free web hit counter Skocz do zawartości
123456q

Dr Christian Bisanga & BHR Clinic -Moj zabieg FUE 11-11-2014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Za wysokio linia zrobiona, brzydko to bedzie wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29-11-2014 wlosy rosna jak szalone

 

podobny stan jak jak robiłem ok 2009 roku u nich. Zapomnisz o tym gównie na wiele lat ja dopiero w tym roku drugie podejście- konczące tą łyso-srakę rodzinną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za wysokio linia zrobiona, brzydko to bedzie wygladalo

 

Za wysoko - ewidentnie za wysoko - też podzielam to zdanie.

 

Apropo, lekarze niedługo to pewnie będą robić linię na poziomie NW 6 bo przecież trzeba dogęścić przerzedzony obszar i/albo zapobiec na przyszłość aby źle nie wyglądało to w sytuacji jak łysienie postąpi na NW 7. Innymi słowy: Trzeba przecież zrobić solidną mocną, gęstą i wyjątkowo niską linię NW 6 - 7 albo nawet zrobić czoło do połowy pleców.

 

 

Na marginesie powiem tylko że zauważyłem że ci tzw. najlepsi wysoce renomowani (czy może uważani za jednych z najlepszych ) nie potrafią i nie chcą robić porządnych linii i przede wszystkim niskich, a o U-shape to już nawet nie wspomnę. I Właśnie dlatego ja jak będę robił to wybiorę jakiegoś nie renomowanego i przede wszystkim NIE ETYCZNEGO (wg. ludzi zwanego nie etycznym) lekarza.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło mu o jakiegoś nieetycznego i nierenomowanego w granicach rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient płaci, klient żąda

Linia może zaczynać się tuż nad brwiami, za 10 lat będą klonować to się wypełni resztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że w laboratoriach mogą miec już nie takie zabawki, jednak z tymi komórkami wiążą się inne o wiele większe kontrowersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli idziesz do prandeckiego, on ci zrobi że hej.

 

Nie biorę w ogóle pod uwagę polskich ''specjalistów'' nawet jakby robili za darmo czy nawet jakby dopłacali jeszcze.

 

-- 25 maja 2017, 9:34 --

 

Klient płaci, klient żąda

Linia może zaczynać się tuż nad brwiami, za 10 lat będą klonować to się wypełni resztę

 

I tak właśnie powinno być, płacę i wymagam, i jak mówię że ma być np. 3 cm nad brwiami i U-kształt to to tak ma być a nie to co widzi się jakiemuś lekarzykowi ! A co będzie za 10 lat to mało istotne liczy się bowiem tu i teraz, w najgorszym wypadku całościowy system przyklejany jeśli już nic się nie da zrobić - takie moje zdanie. A jeśli już konkretnie chodzi o mnie to chyba raczej zdołam utrzymać i utrzymywać dobry (albo inaczej - przyzwoity) stan przez 10 czy więcej następnych lat.

 

-- 25 maja 2017, 9:44 --

 

Chyba chodziło mu o jakiegoś nieetycznego i nierenomowanego w granicach rozsądku.

 

Wiesz, ludzie mnie wkur*****ją zarówno tu jak i na HLT ciągle pitoląc że taki lekarz który by mi zrobił linię typu ''U'' byłby nieetyczny. Dla mnie np. Bisanga jest nieetyczny który nie chce robić takich linii czyli można rzec że chce żebym nadal był nieszczęśliwy bo po *uj mi przeszczep skoro wysokość linii się nie obniży a zakola nadal zostaną, a o wydanej niemałej przecież kasie w błoto w przypadku takim - już nie wspomnę i o stratach w donorze.

 

Co do tego czy renomowany czy mniej renomowany czy wcale to wszędzie każdy tylko ględzi np. ''tylko'' Bisanga czy Maras, jakby na świecie nie było zupełnie żadnych innych specjalistów i to dobrych a do tego nawet nieraz czy często (zależy od kraju) tańszych specjalistów i takich którzy robią wszystko za pieniądze co klient sobie życzy niezależnie od wieku, płci, rasy, statusu itd...

 

-- 25 maja 2017, 9:50 --

 

podejrzewam że w laboratoriach mogą miec już nie takie zabawki, jednak z tymi komórkami wiążą się inne o wiele większe kontrowersje.

 

Tego nie wiemy tak na 100% ale każdy ma nadzieję że wreszcie coś ruszy i że będzie w końcu przełom. Niektórzy też za w czasu otwierają szampany i popadają w jakąś bzdurną euforię i napi***ją 300 stron na zagranicznych forach w temacie tak naprawdę o niczym.

 

Ja nie uwierzę dopóki nie zobaczę i dopóki nie będę wiedział (nawet jeśli będzie to możliwe i realne) że na 100% mnie na to stać (bo cyfra za to to dodatkowy problem) nawet jeśli będzie dostępne i praktykowane.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...