free web hit counter Skocz do zawartości

Sebastian_

Members
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Sebastian_ w dniu 28 Lipca 2022

Użytkownicy przyznają Sebastian_ punkty reputacji!

Reputacja

2 Neutral

O Sebastian_

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja nie mam absolutnie nic do zarzucenia, jeżeli miałbym powtórzyć zabieg to tylko u tego samego lekarza (dr Przybylski).
 2. Trochę graftów (nie pamiętam dokładnie ile) trzeba było usunąć na samych rogach zakoli, żeby poprawić lekko linię włosów. Reszta zlewa się z całością.
 3. Dzień dobry, Relacja z FUE u dr A. Przybylskiego z 10-11 grudnia 2022, dokładnie 2033 grafty w ciągu 2 dni. Wcześniej miałem robiony zabieg ok. 500 graftów u innego lekarza, ale nie był udany (brak naturalnej linii, zły kąt osadzania i ilość graftów, generalnie mój błąd przy wcześniejszym wyborze lekarza oraz braku wiedzy na temat FUE). Jestem bardzo zadowolony z aktualnego wyboru i samego zabiegu, odbył się w przyjemnej atmosferze oraz bez stresu, czułem się jak pacjent i człowiek, a nie mięso armatnie (złe doświadczenia z poprzednimi lekarzami). Brałem pod uwagę tureckie kliniki, ale komfort zabiegu FUE w Polsce przeprowadzonego przez jednego lekarza (oraz 3 asystujące pielęgniarki) stanowi dla mnie istotną wartość. Każdy po zabiegu otrzymuje również w pełni transparentne statystyki przeszczepu. Dodatkowo, bezpośrednie podejście i kontakt z lekarzem to duży plus. Minęło 3,5 miesiąca od zabiegu, a już widać efekty (duża część włosów przyjęła się od razu, bez fazy tzw. lnienia i odrostu, co jest miłym zaskoczeniem). Dodatkowo, strefa biorcza została zaplanowana równomiernie na bokach i tyle głowy, a niestety wciąż nie jest to standard. Nie powinno się chwalić dnia przez zachodem słońca, ale uważam, iż po pełnych 6-12 miesiącach (pełny rezultat) będę mógł z czystym sumieniem wyłącznie polecić dr Przybylskiego. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Co do samych rezultatów - pełna dokumentacja fotograficzna w poniższej lokalizacji: https://drive.google.com/drive/folders/1NwgZ0uv147X-2a-KbJR8Rdh13vsTP0vF?usp=share_link
 4. Zabieg podwyższonego ryzyka (HT z temporal peaks), ale zobaczymy jaki będzie pełny efekt. Powodzenia!
 5. Bisanga, Feriduni, Couto ... nic dodać, nic ująć (moja opinia).
 6. Dziękujemy za reklamę. Powodzenia z dalszymi reklamami z Regenera Activa za 6k złotych jako świetny sposób leczenia łysienia w Krakowie.
 7. Na zdjęciach zaraz po zabiegu na prawdę dobrze to wygląda. Trzymamy kciuki za dalszy efekt i oczywiście etapową relację!
 8. Ciekawy temat, dobra i szczegółowa relacja, klinika o topowym poziomie. Czekamy na efekty!
 9. Miło się czyta takie zadowolone posty, powodzenia!
 10. Cześć, Daj znać jak będziesz po wizycie u dr. Przybylskiego
 11. Co mam czytać ze zrozumieniem skoro nie odpowiedziałaś rzeczowo na żadne z zadanych pytań? Pytania są dwa, powtórzę w innych słowach: 1) W jaki sposób jesteście w stanie udokumentować staż kogokolwiek u dr. Bisangi lub doświadczenie nabyte w zagranicznych klinikach? Wskazano osobę z 12-letnim doświadczeniem. Proszę o odpowiedź tutaj lub PW. 2) Czemu na stronie, którą wskazujesz z zaproszeniem do zabiegów jest wskazany inny lekarz "obeznany w temacie", a we wskazanej Klinice jest tylko jeden od zabiegów FUE. Proszę o odpowiedź tutaj lub PW. W moim poście absolutnie nie ma żadnych zgryźliwości. Podane są konkretne pytania. Wysłałem również wiadomość prywatną, która nie doczekała się odpowiedzi. Jeżeli faktycznie jest to zespół z doświadczeniem nabytym u światowej klasy specjalisty, wówczas trzymam kciuki, ale nie razie nie przedstawiono żadnych udokumentowanych dowodów.
 12. Na podanej stronie wskazany jest dr. Sandelewski. Znany już na tym forum "specjalista" od przeszczepów FUE.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...