free web hit counter Skocz do zawartości
kolek77

22 lata, problem w włosami

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam 22 lata, od jakiegoś roku strasznie wypadają mi włosy, byłem jakiś czas temu u dermatologa i po ekspresowej wizycie stwierdził łysienie androgenowe. jednak jakoś mnie to nie przekonuje bo mam jeszcze jakiś taki dziwny łupież i swędzi mi skóra głowy właśnie nad wysokości czoła, tam gdzie włosy właśnie strasznie się przerzedziły. więc może jednak to nie łysienie androgenowe. i teraz pytanie czy da się jednoznaczenie za pomocą jakiś badań stwierdził łysienie angrodenowe? po prostu chcę mieć pewność że to to.

z góry dzięki za odp.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Androgenówka ma podłoże genetyczne, tak więc jak wygląda sytaucja "włosowa" u Twojego ojca, dziadków (?). Swój stopień łysinenia możesz ocenic wg skali Norwooda:

norwoodchart.gif

 

 

A najlepiej wrzuć jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem , na czubki głowy przerzedziły mi sie strasznie wlosy . Do tego mam ciągły łupież oraz swędzi mnie w tym miejscu głowa . Moze ktos z forum zna jakies miejsce gdzie mozna zrobic kompleksowe badanie skory głowy. Wydaje mi sie ze gdyby nie ten lupiez nie traciłbym tyle włosów . Probowalem na lupiez juz wszystkiego nizorale itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...