free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Implanty włosów BIOFIBRE

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że temat implantów włosów NIDO rozwinął się już i jako że nie chcę bezpośrednio wytykać wad NIDO to wolę napisać o zaletach BIOFIBRE które akurat górują nad implantami NIDO. Jako potencjalny klient mam prawo a nawet obowiązek porównywać oferty konkurencyjne a że konkurencja jest mała jeśli chodzi o producentów implantów włosów zestawienie porównawcze nie powinno stanowić większego problemu.

 

Już na pierwszy rzut oka BIOFIBRE oferuje implanty włosów o maksymalnej długości 45 cm. (NIDO tylko do 17 cm)

Link bezpośrednio do strony : http://www.biofibre.com/en/hair-implant ... procedure/

 

Drugą zaletą jest fakt że BIOFIBRE oferuję również implanty w technice ''MHD'' czyli z jednego ciała obcego wszczepionego w scalp wyłaniają się 3 włosy a nie jeden. Rozwiązanie takie na pewno jest bardzo korzystne i niezastąpione z punktu widzenia utworzenia jak największej gęstości włosów (ilości włosów) przy jednoczesnym maksymalnym zmniejszeniu ilości ciał obcych wszczepianych w scalp. Czego nie oferuje NIDO a o czym wspomniałem w temacie o NIDO że mogliby taką ofertę też mieć. Czyli jakby porównać z tradycyjnym HT to w tej metodzie uzyskiwany jest efekt niejako pojedyńczego graftu trzy włosowego. Oczywiście ma to też swoje wady, np. efekt ''szczotki'' lub ''trawy'' i na pewno nie wskazane jest tego typu rozwiązania praktykować na lini włosów a tylko w głąb korony (gniazgo/vertex). Drugą wadą na pewno jest teoretycznie trzykrotnie wieksze obciążenie czopowania takiego implantu w stosunku do zwykłego z pojedyńczym włosem zakładając oczywiście że metoda implantacji oraz korzeń są te same w obu przypadkach (pojedyńczy i potrójny implant).

LInk pokazowy o co biega http://www.biofibre.com/en/products/m-h-h-d-hair/

 

http://www.biofibre.com/en/products/biofibre-hair/ - jak widać na prezentacji ukształtowanie ''korzenia'' jest również trochę inne niż w NIDO - czy lepsze czy gorsze trudno określić to na razie i wymagałoby poznania obu w praktyce.

 

Niestety BIOFIBRE ma wyższe ceny.

 

Myślę i mam nadzieję że temat BIOFIBRE będzie równie ciekawy co NIDO oraz przydatny potencjalnym niezdecydowanym, zatem zapraszam do dyskusji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co... nikt nie ma zdania nt implantów Biofibre ? Widzę że temat Nido się też urawł odkąd założyłem wątek Biofibre


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

my nie mozemy sie wypowiadac zgodnie z regulaminem.

Mamy swoje zdanie na temat Biofibre, mielismy okazje zapoznac sie z produktem, wybralismy ze swoich pobudek i doswiadczenia Nido.

 

pozdrawiamy

Nido Emibe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

 

Zachęcam do dyskusji nt implantów BIOFIBRE.

 

Mile widziane Wasze zdania porównawcze (choć teoretyczne bo wątpię żeby ktoś z tego forum mógł wyrazić autentyczną opinię z praktyki) tych implantów z implantami NIDO.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...