free web hit counter Skocz do zawartości

palm_thief

Members
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O palm_thief

Bio

 • INTERESTS
  dietetyka, biochemia, farmakologia, farmakokinetyka, genetyka, biologia molekularna, gwałty na zlecenie(bez zlecenia zresztą też), amfetamina, produkcja, dystrybucja, masturbacja.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Równie dobrze możesz wtedy łykać Loniten, mniej pierdzielenia.
 2. Co prawda w porównaniu do "złej genetyki" negatywny wpływ alkoholu na włosy może nie jest jakiś porażający, jednak nadal jest to wpływ negatywny. Etanol m.in.: - zwiększa produkcję sebum/łoju, które nie pomagają a czasem mogą bardzo zaszkodzić włosom - jest stresorem pośrednim i bezpośrednim a stres jest jednym z większych sprzymierzeńców łysienia - z jednej strony powoduje nadmierne rozszerzanie naczyń krwionośnych ale późnej również nadprogramowe ich zwężanie przez co może działać w kierunku niedokrwienia mieszków(nie mówiąc już o negatywnym wpływie długoterminowym na stan naczyń krwionośnych) - spowalnia metabolizm co jeśli dzieje się nagminnie może sprzyjać różnym niedoborom, a że włosy dla naszego organizmu, łagodnie mówiąc priorytetowe nie są, to są jednymi z pierwszych struktur w ciele, które to odczują - wzmaga diurezę, a zwiększone oddawanie moczu wiąże się z nadmierną eliminacją minerałów i witamin + zaburza on wchłanianie witamin z grupy B - nie trzeba dodawać, że są to witaminy bardzo ważne jeśli nie kluczowe dla zdrowego wzrostu włosów. No i można dodać, że jak człowiek za często pije to i o siebie nie dba, gorzej się odżywia, zapomina brać leki/suple regularnie itp. co tylko napędza niektóre z powyższych.
 3. Wow, efekty kuracji niesamowite! Przez większość kuracji stosowałeś tylko Ru + duta czy było coś jeszcze? Stosujesz dodatkowo jakąś konkretną dietę i/lub suplementy?
 4. Myję wodą z mydłem w celu fizycznego usunięcia wszelkich zanieczyszczeń -> spryskuję Etanolem 70% dokładnie cała powierzchnię -> pozostawiam do wyschnięcia na czystym papierze toaletowym albo ręczniku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...