free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Stosowanie RU a podroz samolotem

Rekomendowane odpowiedzi

Podróz do usa na miesiac czasu - panowie macie w tym temacie jakies doswiadczenia? Ponieważ ja jeszcze nigdy nie latalem. Słyszałem tylko, ze nawet w kwestii napojów w bagazu podrecznym to musza byc one przelane do woreczkow po 100ml czy cos takiego?

Domyslam sie, ze podróz z białym proszkiem przy sobie moze zakonczyc sie dla nas tragicznie na odprawie. Dlatego wie kto jak to zorganizowac, zeby bylo dobrze? Do rozrobionego RU chyba nikt sie nie przyczepi? Albo jeszcze lepiej do rozrobionego RU w loxonie - jako oficjalny lek to juz wgl powinno być bezproblemowo?

Ktoś, coś w tym temacie?

Edytowane przez Gość

RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz sobie porcję na 1-2 miesiące (wyjdzie mniej niż 100ml roztworu) i bierzesz ze sobą i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakuj najlepiej do bagażu głównego i po problemie. Po co to mieć w podręcznym.


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem kompletnie jak dokładne są te procedury na odprawie i czy jakiś roztwór na bazie alkoholu trzymany w nieoznakowanym słoiczku nie wzbudzi podejrzeń - ale w sumie zawartosci to nikt chyba nie sprawdza itp?

Dobra spoko chyba za bardzo się wkręciłem jakby to była jakaś nielegalna substancja - czyli podsumowując spokojnie da rade podrózówać z RU na pokładzie


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da rade, ale oczywiscie mowimy o plynie nie proszku. Po co ryzykowac z proszkiem skoro rozrabiasz to z kb czy minoxem i masz spokoj na 1-3 miesiace, zaleznie ile Ci potrzeba. Osobiscie czesto latam i biore ze soba minox,ru w kb i nie ma szans, zeby ktos mial sie do CB przywalic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...