek co wstrzykujesz i jak pierwsze wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstrzykuje od miesiaca dermaheal hl.Jak na chwilę obecną ciężko powiedzieć ,jednak mam wrażenie że włosy mniej wypadają i dłużej zostają świeże.Po ru wciąż znajdowałem włosy w umywalce podczas układania włosów załóżmy 5-6 teraz znajduje 1 może 2 max więc jest lepiej,choć nie ukrywam że liczę na malutki odroscik zobaczę za miesiąc dwa jak to będzie wyglądało.Zdecydowanie bardziej chwałę sobie terapię mezo może i mało przyjemny zabieg ale idzie sie przyzwyczaić, to i tak jest mniej upierdliwy niż te wszystkie wcierki które tak naprawdę nic nie dają. Tu po miesiacu kłucia czachy widzę lepszy efekt niż po kilku miesiacach wcierania dzień w dzień tych wszystkich wcierek. Czy Ty zauważyłeś u siebie jakiś odrost? jakie są Twoje wrażenia po 7 miesiącach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zwykłych strzykawek 1 ml ,kupuję igły regulowane do mezoterapii i ustawiam na 2-2,5 mm. Igła kosztuje 4,80 kupiłem 10 + koszt wysyłki 8 zł. To nie są az tak drogie rzeczy.Np. ru czy inne wcierki tanie nie sa a efekt mizerny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem odrost i to nawet na linii włosów, czekam na dalsze postępy i będzie naprawdę dobrze

janek na pewno będzie dobrze i zauważysz szybko odrost, tylko wymaga to wytrwałości i trochę czasu. Pamiętaj aby dezynfekować igłę przed i po zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać linka do zakupu igf i bcn? jakiego roztworu używasz i w jakiej proporcji? myślę by Twoją kurację dołożyć do swojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam zwykłych strzykawek 1 ml ,kupuję igły regulowane do mezoterapii i ustawiam na 2-2,5 mm. Igła kosztuje 4,80 kupiłem 10 + koszt wysyłki 8 zł. To nie są az tak drogie rzeczy.Np. ru czy inne wcierki tanie nie sa a efekt mizerny.

Dzięki za odp!

To nie jest jakoś mega drogo, zaczynam się nad tym zastanawiać.

 

Majette też to robi na zwykłych igłach (regulowane do mezoterapii) czy też jakiś sprzęt ma specjalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie się o zbyt głębokie wstrzyknięcie, albo o zakażenie? Jak dużo trzeba wykonać nakłuć podczas jednej aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nakłuć kupuję igły regulowane, te 2 mm jest bezpieczne i nie głębokie.Spirytus do odkażania by definiować igłe. Nakłuć jest kilka kilkanaście zależy od obszaru nigdy tego nie liczyłem.Co do ryzyka, ryzyko zawsze jest , ale przy czym go nie ma, przy ru wariuje serducho, fin impotencja itp.Pierwszy raz obawiałem się tego jak cholera , zanim przyszły mi igły oglądałem filmy z zabiegów mezoterapii by przyjrzeć sie jak lekarz wbija igłe ile wstrzykuje itp. Pierwszy raz był najgorszy długo mi to zajmowało, teraz robię to naprawdę szybko szaleje z igłą jak dziki Naprawdę nic trudnego.Minusem kuracji jest igła Plusem jest że robisz tylko 2 razy w tygodniu a nie codziennie, wcierki musisz dzień w dzień nakładać te wieczne posiedzenia w łazience upierdliwa i co najgorsze mało efektywna sprawa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś wypowiedzieć się o ilości nakłuć? Co jaki odstęp robicie kolejne wkłucie? I skąd wiecie, że 2 razy w tyg. jest wystarczająco? Bardzo ciekawa opcja ten sposób aplikacji... Zawsze myślałem, że do tego potrzebna jest specjalna maszynka/sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wstrzykiwaniu Mesoline Hair ? Tez zawiera czynniki wzrostu,peptydy miedzi i q10,tylko nie wiadomo w jakim stezeniu.Koszt to 500zl za 5 fiolek 5ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam panowie efekty?

 

-- 23 kwie 2014, 11:49 --

 

i janek jakbyś mógł podać link do tych igieł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...