free web hit counter Skocz do zawartości
lukgaff

35 lat i chyba ostatni dzwonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

35tka w tym roku wybiła, aż trochę żal, że nie mam tych dwudziestu kilku lub nastu lat jak część użytkowników piszących w tym wątku

Gdybym wiedział o istnieniu forum lat temu kilka i gdybym wiedział o istnieniu specyfików 10,15 lat temu może sprawa wyglądałaby inaczej.

 

a jest tak:

https://www.dropbox.com/s/55c3c2mevfkrp ... 5.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/fq6onytakfo6i ... 7.jpg?dl=0

 

Łysienie jest genetyczne, ojciec łysiał identycznie - z tyłu i po bokach sporo włosów, z przodu prawie zero.

Chętnie ogoliłbym już głowę, ale niestety mój kształt czaszki jest bardzo zły do krótkich włosów (były próby, a jakże!) , a z uwagi na wykonywany zawód muszę "jakoś" wyglądać. Tak więc oczywiście jest zaczeska tego co na górze na przód.

Dodam, że z uwagi na pracę często pracuję w nocy przed kompem i zasypiam około 4,5rano - to też na pewno ma wpływ, stresy - z tym różnie, z odżywianiem też różnie - mam czasem miesiące zdrowego odżywiania, a czasem ze względu na pracę red bulle i pizza :/

 

Postanowiłem jednak powalczyć.

 

Prosiłbym Was o poradę:

 

Czy przeszczep (włosy z tyłu są bardzo silne i gęste, aż za bardzo biorąc pod uwagę przód głowy - dziwnie to wygląda)

Czy hairdreams i jakaś doklejka

Czy jednak farmaceutki i kuracje - tylko, że no tak 35 lat na karku i może być już za późno na walkę przy pomocy leczenia

 

Dzięki wielkie za odp

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś się skonatkować z Janem BHR konsultantem Bisangi. na pierwszy rzut to widać, że potrzeba Tobie około 4000 graftów, nie wiem jaki masz donor, jaka gęstość. Ceny za przeszczepy sa na forum dostępne więc łatwo policzyć jak to wygląda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(1000 x 4 euro) + (3000 x 3,5 euro) = 11500 euro x 4,21 = 48.415 PLN + koszt hotelu, transportu 3000-4000 zł, a poza tym i tak najpewniej będziesz musiał brać fina bo inaczej Bisanga nie wykona przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje,że efekty Koraya z tego forum od wonski wyglądają aż za dobrze? Czy to jednak, aż tak dobry specjalista?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie za wypowiedzi.

Czyli przeszczep Zobaczymy jak będzie z kasą i wtedy decyzja. Rzeczywiście są 3 alternatywy co do miejsca zabiegu, w Polsce strach robić cokolwiek, to pewne.

Jak rozumiem jeśli przyjąć u mnie 5500 graftów są to 2 zabiegi? Jeśli tak jaka jest zalecana odległość czasowa między zabiegami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5500 myślę, że udałoby się w dwa dni zrobić, to zalezy od planu zabiegu, i donoru i ogólnie linii włosów. w Twoim przypadku wskazane byłoby jeden zabieg na około 3500 zrobienie linii i forntu, i po roku czasu reszta korony. ale ja nie jestem lekarzem, myślę, ze Koray lub Bisanga doradzi Tobie jak najlepiej to rozplanować.

 

natomiast musisz liczyć się z kosztami, nie ma co oszczędzać, dobra robota musi kosztować, ale efekty mogą być naprawde dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczna kuracja farmakologiczna, czyli : finasteryd/dutasteryd + minoks/RU + dobry szampony też mogłyby zdziałać trochę. Jakbyś miał trochę szczęścia to nawet cała góra (prócz zakoli i lini włosów) mogłaby się znacznie zagęścić...jednak musiałbyś zdecydować czy chcesz brać leki pomimo tego, że efekty są niepewne.

 

Jednakże finasteryd jest i tak zalecany osobom, które robią przeszczep ( masz jeszcze troche włosów na górze- fina pomoże je zatrzymać i nawet troche zagęścić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję RU, nie zaszkodzi zapewne, a i tak mam sporo czasu by zbierać na przeszczep, moze cos sie uda zatrzymac na glowie, a patrzac na wyniki po RU na forach, moze cos i odrosnie

Przeszukalem forum i nie moge znalezc tematu odnosnie zbiorki i mozliwosci zakupu ru, moge prosic o nakierowanie?

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję RU, nie zaszkodzi zapewne, a i tak mam sporo czasu by zbierać na przeszczep, moze cos sie uda zatrzymac na glowie, a patrzac na wyniki po RU na forach, moze cos i odrosnie

Przeszukalem forum i nie moge znalezc tematu odnosnie zbiorki i mozliwosci zakupu ru, moge prosic o nakierowanie?

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Będzie za niedługo wątek na forum do rozporcjowania nadwyżki ru z zamówienia grupowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...