free web hit counter Skocz do zawartości
swpgnk

Finasteryd - łagodzenie skutków ubocznych

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób stosujących fina.

 

Rozpocząłem kurację, trwa to ledwo kilka dni i jako takich skutków ubocznych nie odczuwam bo i jest to zbyt krótko. Martwię się jednak, że uboki wystąpią.

 

Stąd moje pytanie do Was panowie - czy stosujecie jakieś dodatki do kuracji w celu łagodzenia skutków ubocznych, podbicia libido lub macie jakieś sugestie co można by spróbować stosować?

Drugie pytanie jest takie u ilu z Was wystąpiły skutki uboczne i jak silne?

 

W nowym temacie zioma odnośnie rozpisek kuracji zauważyłem, że napisał, iż nie jest fanem fina ze względu na uboki. Tu bezpośrednio do zioma - jak rozumiem fina nie stosujesz i zetknąłeś się z mocnymi skutkami ubocznymi? Jak sobie z nimi poradziłeś/radzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lion za linka.

Od razu szybkie pytanie bo zaczynam kurację na finie od kolejnego tygodnia : radzicie brać coś profilaktycznie czy dopiero jak uboki zaczną występować ?


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem fina i nie wiem jak działają te zioła co tam podali, ale mam wrażenie, że to jest bez sensu. Bierzesz fina by obniżyć DHT, a potem bierzesz zioła na podbicie teścia i DHT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ma na celu tylko łagodzenie skutków ubocznych miękkiej fajki. A w przypadku Viagry np w chwilach potrzeb, a nie cały czas.

 

Nie da się jednak brać fina i funkcjonować tak jakby się go nie brało - nie ma cudów, nie ma metody by zjeść ciastko i mieć ciastko.

 

Jak ktoś ma poważne uboki po finie, to jedynym konkretnym rozwiązaniem jest przygotowanie do jego odstawienia. Nie robiłbym tego jednak nagle, a stopniowo.

 

PS. Swoją droga, to żadne zioła ani suplementy nie podbiją DHT zredukowanego przez fina. Mogą jedynie ogólnie wzmocnić organizm i przez to siłę erekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podbijając trochę temat - stosuje ktoś coś?

 

Na teraz wrzuciłem cynk + b6 x2 dziennie i ciężko mi oceniać. Generalnie nie mam problemów jednak, odczuwanie przyjemności z sexu jest znacznie mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fin blokuje 5alfa reduktaze, która zamienia teścia w DHT. Rozsądnym byłoby (wybaczcie brak znajomości fachowych terminologii medycznych) zatem poprawianie tej przemiany. Do tego ponoć nadaje się Tribulus Teresteris (buzdyganek ziemny?) w dużych dawkach, wiele osób z propecia help wyleczyło skutki uboczne po finie. Problem polega na tym, że tribulus musi być z odpowiednich upraw, by miał pewne własciwoiści, a w tym temacie to już się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swpgnk

 

Jeżeli szukasz supli, które mogą Ci pomóc to podrzucam coś sprawdzonego. Poczytaj o maca i aakg.

Proponuje konkretnie to co kiedyś testowałem (jeszcze na dłuuuugo przed jakimkolwiek walczeniem o włosy) :

Maca - HGH Day z Aktivlaba

AAKG - Nitro Capc też z Aktivlaba.

 

Możesz oczywiście brać inne firmy, może większe dawki, inne składy itp. Wypisałem te bo akurat Aktivlab jest tani i na mnie działał.

Mace brałem z ciekawości (kiedyś trafiłem na jakieś artykuły) a aakg niejako z przypadku - działa na "pompę" treningową.

Wiadomo, że to suple a nie żadne leki czy inne mocne środki ale naprawdę działanie odczuwalne.


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ma na celu tylko łagodzenie skutków ubocznych miękkiej fajki. A w przypadku Viagry np w chwilach potrzeb, a nie cały czas.

 

Nie da się jednak brać fina i funkcjonować tak jakby się go nie brało - nie ma cudów, nie ma metody by zjeść ciastko i mieć ciastko.

 

Jak ktoś ma poważne uboki po finie, to jedynym konkretnym rozwiązaniem jest przygotowanie do jego odstawienia. Nie robiłbym tego jednak nagle, a stopniowo.

 

PS. Swoją droga, to żadne zioła ani suplementy nie podbiją DHT zredukowanego przez fina. Mogą jedynie ogólnie wzmocnić organizm i przez to siłę erekcji.

 

 

Czy metoda stopniowego odstawiania fina ma znaczenie ? Nie ma nigdzie wskazówek w jakich odstępach czasowych to robić i przez jaki okres ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...