free web hit counter Skocz do zawartości
jarod

dr. Saifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem po zabiegu FUE 1218 graftow w klinice dr. Saifi we Wroclawiu . Profesjonalne wykonanie zabiegu transplantacji. Poczucie komfortu które dało się odczuć w klinice. Super podejście do pacjenta . Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem że takie mogą być relacje lekarz - pacjent . Doktor był zadowolony z przeprowadzonego zabiegu ja również jestem .Żadnej opuchlizny, bólu. Nadmieniam ,że nie jestem z tych co wydają nie przemyślane opinie. Czuje sie profesjonalizm. Polecam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O przedstawiciel kliniki,witamy

Jesli nie jestes przedstawiciel kliniki to taki pean pochwalny mogles napisac doktorowi w mailu,a jesli juz robisz to tutaj to przyzwoitosc nakazywalaby wrzucic zdjecia przed i po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest groteskowe. I jak zwykle w przypadku polskich klinik mnóstwo infantylnych pochwał, a zdjęć efektów nie ma. Mam wrażenie, że marketing polskich klinik jest wprost proporcjonalny do jakości świadczonych przez nie usług.

Jak w ogóle można "polecać coś z czystym sumieniem" jednocześnie "czekając cierpliwie na efekty"?

I po co ta stylizacja w poście jakbyś się zwracała do doktora?

 

edit:

Jakby ktoś się nie zorientował, to jarod zmodyfikował swojego posta w reakcji na to, co napisałem. Rzeczywiście "czuje się profesjonalizm".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Jarod napisał tylko jeden post i to zaledwie kilka godzin po rejestracji (25.02.2013), a jego ostatnia wizyta na tym forum przypadła na 1.03.2013, więc szybko schował się i jak dotąd nie odpowiada na pytania użytkowników. Niegodne zachowanie forumowicza, a raczej marketingowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.transplantacja-wlosow.pl/gal ... nt-imad-a/

Normalnie strach się bać.... jak mogli dać na strone kogoś z tak zrobioną linią włosów (pojedyncze wloski rosnące na czole poniżej linii).


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale inni pacjenci wydają się mieć dobrze zrobione zważywszy na ilość graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie... zważywszy na ilosc graftów...!!

Gęstość masakryczna... zauważ, że tam są przedstawione raczej same lekkie przypadki ... przy NW5 pacjentowi zaproponowano 1 zabieg... dostał średnią gęstość z 15 graftów/na cm2 maximum.

http://www.transplantacja-wlosow.pl/gal ... atient-ih/


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...