free web hit counter Skocz do zawartości

Pawel Zabicki

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pawel Zabicki

  1. Co myślicie o peruce, najlepiej z włosów naturalnych? Ktoś z was może korzysta, orientuje się w kosztach, gdzie wykonać perukę w niższej cenie, a rzeczywiście dobrej jakości?
  2. Skopiuję to, co napisałem w moim wątku: "Łysieję intensywnie od roku, mam 30 lat, dostałem od dermatologa przepisany nezyr i loxon 5%, w ciągu 10 miesięcy przyjmowania wypadanie zmieniajszało się, a potem wracało, od ok tygodnia wróciło na tyle, że przekroczyło już pewien wizualnie akceptowalny próg, co kompletnie deformuje moją twarz. Wypadanie wskazuje na andorgenową przyczynę, ale czy może być coś jeszcze z tym związane. Ciągle swędzi mnie głowa (wracają infekcje - zaczeriwnienie, korzystałem z belosalic), wraca łupież (lekki), ogólnie skóra głowy jest napięta i odczuwam takie dziwne ukłucia, które towarzyszą wypadaniu. Dlaczego leki nie działają, czy może to mieć związek ze stresem (mam go bardzo dużo, a aktualna stytuacja życiowa go wzmaga, do tego zmagam się z ptsd)? Mam też problemy zdrowotne przewlekłe, które próbuję rozwiązać, a które też działają w sposób, który by wskazywał na niedożywienie organizmu m.in. Nie wiem, czy wypadanie jest z tym powiązane, czy to zupełnie odmienny aspekt."
  3. Co to jest moon face? -- 27 lip 2019, 2:54 -- Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej, zasugerować odnośnie zmiany metody lecznia? Stosuję nezyr + loxon od 10 miesięcy, ale włosy dalej wypadają, cyklami, od tygodnia, znowu intensywnie i zmiana w wyglądzie jest znaczna.
  4. Łysieję intensywnie od roku, mam 30 lat, dostałem od dermatologa przepisany nezyr i loxon 5%, w ciągu 10 miesięcy przyjmowania wypadanie zmieniajszało się, a potem wracało, od ok tygodnia wróciło na tyle, że przekroczyło już pewien wizualnie akceptowalny próg, co kompletnie deformuje moją twarz. Wypadanie wskazuje na andorgenową przyczynę, ale czy może być coś jeszcze z tym związane. Ciągle swędzi mnie głowa (wracają infekcje - zaczeriwnienie, korzystałem z belosalic), wraca łupież (lekki), ogólnie skóra głowy jest napięta i odczuwam takie dziwne ukłucia, które towarzyszą wypadaniu. Dlaczego leki nie działają, czy może to mieć związek ze stresem (mam go bardzo dużo, a aktualna stytuacja życiowa go wzmaga, do tego zmagam się z ptsd)? Mam też problemy zdrowotne przewlekłe, które próbuję rozwiązać, a które też działają w sposób, który by wskazywał na niedożywienie organizmu m.in. Nie wiem, czy wypadanie jest z tym powiązane, czy to zupełnie odmienny aspekt. Co mogę z tym zrobić jeszcze?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...