free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, ja z pytaniem o wyzej wymieniony krem. W jaki sposob go stosujecie? Moim celem jest utrzymanie linii na zakolach. Smarować skórę przy samej linii, czy także wgłąb? Zastanawia mnie czy smarowanie obszaru pokrytego włosami jest bezpieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę : jest realny powód żeby przerzucić się z szamponu keto na krem ? Jak to dokładnie stosować i ile taka kuracja może trwać, trzeba ją przerywać co jakiś czasz ?


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie prócz wyżej wymienionych zastanawiają uboki. Z tego co czytałem podobne do efektów po finie.

 

Stosuję już od dłuższego czasu i żadnych uboków nie zaobserowałem. Pozytywnych efektów też niestety nie.

 

-- 15 lis 2014, 22:55 --

 

To i ja się dołączę : jest realny powód żeby przerzucić się z szamponu keto na krem ? Jak to dokładnie stosować i ile taka kuracja może trwać, trzeba ją przerywać co jakiś czasz ?

 

Wiadomo, że szampon nakładasz, a zaraz potem go zmywasz więc są dużo mniejsze szanse na przeniknięcie ketoconazolum. Przy kremie najlepiej nałożyć na noc i zmyć rano, wtedy coś tam może da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati00700

A w jakich ilościach i w jakiej częstotliwości to nakładasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mati00700

A w jakich ilościach i w jakiej częstotliwości to nakładasz?

 

 

Stosuję conajmniej 3 razy w tygodniu, czasem 4. Ilość trudno określić, ale nie żałuję tego nizoralu. Z reguły jak wstaję rano to obserwuję, że większość tego co nałożyłem wieczorem się wchłonęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Stosuję Nizoral w kremie od ponad pół roku.Codziennie wieczorem po Minoxie.Nakładam 0,5 cm kremu na każde zakole.Efektów negatywnych nie zauważyłem.Pozytywnych, chyba też nie ☺


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...