free web hit counter Skocz do zawartości
mali118

Slady po ht

Rekomendowane odpowiedzi

pobieraja z obaszaru dawczego

 

Aha. Więc może warto poczekać jeszcze pare miesięcy przed oceną sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi, słaby odrost? bo ślady znikną prędzej czy później, a odrost ocenisz po 12 miesiącach pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folder, tez bylem pewnien ze slady predzej czy pozniej zejda do pewnego mementu. Od 3 miesiecy nie widze zadnej poprawy, plamy ktora sa widoczne na zdj sa koloru czerwono-brazowe a reszta skory jest jakby szara ( co nie jest tylko i wylacznie moja opinia) masowalem, smarowalem aloevera zel i nic. Patrzac na proces gojenia np grisha, aisop, tadek gdzie koloryt skory wrocil do normy jeszcze przed odrostem 3-4 miesiac, mnie juz to na powaznie zaczelo martwic. Zalozylem temat z prosba o ocene sytuacji, nie ukrywa ze bardziej skierowana do uzytkownikow ktorzy mieli juz przeczep, chociaz kazdemu z gory dziekuje za szczera opinie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po dwóch i mi schodziło dość szybko, ale to jest raczej uzależnione od gęstości sadzenia (u mnie było rzadko). Nie przejmuj się zejdzie na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folder, jesli masz taki sam nick na starym forum to to samo pisales 4 maja , mamy juz sierpien a zero poprawy u mnie. Gestosc sadzenia u mnie to 50graftow (i na ten temat tez bede mial duzo do napisania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folder, nie ukrywam ze twoje slowa troche podnosza mnie na duchu ale skad ta twoja penosc ze zejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Panowie jak to dla was wyglada? bo ja juz jestem zalamany totalnie, za chwile minie 7 miesiac od zabiegu. http://s34.photobucket.com/user/mali118/library/

 

Współczuję Ci mali, ale Twoja sytuacja i tak jeszcze nie jest tragiczna w porównaniu z moją. Ja bowiem w tym samym miejscu co Ty przeszedłem 4 miesiące temu FUE+BHT i do dnia dzisiejszego ani jeden włos mi nie odrósł. Wygląda na to, że 8000 euro poszło się j….ć , a co gorsza – straciłem bezpowrotnie ostanie zasoby mojego donora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwórka: gdzie robiłeś swój zabieg?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiąc to za wcześnie , aby oceniać .

Ja jestem 9,5 miesiąca po wizycie w Brukseli i nadal wstrzymuje się z ostateczną opinią o przeszczepie . Zrezygnowałem z BHT po przeczytaniu papierów z kliniki , z których wynika że sadzenie BHT to pewnego rodzaju eksperyment i nikt nie daje gwarancji odrostu . Zawsze lepiej zrobić niewielką ilość graftów BHT na próbę i zobaczyć czy w ogóle coś wyrośnie .

 

 

@mali118 - nie rób depilacji obszaru biorczego , bo zrobisz sobie tylko krzywdę . Zamiast czerwonych plam będziesz miał ciemnobrązowe ( i te w ogóle nie zejdą ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że masz mieszane uczucia wobec L.? Poprzednio miałeś lepsze doświadczenia z odrostem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugaar jesli chodzi Tobie o depilacje laserowa to napewno bede czekal tak dlugo jak to mozliwe czyli az bedzie calkowita "kicha" nie dajaca sie zamaskowac, licze ze conajmniej rok dwa lat czasu. No wlasnie boje sie, ze u mnie juz nie ma jako takiego zaczerwienienia a szaro-brazowy obaszar przeszczepu, co mnie bardzo nie pokoi. Na chwile obecna obcielem sie na 0 maszynka do golenia zrobic przymiarke i zaczac przyzwyczajac siebie i otoczonenie. wrzucilem zdj. Czwora jesli chodzi o Ciebie to faktycznie odrobine za wczesnie na osad tym bardziej ze miales tez bht gdzie te wlosy podobno odrastaja pozniej, glowa do gory.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz jestem w 12 miesiącu po HT i co jakiś czas coś się tam jeszcze przebija, cierpliwości panowie, bez paniki, możliwe, że jest dupa, ale oceniajcie to po roku, a nie teraz

 

-- 26 sie 2014, 21:36 --

 

i jeszcze jedno, mali nawet nie wiesz ile bym dał żeby moje włosy wyglądały tak jak Twoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folder uwierz mi ze to nie jest tak fajnie jak wyglada na zdj. Zaczes na mokro do tylu nadaje grubosci a wlosy sciete na zero tez fajnie wygladaja. Sadze ze juz mam wiekszy problem niz Ty i obmyslam plan jak z tego wybrnac. Za jakis czas opisze to szegolowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...