free web hit counter Skocz do zawartości
Q11

Dr. A's Clinic 04.03.2014 2122 FUHT

Rekomendowane odpowiedzi

Q11

To jest jeden z powodów dla których nie chętnie przeszczepia się włosy u młodych ludzi. Ich oczekiwania często mijają się z możliwościami.

Jasne włosy o gęstości jak twoje są raczej nie do odtworzenia w postaci takiej jak masz je wyżej. Za lat naście, gdy prawdopodobnie to co masz naturalnego na głowie się przerzedzi, efekt przeszczepu tak bardzo by cię nie przerażał. Próbując dogęścić je teraz, licz się z tym, że wszczepiając pomiędzy nowe, można uszkodzić cebulki już tych zakorzenionych.

 

Właśnie zauważyłem, że do swojej galerii grisha https://plus.google.com/photos/112564554838154898382/albums/5916194903993948193/6235699087718635650?authkey=CMqMxI25nJrInwE&pid=6235699087718635650&oid=112564554838154898382 dorzucił zdjęcia po dwóch latach.

 

Również ma jasne włosy, uzyskana gęstość przeszczepu nie zachwyca, myślę , że raczej gorsza od twojej a jednak odmieniła człowiekowi życie.

Bo przeszczep jest jak proteza. Ma ułatwiać życie, ale straconej/brakującej kończyny już nie zastąpi w 100%. Zawsze będą jakieś niedomagania, które chciało by się zmienić.

 

p.s. zupełnie nie wiem czemu ma służyć to podgalanie linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

Blizna zależy od predyspozycji indywidualnych i lekarz może nie mieć wpływu na efekt końcowy . Zawsze można pokryć bliznę graftami i będzie mniej widoczna.

 

 

Wstaw więcej fotek frontu jeśli możesz.

 

do pokrycia blizny 0.5 cm niestety trzyba użyć dużej ilości graftów.

po 12 miesiącach wątpię żeby coś się zagęściło.przeważnie po roku jest tylko pogrubienie włosa.Musisz jechać na następny HT.wycięcie starej blizny.Ryzyko jest że blizna może być taka sama, więkasza, albo tak jak w moim przypadku mniejsza.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiając z lekarzami i Skaldem miałem obawy czy taka ilość graftów wystarczy i zapewniali mnie że napewno będę zadowolony i będzie super. Gdybym miał świadomość że będzie to tak wyglądało napewno bym tego nie zrobił. Pozatym gęstość jest tragicznie mała i nie wiem czy spełniła by czyjeś oczekiwania może poprostu coś się nie przyjęło bo nie zauważyłem u siebie wogóle odrostu po 3 miesiącach nic sie nie zmieniło i tak do teraz...

Jeżeli chodzi o blizne to pisałem wcześniej w postach jak sprawa wygląda i nigdzie nie napisałem że jej grubość jest winą lekarzy.

Jeżeli chodzie o podgalanie linii pomaga mi to w ukryciu przeszczepu bo nie wygląda naturalnie i niestety musze to miejsce trochę maskować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ilość graftow powinna dać bardzo dobry efekt.tylko moim zdanie nie wszystko wyrosło z jakiegoś powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób to pomaga w maskowaniu, bo tym czym maskujesz jest sam przeszczep. Porównując zdjęcia sprzed w odniesieniu do górnej fałdy czołowej to masz tam jeszcze ze 2 cm "nowych" włosów. Zniknęły zdjęcia gdzieś pomiędzy, ale na tych po 6 miesiącach nic podgalane nie było i wyglądało całkiem nieźle. Oczywiście żelowanie psuje efekt wizualny bo tworzy kępki i odkrywa skórę, dlatego bym tego na twoim miejscu unikał.

W kwestii odrostów. Wygląda na to że jesteś jednym z niewielu szczęściarzy, którym przeszczep nie przerwał fazy porostu włosa.

Być może jest to zasługą wieku, nie wiem. Jednakże weź pod uwagę, że większości wypada niemal wszystko, a czasem odrasta już tylko połowa. Bywa różnie.

Niektórzy obarczają winą za to lekarza, ja bardziej dopatruję się winy w indywidualnych cechach naszego organizmu.

 

Łysienie to stopniowa utrata gęstości włosów. Ciebie to nie dotknęło. Ty po prostu tam ich wcześniej nie miałeś wcale. Przy kolorze twoich włosów, gęstość to zapewne ciągle 80+. Nie słyszałem o zabiegach które dały by więcej niż 50/60 na cm2 (realnie, bo papier wszystko przyjmie). Jeśli służy to wypełnieniu miejscowych ubytków to różnica jest mało zauważalna, ale jeśli mówimy o całkowicie nowej linii to musimy być przygotowani na to, że natury się nie skopiuje.

Sam robiłem zakola ale i obniżałem naturalną linię o około centymetr może półtora. Mam jednak świadomość, że gęstość będzie odbiegać od tej naturalnej, pomimo, że jakoś strasznie nie łysieję, to wiem że z czasem gęstość się będzie wyrównywać przez jej utratę na pozostałej powierzchni (ale ja dobijam do 40tki).

Kwestia przełożenia oczekiwań, świadomości na możliwości.

