free web hit counter Skocz do zawartości
ehhh2

22 lata - obiecujące początki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mój problem z włosami polega na bardzo wyraźnych i głębokich zakolach. Włosy zaczęły mi intensywnie wypadać już w gimnazjum. Stan ten trwał dalej w liceum, tak że pojawiły mi się ogromne zakola. Nie przejąłem się tym jednak w bardzo dużym stopniu. Chyba miałem jakiś większy dystans do siebie i pogodziłem się z zaistniałą sytuacją. Włosy miałem zawsze bardzo rzadkie. Zacząłem obcinać się krótko. Ostatnio zorientowałem się, że mój problem z wypadaniem włosów samoistnie zniknął. Może wpływ ma na to, że zaprzestałem prób noszenia dłuższych włosów (do 10 cm). Skoro włosy przestały mi wypadać postanowiłem zrobić coś z zakolami. Bez większych nadziei kupiłem sobie Loxon 2%. Po jakimś czasie zaobserwowałem, że w miejscu zakoli pojawił się blond meszek widoczny tylko pod odpowiednim kątem. Nie byłem pewny czy miałem go już wcześniej, czy jest to efekt stosowania leku. Teraz jestem skłonny stwierdzić, że to za sprawą Loxonu. Po miesiącu kuracji (wydaje mi się, że to krótki okres) przed linią włosów pojawiło się sporo nowych, czarnych włosków. Nadal są bardzo cienkie, jednak nie ma już problemu z ich dostrzeżeniem z bliska. Zmiana jest coraz bardziej widoczna. Pogodzony byłem z moimi zakolami, jednak teraz pojawiła się we mnie delikatna iskierka nadziei na równą linię włosów i zlikwidowanie zakoli. Stąd moje pytanie: czy jest na to szansa? Skoro po tak krótkim czasie i stosowaniu jedynie loxonu 2% widoczne są efekty może mam predyspozycje do wygrania z łysieniem? Zastanawiam się czy zmiany będą coraz większy czy po jakimś czasie efekty przestaną się pojawiać. Nie chcę robić sobie złudnej nadziei. Jeśli tak to na pewno jeszcze agresywniej włączę się do walki. Pierwszym krokiem będzie kupienie loxonu 5% (skoro 2% dał takie rezultaty). Czy lekarz rodzinny może wypisać mi receptę czy tylko dermatolog? Aha, jednocześnie stosuję wcierkę jantar, jednak nie wiem czy ma to jakikolwiek wpływ. Proszę o opinie i rady. Próbować dalej czy nie łudzić się za bardzo?

 

Pozdrawiam wszystkich panów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. A co myślicie o reszcie posta? Są jakieś perspektywy, o które pytałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...