free web hit counter Skocz do zawartości
ppave

BHR Clinic Dr Bisanga, 3312gr FUT/FUE, 18.05.2015, 38 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam 38 lat, jestem od urodzenia "dumnym" posiadaczem wysokiego czoła dlatego też po konsultacjach w lutym w Warszawie, 18.05.2015 przeszedłem zabieg w klinice BHR w Brukseli. Ze stripa wyszło trochę mniej niż zakładane także 390 graftów zostało pobrane techniką FUE. Nie będę zanudzał resztą detali, także w skrócie. Hotel standardowo Catalonia, wszystko miło i przyjemnie, świetny zespół. Jedyny negatyw zastrzyki, nie mam jakiejś fobii na tym punkcie ale były masakrycznie bolesne. Operacja trwała kilkanaście godzin z powodu potrzeby pobrania reszty graftów metodą FUE, ale dzięki valium mam wrażenie że to było pół godziny.

 

Ogólnie przeszczepiono FUT 2922 graftów

1 włosowe 672

2 włosowe 1477

3 włosowe 561

4 włosowe 212

 

plus FUE 390 graftów

 

1 włosowe 120

2 włosowe 230

3 włosowe 40

 

Przed operacją

 

bsic92h8mh41_t.jpg

 

rh229k8tkjw8_t.jpg

 

nbncdngs9bkx_t.jpg

 

btuzswk4yp46_t.jpg

 

ion6dzew99ft_t.jpg

 

Po operacji

 

23bpfeivkwm6_t.jpg

 

rpht14hmyxir_t.jpg

 

b6aewlilwjx6_t.jpg

 

hju3lo1i04m7_t.jpg

 

8hzg9emzdqu4_t.jpg

 

pka2wnjwbbzi_t.jpg

 

 

23.07.2015

 

1ttr2c3bs7kr_t.jpg

 

gu1hw6003w5t_t.jpg

 

glb949pdn1qd_t.jpg

 

u22pa8ceh0yl_t.jpg

 

sc2fmu0lwdpj_t.jpg

 

Moje suplementy: wit.C 1000mg, wit. D 10000IU, biotyna 10000mcg, cynk 50mg, msm 1500mg, kwas haliuronowy 100mg, kwas omega 3-6-9 1200mg, Puritan Mega Vita-Min

recipient: olej emu, żel aloesowy, olej arganowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 3 tys graftow na taki obaszar, to bedzie musialo dobrze wygladac. Gratulacje i zycze wlochatosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wiek i tylko nw 3.doktor mógł pozwolić na dużą gęstość.Podoba mi się linia, myślę że będzie bardzo dobrze.

Sam chciałeś FUT?czy doktor zalecał zamiast FUE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie fajnie. Wg mnie właśnie takie osoby jak Ty to są dobrzy kandydaci na przeszczep. Wiek i poziom łysienia ok (jeśli można tak napisać ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem stripa choć teraz po fakcie chyba wybrałbym FUE bo brak mi bardzo aktywności fizycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia jak na Bisange bardzo nisko. Będzie pewnie duża zmiana w wyglądzie na plus


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być pierwotnie ok. 3000gr, ale jakoś na miejscu zachciało mi się trochę jeszcze obniżyć linię, dr Bisanga nie oponował i tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będzie fajnie. Wg mnie właśnie takie osoby jak Ty to są dobrzy kandydaci na przeszczep.

Tylko należy zwórcić uwage, że ppave'a nigdy nie dotknął proces łysienia. To jego naturalna linia. Więc jego przypadek jest bardzo "prosty w naprawie".

Efekt powinien być bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to będzie dobrze wyglądało!!


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba domyslam się dlaczego bisnaga oponował, bo prawdopodobnie wysokość czoła do wysokości nosa będzie nieproporcjonalna i może to na 1 rzut oka dziwnie wyglądać... ale czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miało być pierwotnie ok. 3000gr, ale jakoś na miejscu zachciało mi się trochę jeszcze obniżyć linię, dr Bisanga nie oponował i tak wyszło.

Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał świetną linię. Zadbany, 38 letni mężczyzna z dobrymi włosami wygląda na 10 lat młodziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz miał świetną linię. Zadbany, 38 letni mężczyzna z dobrymi włosami wygląda na 10 lat młodziej.

 

Jasne, a nawet co odpukac jakby zaczal lysiec to z takim ht bedzie to w jego sytuacji bardzo dobrze wygladac;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - bomba.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę z pewną satysfakcją, że u mnie po dwóch miesiącach jest lepiej, niż u Ciebie w analogicznym okresie. No, ale ja walnięta jestem, ja do swoich włosów gadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...