free web hit counter Skocz do zawartości
Medikemos Clinic

Medikemos Dr Lupanzula, 1624 FUE, 29.04.2014

Rekomendowane odpowiedzi

ile przed zabiegiem brałeś fina, był to warunek zabiegu, jka długo po zabiegu musisz brać fina. nie boisz się efektów ubocznych?

 

Nie słyszałem o klinice która stawia warunek:bierz fina to zrobimy HT jak nie to nie zrobimy. Farmakologia nie jest warunkiem do HT. Lekarze zalecają fina ale decyzja należy do ciebie.

danny- dobrzy to wygląd. Na zdjęciach nie widać jakbyś łysiał. Fin na ciebie bardzo dobrze również działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile przed zabiegiem brałeś fina, był to warunek zabiegu, jka długo po zabiegu musisz brać fina. nie boisz się efektów ubocznych?

 

Niemal rok, był to warunek zabiegu, bez niego doktor na pewno nie zgodził by się na przeszczep, miał i tak bardzo duże wątpliwości czy się tego podjąć ze względu na mój wiek.

Zamierzam brać cały czas, nie planuję go odstawiać. Gdybym to zrobił po kilku miesiącach stałaby się katastrofa, spójrz na zdjęcia sprzed zabiegu

 

danny- dobrzy to wygląd. Na zdjęciach nie widać jakbyś łysiał. Fin na ciebie bardzo dobrze również działa.

 

W realu w pewnym stopniu łysienie jednak widać, w szczególności moje prawe zakole (lewe na zdjęciu), jedno z zakól jest zakrywane przez układające się włosy a drugie jest bardziej odsłonięte, jest tam póki co mniejsza gęstość i w efekcie widać prześwit, ale 45-50 graftów wszczepionych + nie tak mało włosów natywnych powinny za kilka miesięcy ukryć ten problem. Najważniejsze dla mnie jest, że nie jestem łysy jak przed rozpoczęciem kuracji, to co miałem na głowie to już nie było łysienie tylko łysina w wieku 22 lat ...


Damian - Medikemos Consultant for Poland

 

E-mail: damian@medikemos.com

 

MeDiKemos Hair Transplantation Clinic

263, Avenue Brugmann

1180 Brussels

Belgium

 

WWW: http://www.medikemos.com/en

Odwiedź nasz profil na Facebooku | Sprawdź nasz kanał na YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia (6 miesięcy od zabiegu):

[attachment=5]1.JPG[/attachment]

[attachment=4]2.JPG[/attachment]

[attachment=3]3.JPG[/attachment]

[attachment=2]4.JPG[/attachment]

[attachment=1]6.JPG[/attachment]

[attachment=0]7.JPG[/attachment]

 

No i wygląda na to że Medikemos to nie jakaś fuszerka tylko solidnie wykonana praca bo po 6 miesiącach wygląda to jakby był pełny odrost.

Danny te tabletki z korzenia pkrzywy raczej nic nie dadzą bo kiedyś była dyskusja na ten temat że tylko jakbyś poszedł na działkę i wykopał świeże korzenie, wyczyścił je i zmielił to wtedy prawdopodobnie miałoby to jakiś sens a tak dostajesz przetworzone coś co jest namiastką prawdziwego korzenia. To tak samo jak z melissą w torebkach, jest tam znikoma ilość elejków eterycznych w porównaniu do świeżych liści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wygląda na to że Medikemos to nie jakaś fuszerka tylko solidnie wykonana praca

 

Nie zmienia to faktu, ze ich dokonania sa najwyrazniej niestabilne. Ja bylem robiony nastepnego dnia i niestety nie moge pochwalic sie podobnie dobrym rezultatem. Moze cala "para" zeszla im na zrobienie danniego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze chociaz Danny jest zadowolony z wynikow, bo wkoncu po to robil zabieg. Jak narazie jest to pierwsza zadowolona osoba z 4 ktorzy tez mieli nadzieje ze beda zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze chociaz Danny jest zadowolony z wynikow, bo wkoncu po to robil zabieg. Jak narazie jest to pierwsza zadowolona osoba z 4 ktorzy tez mieli nadzieje ze beda zadowoleni.