 

Próbując robić kolejny zabieg dogęszczania, postaraj się dokładnie przedstawić oczekiwania jakie stawiasz przed lekarzem. Tak by uniknąć kolejnego rozgoryczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ja to wszystko rozumiem. To jest prawdą, że akurat u mnie nie wypadły wszystkie włosy. Wiem to przytrafia się nielicznym przypadkom i tylko to co zostało rosło cały czas i tak już zostało. Wiesz ta galeria Grishy nie działa która wstawiłeś w linku ale wszedłem w jego wątek i tam jego linia wygląda naprawdę zajebiście. Ja nie oczekuje Bóg wie czego ale tutaj naprawde jest lipa straszna bo tego nawet nanogenem ani lakierem nie da rady zagęścić żeby wyglądało chociaż średnio. Coś poszło nie tak i nie obarczam winą lekarzy poprostu rozmawiałem jakiś czas temu z Janem BRH i mówił, że w moim przypadku powinienem poprosić o zabieg naprawczy. Nikogo nie obwiniam bo nie wiadomo gdzie jest pies pogrzebany ale obiecano mi poprawkę i czekam na nią już rok czasu. Tak więc jeżeli teraz klinika ma mnie gdzieś i nie interesuje ich to że mógłbym zrobić już sobie dawno przeszczep na własną rękę no to bardzo mi przykro ale tak się nie robi. Póki co mam jeszcze resztkę nadziei, że moje wyczekiwania nie pójdą na marne bo jest to dla mnie wielki problem i chciałbym mieć już to z głowy!

A co do zdjęć to powinieneś wiedzieć, że w przypadku włosów ciężko jest żeby wyglądało to tak jak w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisha ma link do galeri w stopce. Być może trzeba mieć konto google. Bo to na google+. U mnie ten link jak i link z jego stopki działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam myśleć o poprawce na własną rękę. Kogo polecicie jeżeli chodzi o Stripa? Próbowałem napisać do Jana z BHR ale nie da rady wyslać do niego wiadomości na maila. Może polecieć do Indii spowrotem ? Tyle że teraz kontakt utrudniony jest bo Skald mi nie odpisuje ani nie odbiera telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powoli zaczynam myśleć o poprawce na własną rękę. Kogo polecicie jeżeli chodzi o Stripa? Próbowałem napisać do Jana z BHR ale nie da rady wyslać do niego wiadomości na maila. Może polecieć do Indii spowrotem ? Tyle że teraz kontakt utrudniony jest bo Skald mi nie odpisuje ani nie odbiera telefonów.

 

Skald czekamy na wyjasnienie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem napisać do Jana z BHR ale nie da rady wyslać do niego wiadomości na maila..

??


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem napisać do Jana z BHR ale nie da rady wyslać do niego wiadomości na maila..

??

Niedostarczona poczta - zwrot do nadawcy

Wiadomość wygenerowana automatycznie] z moh1-ve1.go2.pl.

 

Z przykrością informujemy, że Twoja wiadomość nie została

dostarczona do jednego lub wielu odbiorców. Załączamy jej

fragment. Komunikat o błędzie znajduje się poniżej.

 

!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze u mnie występowal taki blad jak wysylalem Janowi rowniez zdjecia - ma dosyc spore ograniczenie w pojemnosci wiadomosci, wysylasz mu w zalacznikach jakies zdjecia ? Ja pomniejszylem sporo zdjecia oraz zmienilem rozszerzenie i wtedy e-mail do Jana doszedl.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inward remittances

 

 

U.S. Dollars : Payments should be made

 

to JPMorgan Chase Bank

New York

 

(payment should be routed either via CHIPS ABA 0002 OR FED ABA 021000021)

 

for credit to : 001-1-406717

HDFC Bank Ltd.

Bombay.

 

for further credit to : HDFCINBB (SWIFT ADDRESS)

HDFC Bank Ltd.

(CHITTRANJAN PARK, NEW DELHI – 110 019)

 

ultimate bene : Acct no. 09342430000124

Dr. A S CLINIC PVT, LTD,

A-9,1st FLOOR, C.R. PARK,

NEW DELHI – 110 019.

 

SWIFT Code Of HDFC Bank : HDFCINBB

 

 

Witam!

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc jak zrobić taki przelew zaliczkowy do Indii? Założyłem konto walutowe w PKO ale w żadnej placówce nikt nie może zrobić mi tego przelewu. Proszą mnie o numer IBAN a niby go tutaj nie ma. Powiedzcie mi jak mam wytłumaczyć kobiecie w okienku żeby wykonała ten przelew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez numerami konta dodajesz PL i wtedy to jest numer IBAN

Dzięki! To wszystko wyjaśnia, oświeciłeś mnie!

Wydaje mi się że PL wstawia się przy numerze konta Polskiego? To raz.

A dwa który to jest numer konta? Gdyby to było takie proste to by kobiety w 3 oddziałach nie miały z tym problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy swift I nr konta. Acct no to jest numer konta.jak pani nie wie z banku to Sam wysli przez Internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

4 Kwietnia przeszedłem kolejny zabieg Przeszczepiono mi 930 graftów metodą STRIP ( żeby blizna nie była zbyt duża) i 304 metodą FUSE. Razem 1234.Dostałem 30% rabatu w ramach rekompensaty za poprzedni zabieg. Niestety z Panem Michałem Gomołą (Skald) do tej pory nie mam kontaktu i klinika też nic nie wie na temat tego co mi naobiecywał. Wszystko zrobiłem teraz na własną rękę i straciłem przez Skalda Półtora roku, ponieważ to czas przez który kazał mi czekać. Gdyby nie to dawno już zrobił bym sobie kolejny zabieg.

Opuchlizny nie mam wogóle tak samo jak poprzednio. Ogólnie wszystko przebiegło bezproblemowo, mam wrażenie że troche mało tych graftów no ale zobaczymy jak to będzie za jakiś czas

Jestem dobrej myśli.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi STRIP ? masochista oby się przyjęło robiłeś badanie skóry przed zabiegiem ? być może masz grzyba jak ci się wtedy nie przyjęło to i teraz może tak być, czytałem na forum o takim przypadku u Bisangi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli ze oni nic o tym nie wiedzą i będą z nim rozmawiać na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...