free web hit counter Skocz do zawartości
mali118

Slady po ht

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat nigdzie nie napisalem ze mam problemz odrostem czy tez zbyt duze blizny, a mocno i nierownomiernie przerzedzony donor, zbyt duza ilosc graftow wielowlosowych w obszarze biorczym i nieznikajace zaczerwienie.

 

Jesteś w ósmym miesiącu po HT: zaczerwienienia znikną z czasem, kolor skóry na donorze będzie się wyrównywał co zmniejszy kontrast ( ocenę blizn robi się po dwóch latach ), zbyt dużo graftów wielowłosowych zaszkodzi Ci tylko kiedy będziesz dalej łysiał i nic z tym nie robił (póki co efekt jest dobry, a będzie lepszy). Szkoda, że nie wypowiadają się weterani forum bo chętnie posłuchałbym ich oceny. Moje posty służą temu, żeby Cię uspokoić bo wiem ( i większość ludzi po pierwszym przeszczepie wie ) jak na pewnym etapie pada samoocena i wystarczy jeden krytykant żeby dobić i wpaść w panikę. Zdejmij czapkę i idź do fryzjera, ciekawe czy coś zauważy ( no i oczywiście nie pokazuj mu palcem gdzie ma coś zauważyć )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dni słoneczne niech nie wychodzi bez czapki . Jak opali skórę , która jest zaczerwieniona po przeszczepie to zrobią się takie brązowe przebarwienia ( plamy ) . Te przebarwienia jest bardzo trudno usunąć , nawet laser nie daje rady . Natomiast w dni bez słońca można chodzić bez czapki . Ja tak robię .

 

@ folder - na razie nie zarezerwowałem terminu u Hajduka, ale jestem już po konsultacji online . Poczekam na 12 miesiąc od zabiegu i dopiero podejmę decyzję o zabiegu . Ale prawdopodobnie poprawka będzie konieczna .

Donor muszę dogęścić , ponieważ nie chcę mieć takiego placka przerzedzonego tuż na uchem . Wygląda to tak jakbym łysiał , akurat w tamtym miejscu . To nie jest typowe równomierne przerzedzenie całego obszaru dawczego tylko takie przerzedzone " placki " na głowie . Nie ma tego dużo i 100-150 graftów BHT wielowłosowych ( najlepiej trójek ) powinno wyrównać wizualnie gęstość tych najbardziej newralgicznych miejsc . BHT mam pod dostatkiem, więc problemu zasadniczo nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważaj na BHT bo włosy się odróżniają od natywnych z głowy. są o wiele grubsze i w moim przypadku ciemniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie włosy natywne , które zostały przeszczepione na zakola także są ciemniejsze i grubsze niż włosy natywne na koronie , więc i tak widać różnicę .

Co najwyżej mogę w samą linię wpakować natywne , a głębiej na zakolach BHT .

 

W donorze natomiast BHT z klaty nie będzie przeszkadzać . Lubię ścinać boki na 6 mm , więc BHT nie będzie się odróżniać ( donor i BHT mają podobny kolor ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...