free web hit counter Skocz do zawartości
123456q

Dr Christian Bisanga & BHR Clinic -Moj zabieg FUE 11-11-2014

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postaram sie opisac wszystkie szczegoly dotyczace tej kliniki jak i postep mojego zabiegu 2515 grafow technika - FUE zabieg wykonany 11/11/2014 - 12/11/2014

Do Tematu zalaczam zdjecie 9 dni po zabiegu. Postaram sie na regularne dodawanie zdjec i szczegulowy opis

244029781_fue9dni.thumb.jpg.47bf85de49ebd5f9cfededde7f55843d.jpg

14.thumb.jpg.2e34f1d022b8baad0ec1dc76b796dad0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze byłyby zdjęcia z góry, a nie z przodu... twarzy ci doktor nie zmieniał. tylko fryzure

Podzielam tez, że przydałyby się zdjęcia przed.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat i jaka gęstość donora? Byłeś dwa dni przede mną. Jednak przy małym przeszczepie jakby strupki nawet szybciej odpadają ,bo ja juz nic nie mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a brałeś fina lub inne blogery?

 

-- 26 lis 2014, 0:05 --

 

widać ze mazakiem dr zaznacztl duży obszar objęty minituryzacją,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W donorze zostało mu 1500 - 2000 graftów , a w dalszej części korony widać dużą miniaturyzację . Jeśli obniżyłby linię, to zabrakłoby graftów na pokrycie całego obszaru objętego łysieniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W donorze zostało mu 1500 - 2000 graftów , a w dalszej części korony widać dużą miniaturyzację . Jeśli obniżyłby linię, to zabrakłoby graftów na pokrycie całego obszaru objętego łysieniem .

 

Myślę że przesadzasz, przy tej gęstości donoru to z 5000-5500 tyś graftow wyciagna na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 10 000 graftów nie dadzą rady ?

 

Zastanów się co piszesz . Teoretyków od przeszczepów jest wielu na tym forum . Niech chociaż jeden mądrala odważy się zrobić pierwszy przeszczep i wyciągnąć 5 500 graftów metodą FUE . I niech wstawi fotki .Wtedy wszyscy ocenimy jak to wygląda i czy jest to możliwe , aby bez szkody dla donoru przeciętnego Polaka wyjąć 5500 graftów natywnych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A 10 000 graftów nie dadzą rady ?

 

Zastanów się co piszesz . Teoretyków od przeszczepów jest wielu na tym forum . Niech chociaż jeden mądrala odważy się zrobić pierwszy przeszczep i wyciągnąć 5 500 graftów metodą FUE . I niech wstawi fotki .Wtedy wszyscy ocenimy jak to wygląda i czy jest to możliwe , aby bez szkody dla donoru przeciętnego Polaka wyjąć 5500 graftów natywnych .

 

Lukasb ma racje, 5500 graftów myślę że można wyciągnąć z głowy metodą FUE przy gęstości 83. Ja miałem gęstość 93 i już mam 4500 metodą FUE plus 2 stripy, a następnym razem doktor powiedział, że około tysiąca może wyciągnąć. Zobacz sobie ile dr Lorenzo wyciąga z głowy metodą FUE to byś się zdziwił.Kolega ma jeszcze dobry zarost, więc następne 2000 można uzyskać i jak ma to i klata jeszcze zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady . Masz średnio 10 graftów na cm2 więcej niż autor tematu . Biorąc pod uwagę wielkość obszaru dawczego , masz znacznie więcej potencjalnych mieszków do pobrania . Nie ma nawet sensu porównywać twojego donoru i donoru autora tematu . Poza tym należy się zastanowić ile osób na tym forum ma gęstość donoru porównywalną do Tadka : 90 / 100 / 90 . Liczy się także jakość donoru ( czy włosy są grube, jakie grafty dominują - 2 włosowe czy 3,4 włosowe , czy włosy są zdrowe - nie ma miniaturyzacji itp. ) .

 

To nie sztuka wyskubać maksymalnie donor , a później golić boki i tył na zero . No chyba , że komuś pasuje taka fryzura , to może pobrać w kilku sesjach i 20 000 graftów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W donorze zostało mu 1500 - 2000 graftów , a w dalszej części korony widać dużą miniaturyzację . Jeśli obniżyłby linię, to zabrakłoby graftów na pokrycie całego obszaru objętego łysieniem .

 

Sugar skąd wiesz ile mu zostało ? Ma gęstość 83gr/cm2 a to nie jest mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle graftów może spokojnie pobrać bez większej szkody dla donoru . Większa liczba pobranych graftów to już loteria . Nie wiem czy chciałby mieć takie przerzedzone placki w donorze tak jak u mnie.

Nie jest powiedziane , że jak pobierzesz 5500 graftów to przerzedzenie włosów w obszarze dawczym będzie równomierne . Do tego może dojść shock loss oraz miniaturyzacja w obszarze dawczym - i kłopot gotowy .

 

Bisanga dobrze dobrał linię . Grafty natywne + ewentualnie BHT i chłopak ma zapewnione pokrycie obszaru łysiejącego w przyszłości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie taka byla odpwiedz doktora, przy takiej lini zostaje wystarczajaco w przyszlosci na pokrycie dalszej czesci glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega ciekaw efektu końcowego.

 

W ogóle mam pytanie. Czemu linia jest jakby z zakolami? Nie dało się jej jakoś poprowadzić inaczej (nie niżej, a inaczej)?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A 10 000 graftów nie dadzą rady ?

 

Zastanów się co piszesz . Teoretyków od przeszczepów jest wimyślę że bisangaa tym forum . Niech chociaż jedenzwłaszcza ze odważy się zrobić pierwszy przeszczep i wyciągnąć 5 500 graftów metodą FUE . I niech wstawi fotki .Wtedy wszyscy ocenimy jak to wygląda i czy jest to możliwe , aby bez szkody dla donoru przeciętnego Polaka wyjąć 5500 graftów natywnych .

 

Tzn wiesz, ja wnioskuję tylko na podstawie przeglądanych rezultatów w sieci. Jeżeli lorenzo potrafi pobrać ponad 13000 tys z fue, to mysle że bisanga ponad 5000 tysięcy też potrafi, zwlaszcza że autor tematu ma gęstość powyżej przeciętnej. Mnie bisanga nie odrzucił jako kandydata do fue a mam donor tylko(?) 73 grafty na cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to czy ktoś potrafi czy nie potrafi . Tak krawiec kraje jak mu materiału staje .

 

Nie patrz na Lorenzo . Hiszpanie czy Francuzi mają średnio znacznie lepszy donor i lepszą jakość włosów. A takie właśnie osoby są klientami Lorenzo .

Chyba nie muszę Ci tłumaczyć , że jak jest lepsza gęstość i jakość włosów to można pobrać ich z donoru więcej niż u przeciętnego Polaka z gorszym donorem. Po prostu klienci Lorenzo mają większy ilościowo donor ( ilość graftów ) .

Nie ma sensu robić żadnych analogii . Poza tym pamiętaj , że graft graftowi nierówny , tak samo donor donorowi nierówny ( nawet pomimo takiej samej gęstości ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i masz rację, nie spieram się. Pytanie do autora, Masz jakieś ,,podejrzenie'' do jakiego nw podarzasz docelowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...