free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

Przepis na wzmocniony minoxidil.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy mógłby ktoś napisać dokładnie, jak "przyprawić" loxona/kirklanda msm i resztą składników których nazw nie pamiętam?

Zależy mi również na podaniu nazw producentów danego suplementu, żeby nie kupować byle czego.

Dodam, że specyfiki zakupić chcę tylko dostępne w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne chodzi Ci o "atomowy minox"

 

- 60ml 5% minoxidilu kirklanda/rogaine/loxon

- 3/3.5g MSM swanson/puritan's pride w kapsułkach, zawierają trochę wypełniaczy

- 3/3.5g l-arginina w każdym sklepie z odżywkami dla sportowców, z tym że zawiera ona wtedy jakąś tam ilość wypełniaczy lub czysta: http://naturaliskosmetyki.pl/l-arginina-p-171.html (przy okazji polecam dokupić sobie piperyne 90% z tego sklepu, może się przydać)

- kilka kropli kapsaicyny Mad Dog's Revenge (należy uważać bo bardzo łatwo można przesadzić i konkretnie podrażnić skalp) http://www.ostrakuchnia.pl/component/pa ... /Itemid,1/

 

To jest przepis oryginalny, oczywiście ludzie dodawali jeszcze inne specyfiki, np ALA(alpha-lipoic-acid) etc. Ze swojej strony polecam również na końcu dodać polysorbate 80 (1-3ml), ponieważ kapsaicyna jest w formie olejowej i nie rozpuści się w kirklandzie.

 

Przed każdym użyciem trzeba mocno potrząsnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapewne chodzi Ci o "atomowy minox"

 

- 60ml 5% minoxidilu kirklanda/rogaine/loxon

- 3/3.5g MSM swanson/puritan's pride w kapsułkach, zawierają trochę wypełniaczy

- 3/3.5g l-arginina w każdym sklepie z odżywkami dla sportowców, z tym że zawiera ona wtedy jakąś tam ilość wypełniaczy lub czysta: http://naturaliskosmetyki.pl/l-arginina-p-171.html (przy okazji polecam dokupić sobie piperyne 90% z tego sklepu, może się przydać)

- kilka kropli kapsaicyny Mad Dog's Revenge (należy uważać bo bardzo łatwo można przesadzić i konkretnie podrażnić skalp) http://www.ostrakuchnia.pl/component/pa ... /Itemid,1/

 

To jest przepis oryginalny, oczywiście ludzie dodawali jeszcze inne specyfiki, np ALA(alpha-lipoic-acid) etc. Ze swojej strony polecam również na końcu dodać polysorbate 80 (1-3ml), ponieważ kapsaicyna jest w formie olejowej i nie rozpuści się w kirklandzie.

 

Przed każdym użyciem trzeba mocno potrząsnąć.

 

 

nie za mocna ta capsaicyna w tym linku?


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... to jest dobra kapsaicyna i stosuje się jej tylko parę kropli (nie pamiętam dokładnie ile bo stosowałem to jakieś 3 lata temu). Jeszcze na starym forum wyjaśniałem dokładniej spór odnośnie kapsaicyny i wiele razy wspominałem że dużą rolę odgrywa jej "moc", bo wtedy napalili się na kapsaicyne od thanatosa, która nijak się miała do tej podesłanej w linku przeze mnie, bo w skali Scoville'a wykazywała około 15 000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te chilli ma 1.000.000 w skali. Ostry siekacz, więc zapytam jeszcze ostatni raz, czy jesteś pewien, że będzie dobre? Nie będzie podrażniało skóry?

I na koniec jaka jest różnica w stosowaniu zwykłego minoksa a atomowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można tak po prostu powiedzieć, że będzie o x% lepiej działało. Na pewno działa lepiej niż czysty minoxidil, ale o o ile nikt Ci nie powie.

 

Tak jestem pewny że ten ekstrakt olejowy będzie dobry, sam go używałem. Należy pamiętać żeby dodać tylko kilka kropel, bo bardzo łatwo przesadzić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o kapsaicynie zmieloną na proszek, na allegro bardzo tanio można dostać i taką używam 1-2 g na 60 ml minoxa...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ważna w pobudzaniu PP jest także "moc". Ta w proszku którą można dostać na allegro ma 15 000 w skali Scoville'a, co ma się ni jak do ekstraktu olejowego który ma 1 000 000, jak jeszcze stosowałem to zglebiłem się w ten temat i do takich wniosków doszedłem. Poza tym w formie sproszkowanej wychodzi nawet drożej, tego mad doga możecie spokojnie kupić w kilka osób, bo ktoś sam i tak go nie zużyje.

 

 

Ps. Można go użyć także w innym celu np. ja czasami dodawałem po kropelce komuś na kanapkę, lub do jakiegoś dania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiedziałem o tym szczerze. Dobrze wiedzieć na przyszłość, że aż tak się różnią w porównaniu do proszku, chociaż nie chciałbym chyba poczuć moc tamtej skoro ta w proszku daje niezłego kopa, kiedy używam po dermarolerze xD

Raczej drożej to nie wychodzi, bo 50g proszku coś 10 zł z wysyłką płaciłem , ale to już mało istotne skoro aż tak się różnią. Na razie będę stosował to co mam a w przyszłości, może i się zastanowię nad ta oleistą i mocniejszą odmianą:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też niewiedziałem ,że moc capsaicyny jest tak istotna,dzieki za info


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można tą: Mad Dog 44 Magnum Pepper Extract, ma 4.000.000 a tej piperyny to ile mniej wiecej sie dodaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że 0,1% piperyny

 

Pamiętajcie że z tą ostrością ekstraktu też nie powinno się przesadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób przyrządzających takie specyfiki: jak to wygląda pod względem cenowym, a więc czy opłaca się wam kupować każdy składnik osobno a następnie to mieszając czy może nie lepiej kupić od razu "atomowy" minoksidil z dodatkami? (NR 7, Spectral RS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się, wychodzi dużo taniej, ale takie specyfiki jak spectral czy nr.7 zawierają również substancje których prawdopodobnie nie dostaniesz (na pewno nie w Polsce), ja osobiście nie lubię komercji, dlatego wolę robić samemu specyfiki które stosuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda kupiłem już Rogaine na 3 miesiące ale następnym razem chciałbym spróbować czegoś mocniejszego. Pod względem cenowym w Agnlii (gdzie mieszkam) to wygląda tak:

N7- Spectral RS - ok 25 funtów.

Spectral.UHP (5% minoxa bez wspomagaczy) - 3 opakowania za niecałe 20 funtów.

Wygląda apetycznie , gdyby to jeszcze zmieszać chociaż z aminexilem i polifenolami. Tyle że aminexil może nie być zbyt tani...

A jak to wygląda pod względem chemicznym: można sobie to normalnie mieszać w domowych warunkach nie obawiając się że wyjdzie z tego jakaś trucizna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie sprowadzic z labo aminexil i dodac od 1,5 do 3% stęzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...