free web hit counter Skocz do zawartości
diamonds

GetFue 3260 graftów FUE. 23.08.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Miałem wczoraj zrobiony zabieg w klinice GetFue. Przeszczepiono mi 3260 graftow wraz z prp na szybsze gojenie. 600 pojedynczych graftów 2430 multi graftów i 230 z brody. Za całość czyli bilety lotnicze, autobusy, szampony, odzywki i zabieg wyniosło mnie niecałe 13000zl. Ogólnie jestem miło zaskoczony obsluga zajmowali się mną bardzo profesjonalnie, wszystko dokładnie sprawdzali i odnosilem wrażenie ze bardzo ostroznie i starannie implantowali grafty. Całość trwała około 8-9 godz wraz z przerwą. Jedzenie w klinice super na żadnych wakacjach czy w restauracjach nie jadłem takich świeżych i smacznych potraw. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, zobaczymy jak będzie z odrostem na glowie bo to najwazniejsze. Zdjęcia wrzucę w weekend jak wroce do domu. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dogadywalem się po angielsku, nie ma chyba żadnego polskiego konsultanta. Jednak mój angielski jest na poziomie trochę lepiej niż podstawowy i dałem radę. Jak pisałem z ich konsultantem to tłumaczyłem w translatorze czego nie wiedziałem i było ok, a na miejscu naprawdę podstawa angielskiego zupełnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz do nich napisać i się dogadać. Od 2500 do 2900 euro wraz z prp, wyżywieniem, noclegami i transportem z i do lotniska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prp to osocza bogatopłytkowe które wstrzykuja ci w głowę i dzięki temu szybciej goja Ci się rany po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki Maral czy Serkan robią lepiej i za mniejszą kase i również w tej cenie jest posiłek , nocleg i transport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leciałem bezpośrednio z berlina do antalya i powrot też bezpośrednio do berlina. Dużo szukałem i taniej i bezpośrednio bez przesiadki nie znalazłem. Do Berlina na lotnisko polskim busem najlepiej. Samolot 1100zl autobus 150 w dwie strony. Zamawiałem niecałe 2 tygodnie przed wyjazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zależy jak ktoś się chce gnieść polskim busem pare godzin z napuchniętym łbem to już jego sprawa już wolałbym lot z przesiadką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to o wiele wygodniej mi się jechalo polskim busem niż leciało samolotem ale oczywiście jest możliwość lotu z Polski z przesiadka więc co kto lubi może sobie wybrac;) ogólnie przeszczep znoszę bardzo dobrze opuchlizny ani bólu żadnego nie mam jedynie po umyciu czuje napiętą skórę na donorze ale wtedy delikatnie zwilże ją lotionem i jest ok. Żeby tylko szybko zeszły strupki i zaczerwienienie nie było zbyt mocne bo 5 września powrót do pracy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to zdjęcia po pierwszym myciu, dzień po zabiegu oraz 2 dni po zabiegu. Przed zabiegiem mam tylko jedno zdjęcie i to średniej jakości ale ogólnie widać ze atakuje mnie jakieś nw 5 jak mojego ojca. Rozmawiałem z doktorkiem o tym ze chce w przyszłości zrobić jeszcze jeden zabieg z maksymalna iloscia graftow z mojego donora i troche bht na cała reszte glowy i nastepnie zrobić mikropigmentacje. Lubie krótkie włosy i dobrze mi w nich ale zupelnie na lyso juz nie jest tak fajnie a mikropigmentacje mialem 3 lata na sobie i wiem ze na 0 a 3mm to naprawde wielka roznica. Doktorek się zgodził i powiedzial ze w moim przypadku to bardzo dobry pomysl z czego sie ucieszylem;) nie chce się bawic w nanogen i rozne zaczeski dlatego taka moja decyzja, mysle ze gdzies za 2 lata pojade na kolejny zabieg i rok po tym zabiegu zrobie mikropigmentacje calej glowy i bedzie wypas. Jak widzicie mikropigmentacji juz prawie nie widac po 3 latach, jedynie w ciemnym pomieszczeniu lub w pochmurne dni, gdy jest mocne slonce pigmentu prawie nie widac. Usunać to calkowicie mozna za pomoca jednego zabiegu laserem q switch co bede robil w grudniu gdy zniknie mi opalenizna z glowy. Sorry ze tak chaotycznie pisze ale jestem mega zmeczony podroza i ide spac, jak macie jakies pytania to pytac;)

DSC_0874.thumb.JPG.38c1cc87072631f0578f53acdb1ca183.JPG

DSC_0875.thumb.JPG.df07d4d61832b51e1e6f33ba5e3f2fe1.JPG

DSC_0876.thumb.JPG.b7d0c35cd7fe7a1553988b7914d5cdf7.JPG

DSC_0877.thumb.JPG.2dff9cd84c1c88745f6c5cf85911eeb5.JPG

DSC_0878.thumb.JPG.bde5177ddf3c20bd55f622e427a23834.JPG

DSC_0879.thumb.JPG.2b5648de4dbe95c0308eceb2da33162a.JPG

DSC_0880.thumb.JPG.b61b174d66f7c21e77b82e0009bfde8c.JPG

DSC_0881.thumb.JPG.ec618d07663794a367c4f6f168bb6e40.JPG

1585710390_Beztytuu.thumb.png.a4bbac8c8a4db05bafd4f4e44362e611.png

719918986_Beztytuu2.thumb.png.81fccb2a4a5122af03ef61e5a0225f68.png

368682437_Beztytuu3.thumb.png.31f66ad31822ae26467a7d1301770734.png

1253063391_Beztytuu4.thumb.png.574a2a1d15db034f2d5600634b4d6478.png

1498390251_Beztytuu8.thumb.png.f9b1b08bd56605d8dd5666c0e893e20d.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym można zastąpić lotion do zwilżania strupków z polskich aptek? I jeszcze pytanie co do mikropigmentacji, dostałem kartkę ze wskazówkami jak postępować po operacji i jest tam napisane że mikropigmentacje można robić po 3 miesiącach od przeszczepu. Czy to nie za wcześnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję czy zrobili z jednej strony (na jednym zakolu) linię w kącie ostrym czoła a po drugiej stronie zrobili nieco zaokrągloną linię ?

Oraz z jednej strony wyżej a z drugiej trochę niżej ?

W ogóle nic nie symetrycznie ?

 

Czy to tak było zaplanowane żeby powiedzmy nie robić całkiem symetrycznie żeby rzekomo był naturalny efekt ? Bo wiadomo gemba w tym linia włosów symetryczna nie jest idealnie i dokładnie w 100% ,ale jeśli nawet taki był tego cel to trochę przesadzili chyba z tą asymetrią i po odroście będzie wyglądać jakby jedna strona łysiała trochę. Ale to tylko moja opinia, jeśli jesteś zadowolony i wiesz że będziesz zadowolony to ok. W każdym razie na pewno różnica będzie ogromna na plus w sensie przed i po.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie wrażenie jak narysowal mi linie, ale doktor mierzył mi twarz jakimiś linijkami i od tego rysowal te linie więc chyba zrobił je ok. Zobaczymy jak to będzie wyglądać jak odleca strupki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może z dobrego zródła po jakim czasie od przeszczepu można zrobić mikropigmentacje i po jakim czasie można używać nanogenu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...