 

Ja tez sie ciesze, ze chociaz ktos jest zadowolony, bo wiem jak kazdemu z nas zalezy i jakich cudow czlowiek dokonuje, zeby uzbierac taka bandycka kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podniecałbym się aż tak efektem po 6 miesiącach . W tym okresie też byłem względnie zadowolony z gęstości . Później sporo graftów wypadło z lewego zakola . Teraz minęło 11 miesięcy od zabiegu i już trzeba się szykować na poprawkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na francuskim forum jest gosc, ktory jakis czas temu robil zabieg w Medikemos okolo 2600gr na zakola i linie wlosow(zupelnie puste miejsca zadne zageszczenie) a teraz musial udac sie ponownie na dogeszczenie zakoli bo mu wlosy mocno sie przerzedzily. Widzialem zdj i faktycznie kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podniecałbym się aż tak efektem po 6 miesiącach . W tym okresie też byłem względnie zadowolony z gęstości . Później sporo graftów wypadło z lewego zakola . Teraz minęło 11 miesięcy od zabiegu i już trzeba się szykować na poprawkę .

 

Jak grafty mogły wypaść, jeżeli weszły już w fazę wzrostu ? No chyba że wszczepili Ci grafty podatne na dht ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu wypadły .

Gęstość na lewym zakolu jest gorsza niż była w 5- 6 miesiącu . To jest fakt .

Gdyby było dobrze to nie umawiałbym się na poprawkę w grudniu . Na szczęście już w innej klinice .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podniecałbym się aż tak efektem po 6 miesiącach . W tym okresie też byłem względnie zadowolony z gęstości . Później sporo graftów wypadło z lewego zakola . Teraz minęło 11 miesięcy od zabiegu i już trzeba się szykować na poprawkę .

 

Jak grafty mogły wypaść, jeżeli weszły już w fazę wzrostu ? No chyba że wszczepili Ci grafty podatne na dht ...

 

 

wypadły magicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam ponad 2 tygodnie na odpowiedź z Medikemos. Trzeba będzie rozważyć Getfue i na początek przeszczepić z 2000 graftów, bo te droższe kliniki to widzę że nic pewnego, a do tego marny kontakt. Widzę że Getfue ma Guaranteed Results w umowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz bardzo dobry donor to i w Getfue można zrobić .

Ale jeśli donor jest słaby to bym odradzał zabieg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci z mojego doświadczenia... że po jakimś czasie zawsze spada gęstość (nie tylko po medikemos)... i ta z 6-8 miesiąca (jesli wtedy miales max odrostu) jest czasem np trudna do osiągnięcia po ponad roku.

Wydaje mi się ze jest to spowodowane tym, że włosy wchodzą w naturalny cykl wypadania i odrastania.... wiec co jakis czas któreś wypadają i odrastają.... tym czasem w 5-6 miesiącu wszystkie były jeszcze w tym stadium wzrostu, który zaczął się po 3 miesiącu. Ponad to wydaje mi się że świeżo po zabiegu ... włosy wyrastają znacznie mocniejsze i grubsze... po jakimś czasie się jednak trochę osłabiają... dużo zależy od tego, czy wzmacniasz je jakąs farmakologią... nie musi być od razu fin, choćby biotyna i loxon.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz bardzo dobry donor to i w Getfue można zrobić .

Ale jeśli donor jest słaby to bym odradzał zabieg .

