free web hit counter Skocz do zawartości
regon

24 lata, PROSZE O OPINIE :((

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 24 lata, bardzo niewielkie zakola i dosc cienkie rzadkie włosy, temat ochrony czupryny przed wypadaniem zaczął się u mnie w wieku 20 lat kiedy mama zazartowala ze niedlugo bede mial włosy jak ojciec (brak), na początku biegałem od apteki do apteki nie majac kompletnie wiedzy na temat kupujac roznego rodzaju tabletki ktore jak wiadomo raczej nie pomagały, im dłuzej drazyłem tym bardziej utwierdzałem sie w przekonaniu ze dermatolodzy rowniez bagatelizuja temat przepisujac srodki nie zwiazane z przyczyna wypadania...

 

W wieku 22 lat zdecydowałem sie na stosowanie loxonu 5% plus eksperymentowałem z szamponami, z loxonu jestem zadowolony w tym momencie bardzo mało włosów wypada srednio 5-6 jak telepie wlosami nad umywalką ^^ z tym ze po dłuższym stosowaniu zaczynam mieć łupież i poprostu tłuste włosy ;/, generalnie włosy nie wypadaja ale w okresie 2 lat troszeczke mi sie przerzadziły .

 

Od kiedy czytam forum zdecydowałem sie na zakup nizej wymienionych specyfikow, prosze o rade czy w miare to wszystko ze sobą bedzie współpracować czy dawki i czestotliwość są odpowiednie

 

 

Loxon 5% (2x dziennie) - mimo przetłuszczających włosów nie chce z niego rezygnować bo włosy tak nie lecą jak przed kuracja

 

Prostatan (2tabletki dziennie)

 

Szampon Revita (3x w tygodniu)- czytałem ze ma własciwosci przeciw łupieżowe i na włosy tłuste moze rowniez byc łaczony z minoxidilem, "Czy ma zastostowanie w blokowaniu reduktazy ??) (Mam ogromna nadzieje ze poradzi coś na tłuste wlosy po loxonie bo malo nie kosztował .)

 

Wierzbownica (napar do picia 1x dziennie 2 plaskie łyżeczki)

 

Tak wygląda moja walka z DHT prosze o sugestie opinie,

 

Poniżej załączam aktualne zdjęcia i stan mojej czupryny normalne i spłukane wodą

 

Pozdrawiam,

DSC02832.JPG.4b6a58ae7e96edab232cca424eaeb526.JPG

DSC02826.JPG.e8124814403927cb32e0e84d139bf52d.JPG

DSC02828.JPG.51a2050dce08ad2c392ad5d1443b3ff8.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, dodałbyś RU do loxona i mógłbyś liczyć na odrosty, a w najgorszym przypadku utrzymanie tego co masz. Revite polecałbym Ci zmienić na nizoral, sam stosowałem revite dłuższy czas i to tylko spory wydatek, fakt ładnie pachnie i ma ketonokazol, ale nizoral też ma ketonokazol a jest znacznie tańszy. Jakbyś zapuścił te włosy na 6cm min, to mógłbyś cuda z nimi czynić i każdą fryzurę ułożyć, nikt by nawet nie pomyślał, że zakola masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie bardzo wiem co to jest RU glebokie wyjasnienie z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w skorcie: RU58841 jest to taki proszek ktory mozesz rozpuscic w roznych plynach(podobno najlepiej w "Kb solution") i stosowac miejscowo na skore głowy. Ma za zadanie blokować dht. Jest to lek eksperymentalny. Kosztuje 225$ za 10g i starcza na ok.10mies? w zaleznosci od obszaru. Stosuje go wiele osób z tego forum. Jest o nim wątek w dziale leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10g jeśli robisz stężenie 5% (najbardziej efektywne) starcza na pół roku, nic lepszego póki co nie istnieje, jeśli mowa oczywiscie o przystępnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to robi na forum, nie pamiętam nicku, poszpieraj w "kupię/sprzedam". Co do samego działania, ma podobno efekt przeciwzapalny, sam stosowałem i nie zauważyłem żadnej różnicy, choć niektórzy twierdzą, że boostuje efekt działania RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...