free web hit counter Skocz do zawartości
Dzejson

Słabsze włosy. [22 lata]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego ty Dzejson właściwie oczekujesz . Chciałbyś , abyśmy wyczarowali leki na łysienie , które nie mają żadnych uboków , ale takie leki nie istnieją .

 

Loxon 2% - nie pomoże , ale może zaszkodzić , zwłaszcza jeśli ktoś ma problemy z ciśnieniem krwi i sercem

Finasteryd, Dutasteryd i Flutamid - każdy chyba zna uboki

Ketokonazol ( składnik Nizoralu, Zoxin Med itd ) - może powodować ginekomastię

Saba Gel - przy dłuższym stosowaniu, zwłaszcza wersji z betametazonem narażamy się na kłopoty ze wzrokiem

RU - uboki nie są odczuwalne w tej chwili, ale nie wiemy jakie będą konsekwencje używania RU w przyszłości . Może się okazać , że RU jest gorszy w skutkach ubocznych nawet od fina i duta .

 

Zatem nie ma 100 % bezpiecznych środków na łysienie . Nawet witaminki można łatwo przedawkować .

 

 

@Malkolm - nie wiem dlaczego sądzisz ,że RU jest lepszy w zakresie walki z miniaturyzacją . Przeczytałem twój wątek i widziałem zdjęcia . Mogę jasno stwierdzić , że zagęszczona korona w twoim przypadku to efekt stosowania przez Ciebie fina + minoxa . Ze zdjęć wygląda , że po tej kuracji były naprawdę fajne efekty , a po przejściu na RU to już żadnego szału na twoich zdjęciach nie widzę .

Inna sprawa , że te fotki są takiej , a nie innej jakości i trudno jednoznacznie ocenić efekty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...