 

No ja myślałem o ręcznej robótce po 2 euro za graft, więc jeśli doktor ma know-how to w zasadzie każdy przeszczep powinien się udać, chyba że pacjent ma jakieś genetycznie uwarunkowane problemy z gojeniem się ran itd. Widać, że w Medikemosie nie szanują klienta, żeby prostą rzecz omówić to potrzeba chyba miesięcy. Natomiast w Getfue nawet zawiozą na lotnisko, zapewnią zakwaterowanie i nakarmią. Małym minusem jest to że trzeba wyrobić paszport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Widać, że w Medikemosie nie szanują klienta, żeby prostą rzecz omówić to potrzeba chyba miesięcy".

 

Malo tego, nawet po zabiegu jesli masz problemy pozabiegowe (gojenie,zaczerwienienie) maja cie w glebokiej d...ie.

Jesli chodzi o reczny przeszczep to duzo zalezy tez od rozmiaru puncha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz bardzo dobry donor to i w Getfue można zrobić .

Ale jeśli donor jest słaby to bym odradzał zabieg .

 

No ja myślałem o ręcznej robótce po 2 euro za graft, więc jeśli doktor ma know-how to w zasadzie każdy przeszczep powinien się udać, chyba że pacjent ma jakieś genetycznie uwarunkowane problemy z gojeniem się ran itd. Widać, że w Medikemosie nie szanują klienta, żeby prostą rzecz omówić to potrzeba chyba miesięcy. Natomiast w Getfue nawet zawiozą na lotnisko, zapewnią zakwaterowanie i nakarmią. Małym minusem jest to że trzeba wyrobić paszport.

 

Tu racja, można rzec full serwis. Jeżeli komuś odpowiadają efekty alexa i grishy to nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: 21.11.2014

 

Drodzy Koledzy, wrzucam kolejne zdjęcia przedstawiające obecny stan na głowie. Wydaje mi się, że wszedłem obecnie w kluczową fazę odrostu - włosów jest wyraźnie więcej, różnica gęstości widoczna jest nadal ale w coraz mniejszym stopniu. Dla mnie już obecny efekt jest nie tyle poprawą sytuacji co wręcz metamorfozą, pozwolę sobie wrzucić na końcu zdjęcie z 20.04.2013 sprzed rozpoczęcia kuracji finasterydem. Obecny efekt już w pełni mnie satysfakcjonuje, będę więcej niż szczęśliwy jeżeli uda mi się utrzymać to co w tej chwili mam w najbliższych latach. Zdjęcia wykonane w łazience przy mocnym oświetleniu. Zresztą sami oceńcie.

1.thumb.JPG.a8b951a6d1d77ef872031d0d27bff4c6.JPG

2.thumb.JPG.78a577713ed4649b1afa979fc3cb78c3.JPG

3.thumb.JPG.49c087ed1bdcc8c6c167c19dcf2c6fe4.JPG

4.thumb.JPG.3ce66448166d899b48edbf5d9e1765b4.JPG

5.thumb.JPG.36d1918da9eebce46e937105b4344a8c.JPG

6.thumb.JPG.164207f3468a2f325b304d54e454a28a.JPG

7.thumb.JPG.32c457c8c30aa8c6c98a352775a54afb.JPG

8.thumb.JPG.0b45673961087eae01dbf82755687bd6.JPG

9.thumb.JPG.269e128983af8ba29969c990a5df6615.JPG

IMG_0281.thumb.JPG.c91df80c7ea65ceab6fc3abbc9604632.JPG


Damian - Medikemos Consultant for Poland

 

E-mail: damian@medikemos.com

 

MeDiKemos Hair Transplantation Clinic

263, Avenue Brugmann

1180 Brussels

Belgium

 

WWW: http://www.medikemos.com/en

Odwiedź nasz profil na Facebooku | Sprawdź nasz kanał na YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry , że to pisze , ale przy tak zaczesanych i długich włosach wiele niedostatków fryzury można ukryć . Przy takim fryzie nawet moja miniaturyzacja wyglądałaby zajebiście .

Idealna opcja , aby cokolwiek oceniać to zaczes włosów w górę i wtedy dopiero można coś ocenić .

Z drugiej strony każdy robi fotki jakie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...