free web hit counter Skocz do zawartości

Lion2

Members
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Lion2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja nie wiem czy to PiS. W PL zawsze tak było. Myślę, że gros ludzi żyje jeszcze mentalnie w głębokiej komunie, gdzie państwo mówiło co jest dla ludzi dobre, a co nie. Więc często przyklaskują takiemu kitowi. Inna sprawa, że często u nas są dwie przyczyny: - wersja dla frajerów - chodzi o dobro ludzi. - wersja prawdziwa - chodzi o to co zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi Teraz np Naczelna Rada Aptekarska chce zakazać zabiegów gabinetom kosmetyczny. Znowu: - wersja dla frajerów - przypomnieli sobie o dobru pacjentów. - wersja dla ludzi myślących - rynek zabiegów kosmetycznych rok w rok rośnie i ludzie wydają na to coraz więcej pieniędzy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.
 2. Z tego co pamiętam jeszcze ze starego forum, to Georgis miał sporo ponad-średnią gęstość donoru, z którego udało się doktorowi wyciągnąć więcej graftów niż to wynikało to z pierwotnej konsultacji. Tutaj stety-niestety trzeba brać poprawkę, że nie każdy ma ponad-średnią gęstość, bo inaczej nie byłoby średniej Więc nie da się tak po prostu przekładać, że skoro u kolegi wyszedł taki efekt to "u mnie musi być tak samo". Niestety każdy przypadek jest inny i u niektórych bez chemii (albo kompromisów) się nie obejdzie. Niektóre przypadki są po prostu lepszymi kandydatami do przeszczepu, inne gorszymi. Przede wszystkim gęstość donoru. A metody się dobiera takie żeby z tego donoru jak najwięcej wyciągnąć. Czasem lepiej jest zrobić STRIP + FUE niż samo FUE. A BHT to już osobny temat, bo robienie BHT jest sztuką samą w sobie.
 3. Ja pamiętam Georgisa na pierwszej konsultacji BHR. Kiedy to było ? 2007 ? 2008 ? Nie poznalibyście go. Już mu mówiłem, że zabiorą mu dowód osobisty i gdzieś deportują z uwagi na brak możliwości potwierdzenia tożsamości i podszywanie się pod kogoś innego
 4. Witam! Pozdrówcie doktora i podziękujcie mu ode mnie. Lata minęły, ale efekt wciąż się trzyma. Jana rozumiem już nie ma. Cóż, trudno. Ludzie przychodzą i odchodzą. Mam nadzieję, że u niego wszystko dobrze.
 5. Georgis jak ty wyglądasz ? Coś ty zrobił ? Coś ty zrobił ? Kiedyś byłeś przystojny jak Borys Budka, a teraz ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...