free web hit counter Skocz do zawartości
jszybki

24 lata i zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

mam 24 lata i mam stosunkowo nie duże zakola (około 3 cm wysokości na 3 szerokości), które niestety przy nieodpowiednim ułożeniu włosów są mi bardzo nie do twarzy, z uwagi na dość wysokie czoło. Włosy na górnej części głowy mam nieco rzadsze, ale przy odpowiedniej fryzurze i nie patrzeniu na mnie z góry (a mam 1,9 m ), tego nie widać. Natomiast na reszcie głowy włosy mam całkiem gęste.

Chciałbym zapytać co mogę zrobić z moimi zakolami?

 

A tak na szybko - z uwagi na kończący się mi szampon - chciałbym zapytać jaki szampon polecacie? Zdaję sobie sprawę, że sam szampon nie wiele daje, ale sam widzę różnicę pomiędzy np. Seboradin Niger, którego aktualnie używam, a zwykłym szamponem. Seboradin w porównaniu do zwykłych szamponów nieco zmniejszył mi wypadanie włosów, co daje mi ich więcej do zasłaniania zakoli lecz na same zakola prawie nie zadziałał.

Zastanawiam się nad kupnem szamponu Nizoral. Łupieżu nie mam, lecz czytałem, że jeden ze składników tego szamponu stymuluje włosy do wzrostu. Zastanawiam się jeszcze nad kremem Nizoral.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw fotki, z szamponów wybierz jakiś z ketonokazolem, np. nizoral. Wszystkie informacje tego typu przewijają się setki razy na forum, ale z dobrego serca odpisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z szamponów polecam Regenpure DR albo Revita (nie testowałem). Od nizoralu różni się tym, że ma mniejsze stężenie ketokonazolu, ale możesz go używać codziennie. Ma w sobie emu oil i parę innych fajnych składników, do tego ładnie pachnie i fajnie się pieni. Pamiętaj, że taki szampon musisz trzymać na głowie z 5 minut conajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revita ma nawet ciekawy skład ale coś nie chce mi się wierzyć we jego przydatność przyznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revita była popularna na forum kilka lat temu...Bum na nią był chyba gdzieś w okolicach 2009r na forum łysienie.info. Mnóstwo osób wtedy udzielało się na tamtym forum , w tym i ja.

 

Cena tego szamponu jest raczej nieadekwatna do efektywności. Zresztą żadnym szamponem wiele się nie zdziała. Oczywiście w przypadku zdrowej skóry, bo jak ktoś ma problemy za skórą głowy to wtedy szampony mogą być bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...